0 oy
715 göst.
Diğer kategorisinde (150 puan) tarafından

Eşimin meslegi kaporta boya işi yapiyor ve yurtdisinda calismak istiyor cunku biz antepte oturuyoruz bilen bilir eşim suriyeliler yuzune is yapamaz oldu artik dukan kirasi bille çikmiyor diyor artik  zor oluyor gecinim 3 çocukla  nasil gidebilir yutdisina almanya düsunuyor ama biz bu konuda hiç birsey bilmiyoruz  bilenler  yardimci olabilir mi simdiden yardimci olanlardan ALLAH RAZI OLSUN:D 

2 Cevaplar

0 oy
tarafından
Benim esim babamla gitck sanirm daha belli degil gecim zor 1yil calisip geleck maaasi 12 bin tl o yuzden
tarafından
Yok cnm daha dusnuyorlr :D
(150 puan) tarafından
İnşalah olur ya gecim derdi zor kizlar
(150 puan) tarafından
Hangi ülkeyye gitmek istiyorlar
tarafından
Tam hatrlmiyom cnm ama ukrayana mi ne
(150 puan) tarafından
Wallagecinmek zor bir mas aliyorsun ev ihtiyaciydi faturalardi derken hop bitiyor  o yuzden birikim yapmak icin gitmesini istiyorum bn yurtdişina kuzum
-Reklam-
0 oy
(1,939 puan) tarafından
Benim esimde inşaat mühendisi 2 ay önce kendisi geldi yurtdisina ev tuttu 2 ay biz turkiyede kaldık oğlumla simdi bizde geldik yanina birlikte yaşıyoruz burda 
(150 puan) tarafından
Hmm nasil gittiniz  kuzum
(1,939 puan) tarafından
Esim is ayarlanmıştır zaten kendisi geldi çalışmaya başladı beğenince de birlikte geldik
(150 puan) tarafından
Orda yasamak kalmak icin neler yaptiniz dilini flan anliyormusun kuzum
(1,939 puan) tarafından
Daha 1 hafta oldu geleli hayir anlamiyorum rusca konuşuyorlar ama ben oglumu alip geziyorum valla ve surekli kalmayacağız zaten burda 2 yil falan bisey yapmadik kalmak için de esim vize cikartti
(150 puan) tarafından
Belli bir ücret ödedinizmi vizeyye cnm

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 404 göst.
23 Nisan 2021 Aile kategorisinde Canparcam.63. (52 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 746 göst.
9 Ağustos 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 1,478 göst.
5 Kasım 2020 Aile kategorisinde Arzukamacı (124 puan) tarafından soruldu