0 oy
525 göst.
Aile kategorisinde tarafından
tarafından kapalı
Aldatılma veya negatif yüklü postlara bazılarınız hazır cevap ama mutlu eş postu gorünce okuyup çıkıyorsunuz tek kelime etmeden.Mesela biraz önce post açtıydım 206 gösterimden yanlız 6 yorum.Ha herkes herkesin postuna cevep yazacak veya mutluluğunu paylaşacak diye bir kaide yok,bunu demiyorum altını çizerek, Ama, az önce bir arkadaş yine eşiyle mutluluğunu paylaşmıştı kadını linç ettiniz ne gerek var burada bu kadar mutsuz kadın varken diye kadın hemen postu kapattı.Yapmayın kadın kadın linçlemesin Rabbim kimsenij yuvasına huzursuzluk sokmasın ama sizde insanların mutluluğunu kırmayın çevremizde kaç insan vardır ki mutlulugumuzla mutlu olacak bizde sizlerle paylaşıyoruz..

Hepinizin yuvanızda mutlu mesut kalmanız dilegiyle..
notu ile kapatıldı: Yapılan yorumları açılan postlari eleştirmeyin artık tartışma çıkıyor.

9 Cevaplar

+1 oy
(7,441 puan) tarafından
Ben mutluluk postlarini linclemem. bugün bu bahsettiğin postları görmedim canım ama genelde insanlar aldatılma postlarinda fikir istiyor ne yapmam lazım akıl verin diye mutluluk postlarinda ben pek rastlamadım fikir isteyene istisnalar vardır tabi o yüzden yazan yorum yapan kendi fiktiri beyan eden çok oluyir 
-Reklam-
0 oy
(2,381 puan) tarafından
Allah kimsenin yuvasindan evinden huzuru bereketi eksik eylemesin 
tarafından
Aminnnn...
0 oy
(1,620 puan) tarafından
Bacım postunu kapatırlar şimdi burda haklı postları tartışmaya açık buluyorlar 
tarafından
Kapatsınlar okuyan okusunda canım. Mutluluk paylaştıkça çogalir kimse kimseyi kırmasın yazıktir..
0 oy
(2,548 puan) tarafından
Ben o tarz postlari hic bir zaman linclemem ama nacizane fikrim mutluluk paylaşmamalı göz deger . Bircok mutsuz kadın var burda imrenir üzülür bilmiyorum herkes istedigini paylasabilir kimseye laf söz düşmez 
tarafından
Sen beni hiç anlamadin canim
.........
0 oy
(1,165 puan) tarafından
burda  her kes  mutlugugunda  paylasabilor. sevincini  paylasiyordur.    rabbim tum evlerde mutluluk huzur nasib etsin.
0 oy
tarafından
Linçlemek değil de nasihat etmek lazım çünkü bu postu paylaşmayın diye hanımlara ben de katılıyorum. O kadar çok evliliğinde hamile olup çocuğu olup mutsuz olan kadın gördüm ki kendini onların yerine koy ve böyle mutluluk durumları okuduğunu düşün ne kadar üzülürsün bunlara vesile olmaya gerek yok. mesela insanların öyle anı oluyor ki mutluluğunu paylaşmak istiyor ama buraya yazmamali. Rabbim bizlere ağır imtihanlar vermesin gerçekten o bayanlar için üzülen bu durumları paylaşmaz. 
(48,902 puan) tarafından
yanlış düşünüyorsunuz canım dedigin gibi mutsuz olan arkadaslara nasil uzuluyorsan mutlu olanlarlada mutlu olabilmelisin.
burda yanlış algi var insan kendini suclu hissediyor kocayi bosayip cocugu alip kacasi geliyor insanin öyle bir psikolojik baski kuruluyor. bahsedilen postları görmedim kadın esiyle mesajini paylasiyo görgüsüz diyorlar ne yani napsin kendine dert bulup onu mu paylassin.
Allah herkesin evine mutluluk huzur sağlık versin evlililigi yolunda gitmeyenler de evliligi güzel olanlara laf etmeyiversin
0 oy
(3,701 puan) tarafından
Başlıkla zaten çoğul konuşmuşun kim neden kıskansin ki isteyen yazar isteyen bakar
tarafından
Aynen kalkıp hepimize kıskanç diyor sonra kadın kadını linçlemesin diyor :D mantığa bak
(3,701 puan) tarafından
Madem linç istemiyor anlatmak istedigini kelimeleri iyi seçerek anlatsa herkes bişey dmez
(6,202 puan) tarafından
Sibelgcim yorulmama izin vermiyorsun gene saol bebeğim :D
tarafından
düzenlendi
Ne demek tatlım :-*
0 oy
tarafından
Sonradan görme olmadigim için mutluluğu tek başıma paylaşırım:) çünkü hep görüyorum:)
tarafından
Onlara denk gelmedim tatlım ben esiyle yazismasini paylasana bile kotu yorum yapılıyor ufacık mutluluga kötü yorum yapıyorlar kafam gayet basıyor senin basmıyor ki bu kadar yırtınıyosun :)
tarafından
Benim yorumuma cevap verdiğine göre yirtinan sensin demekki ben değil:) ayrıca bana tatlım deme samiyetini nerden buldun:) yırtınmaya devam et o zaman insanların mutluluklari veya mutsuzlukları en son kafaya takacağım iştir ben kendimi düşünürüm tanimadigim insanlara ise fikir veririm:) bu fikri bir yere not et istersen ,bu kafayla bunu not edecek hafıza kalmamistir sende hadi iyi akşamlar :)
tarafından
Evet en son kafaya takcak insansın ama yorumlarda kendini gosteriyorsun süper akıl devam:D
tarafından
Okey:)
tarafından
Nolmuyoki kuzu :)))
0 oy
tarafından
Kiskanc degilim kimsenin mutlulugunu kiskanmam rabbim herkesin evime huzur versin

Ama haklisin cogu insan paylasmamali yazmis mutlulugunu mutsuzlar uzulurmus

Burda yemek paylasiliyor ozaman oda paylasilmasin yapamayanlar var

Aldatilmalar paylasiliyor onlarda paylasilmasin insanlar kafaya sarip kocasindan suphe ediyor

Burda herkes edep sinirlari icinde herseyi paylasmakta ozgurdur mutluluklarida dahill
tarafından
Katılıyorum canım
(947 puan) tarafından
Katılıyorum canım sana

İlgili sorular

0 oy
36 cevap 417 göst.
20 Mart 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 69 göst.
14 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde duygudemirbag47 (467 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 396 göst.
12 Eylül 2022 Aile kategorisinde Linasu (390 puan) tarafından soruldu
+1 oy
12 cevap 561 göst.
2 Mayıs 2021 Aile kategorisinde ozgecangursoybursa (10,986 puan) tarafından soruldu

382,931 soru

11,462,283 cevap

35,052 kullanıcı

...