+1 oy
166 göst.
Aile kategorisinde (56 puan) tarafından

Kizlar ben henuz anne değilim. Şöyle bir dusuncem var. İlerde Allah nasip ederse anne olursam bebegimi özellikle biraz buyuyene kadar hani sapır şupur operlerya sulu sulu. İlerde birilerinin öyle opmesini istemiyorum hatta gerekirse karşı çıkarım. Kendi yegenimde bunu yasadim ben kendi bebeğime izin vermiycem böyle olmasina dedim icimden. Ablamin misafirleri vardı misafirler gittikten sonra yeğenimin yanaklari kızarmıştı opulmekten ve tükürük kokuyordu yüzü. Ben genelde bir bebegi öpersem narince operek ve koklayarak seviyorum çünkü misss gibi bebek kokuyolar.<3

Siz bu duruma ne diyorsunuz kızlar? Eger benim gibi düşünen varsa nasıl uyguluyor bunu? Ben bu durumu abartiyor muyum sizce?

11 Cevaplar

0 oy
(266 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Valla açık konuşmak gerekirse öyle bir tavrim var ki akrabalar bile opebilir miyiz diye soruyor yok diyorum nazikçe. Napsin anam herhalde deli hallerimi vaktinde ilan etmiş olmalı ki millet bu kadar çekiniyor ki kimin istemediği şeyi ısrarla yaparsan o bile dellenir:))) kaynanam da herhalde anlatmış olacakki kimse yanaşmıyor ahahah. 

Kendisi dahi ilk iki ay asla dokunmadı içi gidiyordu anne öp dedim kadın bı boşluğa düştü :)) sonrası mi :)) devamlı öptü gerçi o aynı evin insanı ama dışardan asla olmaz bak oğlum 10 aylık asla bitanesi yaklasamadi otobüste felan temas edip elini tutmaya çalışan oldu bikac #### neyse onları bile püskürttüm yani benim evladım sonuçta kedi yavrusu değil bu heronune gelen dokunamaz kaldı ki kedim olsa yine korurum onu oda savunmasız bı bebek kadar. 
(56 puan) tarafından
Vallahi helal olsun işte gelecekteki halim:)) ama benim eşim sorunlu işte öyle şey mi olur sevene dokunma sevme öpme dersek ayıp olur diyo delirtcek benu
(266 puan) tarafından
Ozaman enfeksiyondan hastane hastane dolanirsa mutlu mu olacakmış yahu covid var yeni varyantı çıktı ona uygun aşı yolda yeniden başlıyor belki herşey. Tabi ki öyle Dang diye demiyoruz teyzesi enfeksiyon yüzünden dokunduramiyorum kusura bakma diyorum yakına yabancıya zaten tavrım net yani öyle akrabaya höd höd yapmıyorum. Gelene direkt dert yanıyorum ayy sorma ya hasta enfeksiyon geçiriyor dr ev dışında kimse yakın temas etmesin evdekiler de hijyeni korusun dedi diyorum direk ger vitess :)) ısrar eden olursa diş gösteriyorum :)))) kucağa ikinci ay sonrası alsınlar ama yabancı opemez asla kaynanam da opmedi zaten şap şap  bigun otobüste giderken kucagimda kadın görüp nereye Sabah sabah dedi hastaneye dedim geçmiş olsun dedi dokunmaya kalktı elini bı ittim dokunma abla zaten hasta ortalık virüs kaynıyor dedim bı kızdım elini ayağını toparladı yolculuk boyunca sustu yana bile bakamadı yani sanane tanımam etmem elini en son nerene soktun bakalım hapsirdinmi ne yaptın çocuk gerçekten enfeksiyon geçiriyor bide dellendim.  Bugün otobüste de adamın biri yer verdi oturdum kulağındaki kulaklığı çıkarmış mal çocuğun kulağına takmaya çalıştı dedim napiyorsun abi ya neymiş canı sıkılmasin kalabalıkta dedim çocuk zaten hasta bide sen mi etcen o dedim gayet memnun yerinden bırak . Yani anlayacağın ailede halletsen dışarıda anormal çok yaa .  Sinirlerin sağlam olmalı kavga çıkmadan haklı olduğunu lafı oturtup geçmen gerek çünkü bunlar anlık oluyor.  İstanbul burası da ama söz konusu evladım mi sınır tanımam. Hakaret etmem ama rezil ederim.
(56 puan) tarafından
:D kulaklık verene çok güldüm yaa haha daha neler
-Reklam-
0 oy
(6,919 puan) tarafından
Hiç sevmem öyle seveni denk de gelmedi cevrem bilinç lli   
0 oy
(2,305 puan) tarafından
Etrafımda kimse öyle olmadı sağolsunlar hepsi de ince düşünceliler kendi tarafmda eşimin tarafı da daha kayinvalidem bile öpmüş degil kiziim iki yaşına geldi . Zaten hassas bı bebek hemencik alerji oluyor . 

Ama öyle yapan olsaydı muhakkak karşı çıkardım 
0 oy
tarafından
Daha öyle karşıma biri çıkmadı bilemiyorum 
0 oy
(1,070 puan) tarafından
Ben çok kızarım ufacık bebeğin öpülmesine ailem de sagolsun anlayis gösterirler fakat kizim ilk dogdugunda ben opmeyin diye kendimi yırttım kavga ettim kaynanam ve görümcem ope ope daha kırkı çıkmamış çocuğumun gözü enfeksiyon kaptı kapandı biz maalesef bu durumu 2 kere yaşadık doktor ısrarla öptürmeyin dedi hatta eşimin kaynanamın yanında söyledi ama nafile gorumcem kalktı benim kızımı da öptük hiç bir şey olmadı dedi yani kısaca baktın çocuğunu öpüyorlar kucaklarina bile verme ben çok çektim bak daha o halini gördükçe içim acıyor 
(56 puan) tarafından
Ay olur mu öyle yaaa canım benim ya minicik bebektir o öyle öpülür mu kirki cikmadan sen annesisin sen ne dersen saygi duymak zorundalardi:(
(1,070 puan) tarafından
Bazı insanlar arsız olur ne dersen de kavga et bagir çağır anlamazlar ama simdi küstük kafam rahat
0 oy
(12,589 puan) tarafından
Vermem. Açik açik soylerım. Görümcem sık sık göturur iş yerine bi abla var sert seviyor döverek seviyor gördüm anında uyardım kaynanam diyor küser alınır bana ne 
(56 puan) tarafından
Eşiniz ne diyo bu duruma benimki ayıp olur öyle yapma öpme birak denir mi bozulurlar diyo
(12,589 puan) tarafından
Karışmaz . Zaten çevrede yok oyle hunharca seven çok insan la git gel yapmam
0 oy
(12 puan) tarafından
Asla izin vermem ben bile kıyamıyorum öpmeye oğlumu birşey olur diye millete hele asla
(56 puan) tarafından
Esiniz ne diyo bu duruma benimki ayıp olur bozulurlar diyo
(12 puan) tarafından
O da aynı benim gibidir o dahada fazla dikkat eder hatta
0 oy
(482 puan) tarafından

Aslaaa amaa aslaa küçük kayinlarim var yanına bile yaklastirmiyorum kızımın 

0 oy
(1,021 puan) tarafından
Bebek koklanir opulmez ki.Dengesiz tiplere denk gelmiş yegeniniz.
0 oy
(679 puan) tarafından
Iyyy musade etmem kimsede kusura bakmasın çok şükür daha oyle bıseye denk gelmedim herkes anlayışlı ve bebeğime yaklaşmıyorlar bile elini severler öpme felan olmaz yani hiç uyardığımda olmadı. Ya bu biraz görgü meselesi açıkçası o ney öyle dalaşma yapar gibi bebeği öpmek hiç sevmem 
0 oy
(1,666 puan) tarafından
Benim tepki vereceğimi bildikleri için kimse öyle birşey yapamadı. Yeni doğan zamanı zaten asla asla kimse opemez de 

İlgili sorular

0 oy
44 cevap 351 göst.
25 Haziran 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde sweetlady (614 puan) tarafından soruldu
0 oy
31 cevap 615 göst.
18 Ocak 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 217 göst.
8 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
23 cevap 657 göst.
28 Eylül 2020 Aile kategorisinde Heartlinee (201 puan) tarafından soruldu

379,251 soru

11,352,107 cevap

34,823 kullanıcı