0 oy
403 göst.
Aile kategorisinde (52 puan) tarafından
3 tane çocuğum var 2 si özel gereksinimi olan özel çocuklar  sabah uyanır uyanmaz parka gitmek istediğini dedi biri öbürününde aklına girince ikisi kendi kendilerine hazirlanıp hadi diyolar götür bizi  park hemen bir sokak aşagımızda ne yapsam şaştım kaldım götürsemmi yarım satliğine

13 Cevaplar

+1 oy
tarafından

Çıkarma genelde hep parkda olanları şikayet ediyolar sokağa laf yok nedense 

-Reklam-
0 oy
tarafından
Valla millet gider bişi olmaz sen gidersin ceza yersin şans işte bence ikna et çıkarma 
(52 puan) tarafından
Akılarına katmişlar birkere hazirlanip kapinin önünde bekliyolar ne desem ikna olmuyolar
tarafından
155 ara çocukların durumunu anlat belki yardımcı olur
(52 puan) tarafından
Aradim çikmayin dediler
0 oy
(9,128 puan) tarafından
Yasak nerde var kime var acaba... bizim burda herkes ve butun çocuklar dışarda..
0 oy
(3,823 puan) tarafından
Polisi ara durumu anlat izin al çık bence 
(52 puan) tarafından
Bencede öyle yapicam
(3,823 puan) tarafından
Raporun vardır çocuklarla ilgili çıkarken onu da yanına al
(52 puan) tarafından
Aradim 155 i çıkarmayin dediler
(3,823 puan) tarafından
Dengesizler ne olur sanki bizim bura akşama kadar çocuk kaynıyor heryer yeminle şehre göre muamele yapıyorlar
0 oy
tarafından
Onların canı sağ olsun melekler yaa ♥️ özel çocuklar hep özeldir hep melektir masumdur kırma annesi ara bakalım emniyeti izin verirler inşallah benim için çok çok op lütfen ♥️♥️
(52 puan) tarafından
Deniyim bakiyim
(52 puan) tarafından
Hayir dediler biz izin veremeyiz  dediler bir bayan acti bana anlatmanizin bir anlami yok dedi
tarafından
Belediyeyi ara birde :(
(52 puan) tarafından
Boşver canım  gerek yok milet her yerde keyfine göre geziyor değil ceza ne yapiyorsun sokakta diye bile soran yok  biz içeri haps olalim
tarafından
Evi park gibi yap kuzum boş bir odan varsa
0 oy
(2,075 puan) tarafından
Biz markete giderken kizim kendini yirtti gördü parki diye. Hadi beş dakika hevesi gecsin dedm pat diye polisler bekciler sardi etrafimizi şafak operasyonu gbi. Ne dediysem dinletemedim tutanak tutuldu. Riske atma. Körün değneği sana denk gelir
(52 puan) tarafından
Ayyy şimdi dahada korktum bide bizde hiç sans yok
0 oy
tarafından
Ah kıyamam ben olara ya laf da anlatılmıyor ki çocuklara nereden bilsinler yasağı şeyi =/ evin bahçesine olsun indir bari canım park riskli iş 
(52 puan) tarafından
Evin bahcesi çocuk dolu  benimkilerle de oynamiyolar oraya  çıkarinca çocuklarim kendilerini kötü his ediyolar
tarafından
Ah kıyamam ben onlara hiç  kendilerini kötü hissetmesinler onlar dünyanin en güzelleri en masumları her şeyin en güzelini hak ediyorlar ❤❤❤❤⚘⚘
(52 puan) tarafından
Çok sağolun
0 oy
(289 puan) tarafından

Ben neredeyse her yasaklı haftasonu 1 gün gidiyoruz parka.

Daha uyaran eden olmadi parkın yanından bekçiler geciyor gidiyor 

Çocuk bunlar laftan mi anlar 

Şehrin göbeğinde cadde üstünde oturuyorum ben bebek arabasıyla gidip geliyorum ik8 bina yanda polis çevirme noktası var hic bisey diyen olmadi bunca zamandır 
0 oy
tarafından
Valla bizim sokak yasaklarda cocuk kaynıyor canim. Götür canım birşey derlerse durumlarıni anlatırsın canım
0 oy
(1,238 puan) tarafından
Ozel  cocuksa muaf onlar goturebilirsin
(1,238 puan) tarafından
Ozel cocuk oldugunu soledinmi
(52 puan) tarafından
Evet söyledim ama boş
(1,238 puan) tarafından
Ozel gereksinimli cocuklar kısitlamadan muaf diye biliyordum şasırdım suan
(52 puan) tarafından
Aradim raporumuz bile car ama yok dediler valla çocukklari ağlatmadim gittim yazarlarsada ceza yazsinlar dedim bi baktim park insan dolu kadinlar hepsi 4  ve 5 kişilik oturuyodular 20 daka durduk geldik
(1,238 puan) tarafından
Eskisi kadar denetlenmiyor zaten artik olsun iyi yaptin
0 oy
(1,343 puan) tarafından
Çıkanlar oluyor genelde parklarda kimseye ceza yazmiyorlar her hafta gidenleri biliyorum parka git.istersen zaten durumu görünce ceza yazmazlar en fazla evinize gidin derler merak etme
0 oy
(6,978 puan) tarafından
Yurume mesafesindekilere cok bisey demiyor gibiler, 3 hafta once esim cikarmisti parka, polisler siren calip sadece milleti dagitana kadar uyarmis, ama bekki olmaz tabi
0 oy
(5,280 puan) tarafından
Ben olsam yarım saatlik olsun çıkarırım şuan market izni var nasıl olsa 

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 714 göst.
28 Eylül 2020 Diğer kategorisinde Asdtgyuyg123___ufugh (150 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 746 göst.
9 Ağustos 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 229 göst.
2 Mart 2023 Diğer kategorisinde Oğlumu Beklerken❤️ (386 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 514 göst.
30 Temmuz 2021 Aile kategorisinde Aslibugracan (33 puan) tarafından soruldu

377,144 soru

11,286,980 cevap

34,694 kullanıcı

...