0 oy
416 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Mesela yoldan açık giyimli bir bayan geliyor o sıra eşinize bakarmısınız bakıyor mu acaba die

36 Cevaplar

+2 oy
(2,860 puan) tarafından
Tabikide bakmam diyen yalan söylüyordur ;) 
tarafından
Aynen :D
(10,074 puan) tarafından
Yoo valla ben bakmam. Hiç bakmiyorum. Esim o kadar gormus gecirmiski gercekten guven olmaz derler ama bakmaz yani
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Açık giyimli derken canım ?
tarafından
Mini sort göbeği açık
tarafından
Çok var bodrumda gel yazın:D
Ben bakmam valla bakıyor mu bakmıyor mu diye . Bakarsada onun günahı.
tarafından
Yaa gidecez zaten eşimle mayıs da alanyaya :D onu düşünüyorum şuan
(6,047 puan) tarafından
Peki başı tesettürlü ama giyimi bölgesel olarak her şekilde belli olan birine bakması sizi rahatsız etmeyecek mi?  Lütfen insanları açık yada kapalı diye ayırmayın. Erkegin içinde p.islik var ise eğer çarşaflı kardeşimize de dönüp bakar. Okurken postu beni ilk rahatsız eden açık giyimli denilmesi.
+1 oy
(3,729 puan) tarafından
Kıskanılacak birşey varsa tabiki kıskanırım ama açık kızlara bakiyormu diyede bakmam 
0 oy
(12,777 puan) tarafından
O bakmıyor ben bakıyorum uf ne giymiş vs diye  güzele bakarım sjsjjs yakışıklı ya da bakarım :D Allah'ım yarattığı güzel şeyler bakarım 
tarafından
Hahahahah :D ben öyle demem eşimde demez içinden der belki :P
(12,777 puan) tarafından
Eşim demez ben derim  tövbe yarabbim der o da güzele bakmak sevaptır tır jssjsh
0 oy
(1,698 puan) tarafından

Ayy hayır ya bakmam. Esasen eşim de yakışıklı heriftir kızlar baksın ben koluma takmışım diye düşünürüm :) eşim de sağolsun beni hiç üzmedi bu konuda kimseye ilgisi alakası yoktur. O yüzden kıskanç değilim

0 oy
(945 puan) tarafından
Bakmam diyen yalan söylüyordur, o sırada elektiriklenme olmasın diye ille göz teması kurulur eş ile :D
tarafından
Eşim o sıra kıpmırmızı oluyor korkudan yaa
0 oy
tarafından
Ben hemen eşime bakarım.bakiyomu diye çok kıskancim
tarafından
Ayy aynı ben
0 oy
(27,357 puan) tarafından

Bakmam valla. Kendi goz zinası yapmış olur beni etkilemez.

0 oy
tarafından
Şahsen ben bile bakıyorum ne yalan söyleyeyim ona da neden bakıyorsun diyemem hatta bunu biz daha önce yaşadık arkadaşı gösterdi baksana falan diye ama kızlar da önümüzden yürüyordu mini etekleri vardı neyse ben bile baktım fizikleri ne kadar güzel diye yani sonradan eşim kızardı tabi bana döndü baktı bir tepki verecek miyim diye hadi hadi yürü dedim ben bile baktım sen gözlerini mi kapatacaksn dedim güldüm ama surat baya kırmızı gezdi :Dd
(12 puan) tarafından
Ay nasıl bu kadar rahat olabiliyorsnuz çok merak ediyorum yaa
tarafından
Böyle işte :D kendi bakmaz normalde de arkadaşı şuna bak şuna diyince kafasını çevirmiş bulundu. Ayrıca da guvenmesem evlenmem değil mi? Baktı diye bosayim mi tefe mi koyayım?
0 oy
tarafından
Esim bakmaz eminim . Bi kere otobusteydik kadinin biri esime bakiyomus heralde birden elime tuttu  sonra koluma falan sarildi hic o yone bakmiyo nolduysa dedim bi baktim sarisin bi kadin bakip duruyo bende iyice sarildim koluna
tarafından
Ben bakarım şahsen ama eşim bakmıyor ama çok kiskancim
tarafından
Bende kiskancim
0 oy
(9,001 puan) tarafından
Önce ben bakarım kiza:))))

Aman o kadar aciksa benim bile dikkatimi çeker 
0 oy
tarafından
Bakmaz ama bakarsa yirtarim agzini :) insan kaynaklarinda calisiyo hep mudur hep yardimci sekreter oldu yapan ordada yapar :)
0 oy
(868 puan) tarafından
Ben bakarım direk gözlerine anlıyor tabi baktığımi direk kafayı ceviriyor
0 oy
(6,053 puan) tarafından
Kıskancim ama kiskancligimdan cok esime guvenirim bakmam cunki bakmayacagini kafasini yerden kaldirmayacagini bilirim 
0 oy
(289 puan) tarafından
Hiç de bakmam. Eşimin öyle kızlara bakmayacagini bilirim. Bana göre ozguveni olmayan kişiler kıskanır ya da eşine güveni olmayanlar. Şükür ki eşim beni çok seviyor bende onu seviyorum çok da güveniyorum. Değil açık giyinen çıplak biri bile olsa dönüp bakmaz 
0 oy
(1,885 puan) tarafından
Bakarm tabi olay çıkartmak için ama:)
0 oy
(5,721 puan) tarafından
Ben bile.guzel bir bayan görünce bakıyorum hee öyle yanımda hiç bakmadı ben yokken baktiysa onun sorunu
0 oy
tarafından

Evet bakıyorum bakıyorum diye 

Normalde kıskanç değilim sadece o kendini özel ve sevildiğini hissetsin diye kiskaniyirmus numarası yapıyorum 8-)

0 oy
tarafından
kıskancımdıır
0 oy
tarafından

Hahahahah ayni benn :D:D

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 525 göst.
28 Eylül 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu

381,012 soru

11,406,713 cevap