0 oy
657 göst.
Aile kategorisinde (201 puan) tarafından
Diyelimki bebeginiz var 2-3 aylik bebeginizi 5 6 yaslarinda bir cocugun kucagina verir misiniz? Benim eltim olacak akilli kizina bebegimi verip duruyor kirmamak icin bir sey demedim bu zamana kadar is o kadar abartildi ki gecenlerse eltimin kardesleri geldi onlarn kucuk cocuklarinin kucaginda dolasti bebegim ben aldikca bir sekilde alip verdiler. Bundan sonra eltimin cocugunada asla vermemeye karar verdim ama "anne kucagima ver" dediginde nasil bir tepki vererek bebegimi almaliyim? Ben alma dedikce ben odadan ciktigim an yine istiyor. Cocugun kucagina cocuk verildigini ilk defa bu ailede gordum. 

23 Cevaplar

0 oy
tarafından
Görümcem dedi kızımın kucağına verelim diye 7 yaşında. Olmaz dedim. Ben bile korkuyorum düşürürüm diye, ani hareket ediyor çünkü, nasıl zaptedecek.
(201 puan) tarafından
Ve cocuklar tutarken can acitiyorlar skiyorlar egreti duruyor kucaginda bana gore cocuga cocuk verilmez
tarafından
Aynen, bi keresinde ayağıyla, burnuyla oynuyordu. Baktım sıkmaya başladı. Hemen aldım kucağıma. Çocuk neticede, bilemez yani.
-Reklam-
0 oy
(3,701 puan) tarafından
Aynı şey başıma geldi kızım o zamanlar  2 aylık falandı  misafirlige gittim eşimin amcasına  yengesi 7 8 yaşlarındaki kızınin kucağına verdi kızımı gidiyordu  gönlüm olmadı bişey de diyemedim eşime göz ettim o da hemen aldı 
(201 puan) tarafından
Bende artik esime tembihledim bana niye verdiriyorsun diye kiziyor kim kuserse kussun diyor sende gorunce mudahale et bende izin vermicem artik dedim
(3,701 puan) tarafından
Aman maazallah ne olur ne olmaz
0 oy
tarafından
Vermiyorum canim esimin yigenleri 10 yasinda yine vermiyorum dusururler diye
(201 puan) tarafından
Yani benim esimin yegeni 6 yasinda birde kucuk

İlgili sorular

+1 oy
11 cevap 167 göst.
20 Ağustos 2023 Aile kategorisinde herseyguzellolacak (56 puan) tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 217 göst.
8 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 49 göst.
26 Eylül 2022 Diğer kategorisinde Humaninannesi (1,096 puan) tarafından soruldu
0 oy
41 cevap 1,081 göst.
14 Ekim 2020 Alışveriş-Hediye kategorisinde Sinem bolatat (261 puan) tarafından soruldu

379,261 soru

11,352,341 cevap

34,824 kullanıcı

...