0 oy
389 göst.
Diğer kategorisinde (497 puan) tarafından
Kaç yaşındasınız kaç çocuğunuz var ve aralarındaki yaş nedir 

20 yaşındayım 6 aylık kızım var adetim 1 gün geçti çok korkuyorum ya

10 Cevaplar

0 oy
(2,634 puan) tarafından
24 yaşındayım 10 aylık oğlum var 7 aylık hamileyim. Oğlum 4 buçuk aylıkken hamile kalmışım. 
-Reklam-
0 oy
(1,707 puan) tarafından
24 yaşındayım 5 aylık bir kızım var
0 oy
(4,290 puan) tarafından
Korunmuyorsaniz yapacak bisey yok
tarafından
Evet geri çekilme kesin çözüm değil ama hiç bi korunma yöntemi çözüm değil geri çekilmeyle 5 sene korunup da hamile olmayan da var spiralle korunup da 4 5 ay hamile olan da
(4,290 puan) tarafından
Evet ama tedbiri yüksek tutup gerisini takdire bırakmak doğru ben hap ile korunuyorum eşime asla güvenmem geleneksel yöntem ile korunmak doğru değil biz kadınlar hap iğne kullanarak belki hormonlara veya vücuda zarar veriyoruz ama psikolojik veya maddi konu da hazır değilse o korumaktan yanayim hap kullanıyorum gene olursa takdir ilahi derim elbette
tarafından
Tabiki olacağı varsa oluyo ama şu hamile miyim postlarında seni hep görüyorum işte geri çekilmeyle korunuyorsaniz hamile olabilirsiniz falan bende geri çekilmeyle korunuyorum ama hamile değilim yani korunma yöntemiyle alakalı değil esinle güvenle alakali
(497 puan) tarafından
Eşime sonsuz güvenim var çünkü şuan oda istemiyorum çok dikkatliydik ama bilmiyorum ya
(4,290 puan) tarafından
Sağlıksal olarak araştırın derim. Erkeğin zevk suyunda bile sperm bulunduğunu kendisinden akacak 1 damla da yüzlerce sperm olduğunu bunun aktığını dahi erkek hissetmeyip hamile kalan bi çok kadın var. Ben bu postlara yazma sebebim özellikle anne sütü alan bebekleri düşündüğüm için paylaşıyorum. Hem anne sütünden mahrum kalıyor hem de maddi anneci anne veya baba hazır olmadığı için supriz gebelik oluştuğu için yazıyorum
0 oy
(14,032 puan) tarafından
24 yaşındayım 6 aylık oglum var inan bende hamile kalmaktan korkuyorum korunuyorz ama yine insan korkuyor 
0 oy
(1,451 puan) tarafından
23 yaşimda bir oglum oldu 9 ay sonra hamile kaldım şimdi 24 yaşındayım öbür oglum 2 aylık oldu zor bakması ama kurban olurum ben onlara iyiki varlar herşeye razıyım bn onların sevgisi bana yeter
0 oy
tarafından
24 yaşındayım 5 aylık kızım var 
(214 puan) tarafından
Aaa kaçı bende 22 girdim Eylül'de bu kadar da olamaz :)))
tarafından
Ben 4 Eylül'de :))))) evet bencede çok ortak noktamız var :)
(214 puan) tarafından
Benimde 9
Bilseydim kutlardim :D
Kesinlikle var
tarafından
Bende bilmiyordym yoksa kutlardim sağlık olsun :))
(214 puan) tarafından
Aynen aynen :)
0 oy
(2,849 puan) tarafından
26 yaşındayım 16 aylık oğlum var 
0 oy
tarafından
22yasindayim 8 aylık kızım var daha doğum yapalı 6 ay olmuş duzensizlik olabilir bazen canım korkma 
(497 puan) tarafından
Ayy insAllah canım ya çok sağol
0 oy
(880 puan) tarafından
22 yaşındayım 2 yaşında oğlum var 25 haftalik hamileyim :)
(497 puan) tarafından
Senin gibi olsa iyi olurdu
(880 puan) tarafından
Ben bile korkuyorum ki acaba nasıl bakacam edecem diye oğlum hiç durmuyor kıskanacak büyük ihtimal sen hamileysen eğer senin bebiş fazla kiskanmaz aralarında pek olmuyacak anlamaz o yüzden ne güzel :)
(497 puan) tarafından
Off inşallah yoktur da büyüyünce kiskansin ahagagagag
(880 puan) tarafından
Yaptın mı test
0 oy
(128 puan) tarafından
24 yasindayim 2 kizim var biri 3 yasinda biri 18 aylik, 11 haftalik hamileyim. Aralari cok kisa ucununde. Hep kisa araliklarla hamile kaldim 
(128 puan) tarafından
Annem ilkinde 4 gun yanimda kaldi sadece ikincide hic kimseyi kendim istemedim 3 senedir kendim bakip buyutuyorum insan alisiyor zaten zamanla
(497 puan) tarafından
Allah kolaylık versin canım eğer öyle bisey olursa evimi ayırcam ben tek bakicam şükür eşim de yardımcı oluyor bana
(128 puan) tarafından
En iyisi istedigin sekilde rahat rahat bakmak emin ol biri mudahele edince streste dogru duzgun ilgilenemezsin
(497 puan) tarafından
Aynen öyle valla ya hep onlar yüzünden çocuğum huysuzlasti süt yetmiyo diye diye biraktirdilar ne sagmama izin verdiler ne bisey cahiller
(128 puan) tarafından
Eskilerin simdiki icatlardan haberi olsa da umrunda degil hep istiyolar ki kendi bildikleri olsun. En iyisi dedigim gibi senin bakman olur, senden iyi kimse cocugun icin dogruyu yanlisi bilemez.

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 215 göst.
29 Haziran 2022 Diğer kategorisinde Esmosum (7,743 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 104 göst.
7 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Bayanmerakli (893 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 350 göst.
0 oy
24 cevap 598 göst.
30 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde Nehiir (33 puan) tarafından soruldu