0 oy
519 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Burda dertte paylaşılıyor güzel anlarda ama nedense eşle ilgili güzel bisey paylaşıldıgın da hemen tepki görülüyor "burda onca esiyle sorunu olan var kavgasi olan var paylasmak doğru mu" deniliyor.. Bazen güzel şeyler görmekte insanı mutlu ediyor sürekli üzücü seyler mi görmeliyiz burda yoksa mutlu şeyler de insani mutlu etmez mi? Mutlu şeyler paylaşılınca yanlış bulunuyor sizin fikriniz ne bu konuda? Ben paylastim yorum geldi munakaşaya girmemek icin gizledim..

13 Cevaplar

0 oy
(2,792 puan) tarafından

Bunun tek cevabı var kıskanıyorlar canım çekemiyorlar boşver :P

tarafından
Ayy ne bilim kuzu yaa çözemedim yani
-Reklam-
0 oy
tarafından
Kıskançlık sadece başka bisey deil burası herşeye herkeze açık bi uygulama isteyen istediğini paylaşır 
tarafından
Evet iste canım bende paylaştım hemen kavgali olan var bosanan var paylasmak nedir diyen oldu bende gizledim münakaşaya girmemek icin
0 oy
(1,337 puan) tarafından
O tepki gösterenler bence kıskananlar ama şöyle bişi var eşiyle,ailesiyle filan sorun yaşayan ve fikir isteyen,derdini paylaşan cok onları nasıl anlayışla karşılıyorsak ve derdine ortak oluyorsak mutlu paylaşımlarıda bence anlayışla karşılayıp mutluluguna ortak olmalıyız ve Rabbim herkesi böyle mutlu etsin demeliyiz çünkü nasıl derdini paylaşacak kimseyi bulamayıp buraya yazıyorlarsa belki mutluluklarını paylaşacakda kimsesi olmadığı için buraya yazıyor olabilirler
tarafından
Yani burası herkese açık bi platform ama o konularda hemen negatif yorumlar geliyor
(1,337 puan) tarafından
Valla şuan pozitif bişi bende paylaştım linç gelmese bari
0 oy
tarafından
İnan çok mutlu oluyorum başkasının mutlulugunu görünce.. Rabbim herkdsi mutlu etsin huzursuzluk çok kötü birşey .  Bende az once post actim eismle alakali başlık aldatıyormu diye birsey bircok gosterim var ama sonunun mutlulukla bittigini goren cogu kisi hicbirsey yazmamis.Aldatilma postu olsa herkes yazardi ama mutlulugu kimse cekemiyor malesef.
tarafından
Valla bende cok mutlu oluyorum gorunce.. sürekli mutsuz seyler paylasilinca hemen yorumlar ust safhada oluyor görüntüleme de aynı şekil ama bu tür seylere hemen eleştiri geliyor
0 oy
(14,079 puan) tarafından
Demek ki kıskançlık var 
tarafından
Demekki canım
0 oy
(25,224 puan) tarafından

Tepki gösterecek olan bakmasın kardeş en azından edepsiz postlardan iyidir. Bende dogum günü hediyemi paylaşcam bak :) insanlar negatiflğe alışmış zaar :D kıskananlar çatlasın :D 

tarafından
Valla ya bende paylaştım ne güzel dilekler aldım sonra bi yorum geldi kavgali olan var bosanan var mutlulugu paylasmak dogru mu diye gizledim modum düştü cevap bile vermedim yazdığına
0 oy
tarafından
Çok saçma yani nasıl ki eşiyle sorunu olan insan post açıyorsa mutlu olanda açar ne var bunda gereksiz şeyler ya postunu da gizlemene gerek yok onlara cevap verme olsun bitsin 
tarafından
Modum düştü kuzum cevapta vermedim direk gizledim ama çok saçma yani burası hersey paylasilcak bi yer sonuçta
0 oy
(4,237 puan) tarafından
Ne alaka oyle.yapiyorlar bende anlamiyorum zaten 
0 oy
tarafından
Mutltluk.her zaman kıskancliktir o yüzden....

Sanıyorlar ki insanlar yalandan mutluluk pozu veriyor mutluluk saçıyor
0 oy
(48,690 puan) tarafından
bir arada mutfagini atma özenen var koltuguni atma alamayan var cümleleri meshurdu 
0 oy
(3,901 puan) tarafından
Bu soledigine kesinlikle katiliyorum..biri esiyle ilgili olumsuz bisey anlatiyo sonra diyo ki sizin de esiniz boyle mi diyo..mesela benim esim.öyle degil ama cvp olarak bunu yazamiyorum cnku ordan hemn atlayanlar oluyo kizin derdi var sen eşini övüyosun diye..
0 oy
tarafından
Sürekli kavga sürekli aldatılma içimiz kararıyor birazda mutlu çiftleri görüp sevinelim ya çekemiyorlarsa yorum yapmasınlar milletin mutluluğuna hasetle bakacaksak vay bizim insanlığımıza
0 oy
(202 puan) tarafından
Bu uygulamayı eğitimli kültürlü insanlar da kullanıyor, eğitimsiz kültürsüz insanlar da.  25 yaşında mesleğini eline almış dünya evine girenler de kullanıyor, 18 yaşında işsiz güçsüz kocaya kaçanlar da.  Çalışan anneler de kullanıyor ,ev hanımı olanlar da. zenginler ve fakirler de. O yüzden kıskançlıklar olabiliyor. Kendi evliliği kötü gidiyorsa diğerleri de öyle olsun isteyenler olabiliyor.   Ya da iyi giden evlilikleri birbiriyle yarıştıranlar da . Her cins insan var. Tabii ki başkalarının mutluluğuna sevinenler de vardır. Ama burası Türkiye. Türkler dram sever, aile trajedisi sever . İster ki herkes sefalet çeksin bir kendileri iyi olsun. İzledikleri dizilerden mi etkileniyorlar yoksa bu karakterleri mi dizileri etkiliyor bilemem ama herhangi bir diziden bile anlayabilirsiniz bunu. Bu ülkede umutsuz ev kadınları diye dizi çekildi ya . Üstünüze alınmayin. Zaten insan yaptığı yorumla kendi kalitesini belli eder. İyi günler dilerim.
(8,933 puan) tarafından
Cnm eski postlara yorum yapıyorsun sürekli yorum yaparken tarihlere bak
(202 puan) tarafından
Bu postlar neye göre karşımıza çıkıyor?
(8,933 puan) tarafından
Sen mesela herhangi Bi posta giriyorsun ya en alt kısımda benzer postlar görünüyor hepsi eski tarihli
(48,690 puan) tarafından
girdigin bir postta onunla ilgili olan baska postlar altta cikiyo ordan buluyorsun heralde
(202 puan) tarafından
Aynen. Alttakilere bakıyordum.

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 127 göst.
0 oy
28 cevap 508 göst.
10 Nisan 2021 Diğer kategorisinde Anladim (1,850 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 328 göst.
3 Nisan 2023 Diğer kategorisinde Dilek kara (202 puan) tarafından soruldu
+1 oy