0 oy
2,211 göst.
Aile kategorisinde (1 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Görümcem bekar ve şuanda 3 veya 4 aylık hamile bunu yeni öğrendim eşime söylemeli miyim ama çok yıkılacak ve öğrenip benim bildiğime bilirse aramız bozulacak lütfen bana akıl verin görüştüğü biri var görümcemin sevgilisi ve ailesi kabul etmiş görümcemi. Kayınvalidemde biliyor diyor ki herşeyi hızlıca yapalım nolsa abisi kabul etmeyecek oda kaçar abisinede senin yüzünden oldu deriz diyor.Bu arada abi diye bahsettiğim eşim.İnternete girdiğimde arama geçmişi çıktı fark ettim sordum kabul etti

51 Cevaplar

0 oy
(86 puan) tarafından
sen nasıl öğrendin görümcen dedi ise söyle. ama o demediyse bilemedim ya eşten saklamak ne derece doğru olur 
-Reklam-
0 oy
(359 puan) tarafından
Sen bunu nasıl öğrendin gorumcenin planı ne .Ne yapmayı düşünüyor yani bence bu seni ilgilendiren bi şey değil abisiyle gorumcenin arasında söylemesi gerekiyorsa o söylesin 
0 oy
(3,701 puan) tarafından
Başlığı görünce bende tebrik edecektim 
(48,923 puan) tarafından
bende onun icin girmiştim
(3,701 puan) tarafından
Allah ıslah etsin
0 oy
(8,081 puan) tarafından
Şuan gorumcenden ve eşinden daha önemli birşey varsa o karnında ki minicik bebek. Kayinvalidene ve kayınpederine söyle bence orta bir yol bulunsun iş işten geçmiş çünkü 
0 oy
(586 puan) tarafından

Böyle biseyi asla kimseye söylemem bilmemezlikten gelirim hiç karışmam ben olsam 

KINAYARAK BAKMAYIN KIMSE KINADIGI BAŞINA GELMEDEN OLMEZ 
0 oy
(47 puan) tarafından
Görümcen bildiğini biliyorsa söyle bence 
0 oy
(6,202 puan) tarafından
Söyleme çok isterse kendisi söyler onun hayatı yani kısacası günahı da sevabı da kendine
0 oy
tarafından
Söylemeee sakın karışma cnm valla bizde bir tabir vardır"ad eşenin g*t menevşe nin " derler yerinden olsam banane der geçerim
0 oy
(16,507 puan) tarafından
Aman Allahım 

Çok kötü bi durum 

Eşin kaldıramaz
0 oy
(6,858 puan) tarafından
Yok kuzum aman soyleme kokusu cikar. Ben bi seyi soyledim.sinirden mutfak masamin altini kirdi. Artik tovbe gorumcem anlatir anlatir abisine soyliyim diye artik hiicc 1 kere dilim yandi daha soylemem. 
0 oy
(867 puan) tarafından
Şimdi şöyle nasıl öğrendiğine bağlı aslında. Hamile.oldigunu nasıl öğrendin. Eğer senin bildiğini biliyorsa birileri bence eşine söyle. Ama senin bildiğini kimse bilmiyorsa bırak.nasil ogreniyirsa öyle öğrensin. Nasıl öğrendin gorumcenin hamile olduğunu. 
0 oy
(3,901 puan) tarafından
Sen nasil öğrendin cnm
0 oy
(2,009 puan) tarafından
Sen simdi karisma bisey deme illaki söylenecek sonra seni suçlar gorumcen seninlede kotu olur esinle aran ben gorumcene hic acimadim olan çocuğa olmuş inşallah cocuga sahip çıkar o kisi 
0 oy
(407 puan) tarafından
Bence söylemelisin sonradan senin bildiğini duyarsa benden gizledin diye senden şüphe duyar başına bela alma görümcen ne yapmayı düşünüyor peki karnındaki çocuğun babasının haberi varmı sahip çıkacakmı
0 oy
(582 puan) tarafından
Sen söyleme seni ortalık karıştıran gibi görürler gelinler bi şekilde hep haksız duruma düşer çünkü
0 oy
tarafından
Kaynana güzel planlar peşinde. 
0 oy
tarafından
Birisi yapmış zaman altından suru yürüt birisi yazmış oha zina burada hepiniz annesiniz ya yarıdan çocuğunuz kız çocuğuna sahipsiniz ya birini sevse yapsa kınamayın ya ALLAH aşkına hepiniz bayansınız ya zihniyet yoksunları
0 oy
(65 puan) tarafından
Eşine söyleme bence canım kaynananla konuş bı cozum bulun bazıları kinamis ama kınamayın kim bilir ne için yaptı böle biseyi kızı dinlemek lazım evet kötü bı durum keşke olmasaydı ama şimdi keskeleri katmanın anlamı yok çözüm bulmak lazım bir abi için kaldırılmayacak bı durum qllah kolaylık versin 
0 oy
tarafından
Görümceni millete duyurmak için kayıt oldun sanırım sanane millete ne günaha sokuyorsun herkesi herkes bilir bilmez konuşuyor 
(1 puan) tarafından
asla öyle bir niyetim yok çok kötü bir durumda olduğum için ve suçladığınız şey olmasın diye kendi annemden bile akıl alamadım söylemedim tek başıma kaldım ne yaşadığımı anlamadığınız için böyle yazdınız herhalde
tarafından
Daha yarım saat önce kayıt açıp hemen bunu sorman değişik geldi sadece ben kimseyi suçlamıyorum Allah yardımcınız olsun
0 oy
tarafından
Ay ne denirki :(( ben karışmıyor um de 

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 519 göst.
3 Mart 2024 Diğer kategorisinde Mehtapselenasmin (100 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 400 göst.
3 Temmuz 2023 Aile kategorisinde Hayalunl (2 puan) tarafından soruldu
+1 oy
37 cevap 1,071 göst.