0 oy
2,207 göst.
Aile kategorisinde (1 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Görümcem bekar ve şuanda 3 veya 4 aylık hamile bunu yeni öğrendim eşime söylemeli miyim ama çok yıkılacak ve öğrenip benim bildiğime bilirse aramız bozulacak lütfen bana akıl verin görüştüğü biri var görümcemin sevgilisi ve ailesi kabul etmiş görümcemi. Kayınvalidemde biliyor diyor ki herşeyi hızlıca yapalım nolsa abisi kabul etmeyecek oda kaçar abisinede senin yüzünden oldu deriz diyor.Bu arada abi diye bahsettiğim eşim.İnternete girdiğimde arama geçmişi çıktı fark ettim sordum kabul etti

51 Cevaplar

0 oy
(2,590 puan) tarafından
Kendi kocami bildigim icin saklasam kizar o yuzden soylerdim ama senin esin ne der bilmiyorum annesi biliyorsa normal karsiliyorsa bence abiside bilmeli 
-Reklam-
0 oy
(44,769 puan) tarafından

Arkadas yeni uye olmus bir soru sormus ama hic bir soruyada cevap vermemis ilginc:ermm:

0 oy
tarafından
Bence sen sakın karışma abi kardes arasi duzelir ortada senin dedigin laf dolanir sonradan ogrenip de senin de bilip neden soylemedigini sorarsa karismak istemedim dersin o zaman isin icinden cikmasi daha kolay olur ama simdi soylersen ayikla pirincin taşını 
0 oy
(528 puan) tarafından
Gorumcem de kendini kötü hissediyodur ya o da istemezdi bence böyle olsun. Allah yardımcısı olsun birileri öğrense hiç susmazlar. Bence kayinvaliden konussun oğluyla kimse duymadan halledin ama bu iste bi is var derler. Sen destek ol görümcene. Eşini sakinleştirmek sana kalmış. 
0 oy
tarafından
Kaç yaşında görümcen maşallah annesi de hiçbir şey dememiş 
0 oy
(27,527 puan) tarafından

Olaydan elinden geldikçe uzak kal.

Allah yardımcısı olsun ne diyelim millet kafayı yemiş. 

0 oy
(267 puan) tarafından
Karışma bence o görümcenin özeli yorumlara bakınca kötü yorum yapanlara acıdım yazık size ya herkes kendine baksın kimse kimsenin özel hayatı hakkında atıp tutmasın 
0 oy
tarafından
Söylemelisin kesinlikle söylemelisin..

Söylersen onlarla aran kötü olabilir kötü gelin olabilirsin ama söylemezsen eşinle aran kötü olur bildiğin halde söylemediğini öğrenirse..

Seçim senin ya onlarla kötü olacaksın ya eşinle..
0 oy
(2,330 puan) tarafından
3,4aylik hamilese kaçsa bile o çocuğun önden olduğu belli olacak yani evlendikten sonrada olabilir yani yine sorunlar  kendi başını yakmış 
0 oy
(1,337 puan) tarafından
Ben olsam söylerdim baksana plan yapmışlar kaçicakmış sorumlusu eşin olcakmış filan bnce söyle nasıl olsa duycak boşa suçlanmasn

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 516 göst.
3 Mart 2024 Diğer kategorisinde Mehtapselenasmin (100 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 395 göst.
3 Temmuz 2023 Aile kategorisinde Hayalunl (2 puan) tarafından soruldu
+1 oy
37 cevap 1,067 göst.
4 Ağustos 2022 Aile kategorisinde Merve0032 (123 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 424 göst.