0 oy
367 göst.
Diğer kategorisinde (3,798 puan) tarafından
Kızlar bebeğim 43 günlük ama doğdugundan beri ben emzirdikten sonra gazinı almaya calişiyorum ama eğer uyaniksa çok rahat cikiyor gazi ama memede uykuya daldiysa o gaz çıkmıyor baya uğraşiyorum yok sonra yatiriyorum bende beşiğine sizdede aynımı merak ettim? 

4 Cevaplar

+1 oy
(1,353 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap

Uyuyorsa çok zor ve geç çıkartıyor 1 saatin üstünde uğraştığımı bilirim sonra yatır yarim saat geçmeden acıksın kalksın :D ben gazını çıkartmadan ne kadar süre geçerse geçsin yatırmıyorum ama ilk 3 ay kolikti zaten ben o yüzden bırakmıyordum çok şükür kolikte bitti ama hala gazı almadan yatağa koymuyorum 

(3,798 puan) tarafından
Hic 1 saat ugrasmadim ama cikmiyo ustten yani daha hiv bugune kadar cikmadi demek uzun sure ugrasmak lazim canm :) neyse üstten çıkmazsa alttan cıkariyo zaten ama biraz sancili oluyo galiba aglama nöbetlerimiz tutuyo cunku arada :)
(1,353 puan) tarafından
Gaz her türlü sancı yapıyor miniklerde o yüzden benim uykum ondan önemli değil diyip çıkana kadar sırt sıvazlama:) birde çıkmayınca gaz içerde birikiyor ve şiddetli ağrıya yol açıyor o yüzden o gaz mecbur çıkacak:)
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Uyurken gaz çıkarmaya çalışmıyorum cnku uykusundan olmasın diye 

Gerçi gaz sorunumuz yok Allah'a şükür altlı üstlü çıkarıyor 
(3,798 puan) tarafından
Benmkide çıkariyoda sanki üstten çıksrmadigi zaman alttan biraz sancilı oluyo agliyo bazen yavrum ya ama yok yani uyurken cikmiyo o gaz cok ugrastim :)
tarafından
Göğsü omzuna değsin ki sıkışıp çıkarsın o gazı bn iki aya kdr öyle çıkardım. Smdi sadece kucağıma aliyorm iki sivazliyom hemen gegiriyor :)
(3,798 puan) tarafından
Tmm canm dikkt edicem saol :)
+1 oy
tarafından
Ya bu gaz sorunu her bebekte oluyor mu ? 
(3,798 puan) tarafından
Biyerde okumustum 10 bebekten 9 unda oluyomus canm :)
tarafından
Allah'ım inşallah o yüzde 1lik kısmı bana denk gelir amin :) :)
(3,798 puan) tarafından
Ah canm insallh insallah :)))
+1 oy
tarafından

Uyudugunda en fazla 5 10 dakika ugrasiyorum bende. Cikmiyosa yatiriyorum yerine zaten 2 saat snra aciktim diye uyaniyo :D

(3,798 puan) tarafından
Uyuyunca ben hic cikaramiyorum ya cıkmiyo o gaz nedense :)

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 178 göst.
4 Ocak 2024 Diğer kategorisinde orbanesara (875 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 90 göst.
8 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Gulsh26. (337 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 77 göst.
12 Temmuz 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Kaavi (2,073 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 250 göst.
18 Ağustos 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Aydagul (93 puan) tarafından soruldu

379,947 soru

11,374,007 cevap

34,856 kullanıcı

...