0 oy
1,057 göst.
Diğer kategorisinde (249 puan) tarafından
Esiniz sürekli instagramda paylaşılan tıktok videolarında açık saçık başını götünü sallayan kızlara baksa ve uyardıgınız hâlde bu huyundan vazgecmese napardinız ? Siz benim yerimde olsanız aman bakmaktan bisey olmaz diye görmezden gelir miydiniz yoksa nasıl tepki verirdiniz ? 

27 Cevaplar

+2 oy
tarafından

Asla görmezden gelmem.O telefonuda onuda paramparça ederim.Allah bu tiktok şaçmalıgını çıkaranlarıda bildigi gibi yapsın.Ben asla eşime kullandırtmıyorum bazen facede veya instgramda gezinirken görüyorum yine çıldırıyorum.

Ve yanlış anlama ama bu huy degil ahlaksızlık.
(249 puan) tarafından
Tıktok bencede kapatılması lazım herkesi yoldan çıkartıyor özellikle gençlere yazık
-Reklam-
0 oy
tarafından
Göz zinası denilen birşey var nasıl bakma dediğin halde bakıyor kullandırma kapattır hesapları
(249 puan) tarafından
Evet haram diye kaç kere uyardım ama nefsine hakim olamıyo bide babası imam olacak hiçbişey ögretmemis
tarafından
Öğretse bile onun da nefsi var babasının imam olması bişey farketmez canım günah der ama yaparsa. Kendi bilir ama o senin eşin yani bugün teelfinda bakar yarın dışarda görür bakar sert bir şekilde uyar san iyi olur
0 oy
(416 puan) tarafından
Biz tık tok kullanmıyoruz ama eğer ki öyle bsey yapsa o telefonu kafasında parcalarim 
(249 puan) tarafından
Bende tiktoku kaldırdım kaç kere bu seferde instagramda paylaşılan tıktok videoları var onlara bakıyor hep de karı kız videosu
(416 puan) tarafından
Izin  vermeyecn  bacım  madem gözü dışarda niye evlendi o zamn  sen onun gözünü korkut iyice  ayiptir ya yâda hic sosyal medya hesabı kullanma kullndrmaa
0 oy
tarafından
Seni gaza getirmek gbi olmasın da eşim yapsa telefonu duvara fırlatırım. O da zaten bunu bildiği için izlemez 
(249 puan) tarafından
Telefonu duvara fırlatrsam o da beni fırlatr başka bi çözüm bulmam lazım://
0 oy
tarafından
Nasıl bişey olmaz ne olursa bakmakdan olur zaten alır TLF kirarim 
(249 puan) tarafından
Telefon kırsam yine gidip sıfır telefon alacak keşke tıktok tamamen kapatılsa
0 oy
(3,701 puan) tarafından
Aç sende bak bak bakalım nasıl oluyormuş sürekli kızar trip atardım herhalde 
0 oy
tarafından
Onlar denk geldiginde direk degisiyo tabi bende kiziyom kiclarini gostermeye ne meraklilarmis bunlarada bakan var heralde diye . Esim komik bebek videolarina mac seylerineerkeklerin yaptigi sacma sapan hareketlere bakar ama karilara bakmaz cok sukur
0 oy
(1,862 puan) tarafından
Çok şükür sosyal medya kullanmıyoruz ama öyle bişi olsa o telefonu kırarım hiç bişey de diyemez,

Ya açıkçası böyle şey yapan adamdan de koca falan olmaz yazık günah pis herif
0 oy
(783 puan) tarafından

Benim bu telefon komaya grdi haberiniz yok. Eşimle aramız biraz bozuktu akşam eve geldim gönlünü almak için yemek yaptım güzel güzel.  Aradim ne zaman gelceksin diye. Demesin mi ben arkadaşı bekliyorum bugün biraz geç gelicem diye. Neyse telefonu kapattığım gibi duvara foto attım teli. Sonra kapandi. Ne yaptıysam açılmadı telefon. Neyse eşimi bekliyorum. Arayamiykr7m da sinirlerim iyice tavan. Neyse geldi uyudu direk bisey demedim. Sabah ise gitcez o zaman dedim telefon kırıldı. Sonra gitti yaptırdı getirdi dükkana. Eğer kârı kıza bakacak olursa zaten elindeki teli parçalarım ben hemde kafasında :D

0 oy
(4,290 puan) tarafından
O telefonu sokağa firlatir kafasını klozete sokardım:D
0 oy
(8,081 puan) tarafından
Bu pis bir huy değil karakter meselesi malesef.
0 oy
(18 puan) tarafından
Asla görmezden gelemem, kendi adıma saygısızlık olarak değerlendiririm.
0 oy
(14,080 puan) tarafından
En iyisi şu tik toku sil kesin çözüm 
0 oy
(477 puan) tarafından

Hiç şakam yok direk kafasında  kirarim o telefonu :angry:

0 oy
tarafından

Büyük konuşmayım  neler yapardım bilmem ama görmezden gelmem o kesin 

0 oy
(14,036 puan) tarafından
Telefonu onlara baktığı gözlerinin içine sokarım al şimdi daha rahat bak derim 
0 oy
(365 puan) tarafından
Sosyal medya kullanmıyorum sırf bu yüzden eşimde kullanmasin diye şükür kullanmıyor çünkü bunlar birer bintesvik bı bakar iki bakar bu sefer hanımını yadirgar bnce böyle şeylerin kapatılması lazım ahlaki değer bırakmıyor olaganlastiriyor herşeyi nefistir sonuç .. bence kadın kadına zulm ediyorlar böyle şeyler çıktığından beri aldatma oranı daha arttı kimse eşini beğenmez oldu rabbim kimseyi şaşırtmasın 
0 oy
tarafından
O telefon paramparça olurdu. Hayırdır milletin açık seçik haline bakacağına kendi karısına baksın. Kapalı ise açtırsn baksın. Haaa onu da yapmıyorsa Allah kör etsin derim. Eşim yapmış olsa onun diyorum sen ne yaparsın bilemem. 
0 oy
(1,262 puan) tarafından

O tiktokun tlfon da ne işi var diye sorarım evli barklı insanlar kullanmasını bilmiyorsa kullanmasın böyle şeyleri çok karşıyım :angry:

0 oy
(12,264 puan) tarafından
Tlfnu alır anasının ..... Gittiği yere kadar firlatirim 

Dayak yesem de umrumda değil 

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 575 göst.
24 Ağustos 2022 Yemek-Tarifler kategorisinde Aylanur (396 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 1,582 göst.
20 Haziran 2021 Aile kategorisinde Fcelik (30 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 2,069 göst.
0 oy
7 cevap 344 göst.
3 Mart 2024 Diğer kategorisinde Prensesp (7,458 puan) tarafından soruldu

381,446 soru

11,419,953 cevap

34,975 kullanıcı

...