0 oy
369 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (449 puan) tarafından
Canlı ders veren öğretmen arkadaşlar sizlerde durumlar nasıl?bebekle çok zor oluyor hele ki devamlı evrak doldurmaktan bıktım. Ders alan öğrencileri olan anneler sizlerin nasıl geçiyor?kimse ders almıyor doğru dürüst. Emekler boşa gidiyor. Keşke açılsa okullar artık 

9 Cevaplar

0 oy
(9,214 puan) tarafından
Şuan sadece online eğitim mi var cnm okullar açıldı diue biliyordum
(449 puan) tarafından
Tabiki açılmadı ama sınıf ve 1
Sınıflar gidiyor sadece. Biz uzaktan veriyoruz eğitim
(9,214 puan) tarafından
He tmm cnm geçen arkadaşm durum pylaşmştı da kzı 1.sınıfa gidiyor ondan sordum
-Reklam-
0 oy
(3,901 puan) tarafından
Ben de ogretmenim cnm ama bu sene evdeyim bebegim var diye..online ozel ders veriyorum bn de..annem bakiyo bn verirken
(449 puan) tarafından
İyimis canım benim kaynana bir 30 dk bakmaya eriniyor.
(3,901 puan) tarafından
Ne öğretmenisiniz siz
(449 puan) tarafından
edebiyat  öğretmeni
(3,901 puan) tarafından
Ben de matematik  öğretmeniyim memnun oldum
(449 puan) tarafından
Bn de memnun oldum
0 oy
(4,237 puan) tarafından
Allah kolaylik versin gercekten zor durum ogrenci icinde ogretmen icinde cocugum yok ama bazilari hakkini veriyor ogrencilerin bazilarinin umrnda bile degl hic ic acici degl boyle sinavmi kazanacak simdi bu cocuklar ogretmenim
(449 puan) tarafından
Hiç birşey olmayacak. Geçen dönem nasıl herkes geçtiyse öyle geçecek sınıfları dersleri.cunku imkanlar eşit değil herkes için.
(4,237 puan) tarafından
Evet benim kaynim var koyde o koyde interneti birakin market bile yok tableti tlefonu da yok hicbir dersi takip etmemis daha okuldan durumu olmayan ogrencilere tablet verilecekmis acaba dogruluk payi varmi
(449 puan) tarafından
Ben de duydum onu ama çok zor olur
(4,237 puan) tarafından
Insallah boyle bi iyilik yaparlar gercekten imkani olmayan cok ogrenci var:((
0 oy
(7,193 puan) tarafından
Oteller plajlar barlar kafeler AVM ler hınca hınç dolu ama okullara gelince tü kaka ... Tüm dünya da açıldı okullar bizim ülkede bazı kesimin isyan çıkarma korkusuna herhalde bizde açılmıyor. Yazık . Çocukların sadece derse değil duyusal bir şekilde de egitilmeye ihtiyacı var bu da ekran başında olacak bir iş değil asla ... 
(7,193 puan) tarafından
Resmen bizi dijital yaşama zorla ittiriyorlar çok üzülüyorum by duruma .. rabbim sonumuzu hayr etsin
tarafından
Otellere kafeleri avm'lere gidenler kendi keyfi iradeleri ile gidiyorlar ama Okullar açılınca bir mecburiyet olacak ben 3 çocuğumla birlikte 6 aydır hiçbir yere gitmedim mecburi ihtiyaçlarım dışında kaldı ki okula göndermek hiç istemem Çünkü Çocuklar okulda ne kadar dikkat edebilecekler ki
(449 puan) tarafından
Hiç dikkat edilmez cnm normal zamanda bir grip olduğunda tüm sınıf grip olurdu. Temizlik.desen zor okullarda
(7,193 puan) tarafından
18 ocağa kadar Amerika da 15 milyon kişi grip olmuş 140 bini hastaneye yatmış . 8200 kişisi ölmüş.  Dünya da her sene bu kadar kişi ölüyor koronadan diye yaygara çıkılması planlı bir olay ki korona yeni bir virüs değil  bu Canan Karatay in araştırma istatistikleri.  Bilmiyorm böyle daha ne kadar gidecek . Bizleri neler bekliyor. HES kodu bilmem ne her şeyimizi kontrol altına alacaklar . Adimimizdan hesap sorulcaz yakında.  Yapılmak istenen belli . Allahım kötülere fırsat vermesin .
tarafından
Zaten bu virüsün normal bi hastalık olmadigi insan yapimi oldugu aşikar Rabbim ne tuzakları planlari varsa baslarina geçirsin inşaallah
0 oy
(1,621 puan) tarafından

Benim oğlum 4.sınıf ta her gun 3 4 ders yapiyorlar canli ama zaman cok kısıtlı oluyor ogretmen hepsiyle ugrasamiyor ogrenciler baska isle mesgul oluyo arkada ben izliyorum baska seyle ugrasmasin diye o halli uyarmaktan canim çıkıyor:( insallah bir an once açılır ne cocuk anliyor ne ogretmen yeterince anlatabiliyor

(449 puan) tarafından
Al benden o kadar. 7 de yaptım ders öğrenciler sohbet gir gir yapma derdinde
(1,621 puan) tarafından
Aynen oyle Allah hem ogretmenlerimizin hemde velilerimizin yardimcisi olsun sabir versin her iki tarafa da yoksa yakinda psikologlar dolup tasacak
0 oy
tarafından
Vallahi canım 3 haftalik telafi eğitiminden itibaren büyük bir disipline girdik çocuklarımla beraber hiçbir şekilde bir gün bile Ak satmadık derslerimizi sanki okula gidiyormuş gibi Sabah erkenden kalkıp hazırlandık Hatta ikinci sınıfa giden oğlum forması ile beraber derse katılıyor ödevlerimiz de yapıyoruz eksiksiz Bu süre içinde çok zorlanıyorum ben kendi adıma evimi ihmal ediyorum zaman oluyor ki akşam yemeğini yapamıyorum ama asla Eğitim'den ödün vermiyorum ve benim iki oğlum da canlı derse Katılıyor Sabahları birisi çocuk odasında diğeri salonda derslere giriyorlar Eşim gececi yatak odasında yatıyor Ben küçük bebeğim Ne mutfakta oyalanıyorum saat 2'ye 3'e kadar
(449 puan) tarafından
Çok güzel cnm
Devam edin hiç bozmayın böyle
tarafından
Yok canım zor Oturtmuşum bu düzeni hiç bırakır mıyım Rabbim ogeretmene de veliye de bol.sabirlar versin bu surecte ogrencilere de zihin açıklığı versin inşaallah
0 oy
(1,595 puan) tarafından
9. Sınıf ve 3. Sınıfa giden ( gidemeyen) iki tane oğlum var. Canlı derslerin hiç birini kaçırmadan giriyorlar ama bezen zorlanıyoruz 
(449 puan) tarafından
Evde size düşüyor takip etmek.cnm .zor ama geçecek inşallah şu günler
0 oy
tarafından
Ekmek kapımızı kapattılar kocam servisci biz ordan geçiniyor duk bizim gibi kaç kişi var a devlet bı serviscilere el.atmadi.yazikalr olsun haram.zikkim.olsun bağ bahçe tatil gezip çocuklarını okul zamanı gelince yollamam diye cosanlara iki çocuğumla.yapacak işimiz yok resmen :(
0 oy
(2,211 puan) tarafından
Ben rehber öğretmenim sürekli veliler ile istişare durumundayız tabi bir ayağımda okulda hem online hem okul hem bebek çok yoruldum, tez zamanda virüs bitsede eski hayatımıza dönsek diye dua ediyorum  :)

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 539 göst.
26 Eylül 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 266 göst.
5 Nisan 2023 Diğer kategorisinde Pembikmor (1,391 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 149 göst.
26 Kasım 2021 Diğer kategorisinde Leyla042 (1,274 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 155 göst.