0 oy
2,205 göst.
Aile kategorisinde (1 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Görümcem bekar ve şuanda 3 veya 4 aylık hamile bunu yeni öğrendim eşime söylemeli miyim ama çok yıkılacak ve öğrenip benim bildiğime bilirse aramız bozulacak lütfen bana akıl verin görüştüğü biri var görümcemin sevgilisi ve ailesi kabul etmiş görümcemi. Kayınvalidemde biliyor diyor ki herşeyi hızlıca yapalım nolsa abisi kabul etmeyecek oda kaçar abisinede senin yüzünden oldu deriz diyor.Bu arada abi diye bahsettiğim eşim.İnternete girdiğimde arama geçmişi çıktı fark ettim sordum kabul etti

51 Cevaplar

+8 oy
(2,765 puan) tarafından
Hayir kesinlikle soyleme sonra gelin yapti olur gelin kotu olur gorumcende saman altindan su yurutmus masallah dunyanin civisi cikdi
(2,765 puan) tarafından
Yok ya kinamiyorum kesinlikle tepkimi koydum soylenmemesi gerekir erkek bu sonucta gider dover kotu dover kiz alinde kalir o masum bebege bisey olur falan filan yani hiic bulasmamasi hatta unutmasi lazim kendisi yada ailesi uygun bi dille soyler artikin
(48,709 puan) tarafından
postu düzenlemiş arkadas kaynanasi yolunu bulmus baksaniza vicdani esinin üstüne atacaklar senin yüzünden kacti diyeceklermis
(2,765 puan) tarafından
Aaaa o zman desin yani kaynanaisnin bu duauncelerinide desin ama soyle yapsin ilk once adamin gonlunu hos etsin yani guzel bi yemek hazirlasin hersey guzel olsun yavas yavas sakincene anlatsin ama esi soz verdiginde aozu tutuyorsa söz de istesin kimseye birsey yapmiycani ve kendisinden duydugunu soylemeyecehi hakkinda soz versin
tarafından
Ben sana diyim ne olacağını o yemek zehir olur kendine de suç kalır yanı gelin çünkü ama söz versede eşi haklı yani namus bu insan bu dünyada namusu için yaşar
(2,765 puan) tarafından
Ya esinin nasil biri oldugunu bilmiyorum ki benimki olsa direk öldurur oglanida kizida ama bu kadinin esini bilmiyorum benimki kacsalara kactigi yerde bulur oldurur asiret var cunki ya esim yada asiret bi sekilde oldurur kurtulusi yok yani ben nasil bi yol gostercegimi bilemedim Allah korusun boyle duruma dusmanimi dusurmesin
-Reklam-
+2 oy
(25,224 puan) tarafından
Yeni öğrendiğim için ben söylerdim sonuçta saklamadın bildiğin halde ben eşimden bşy saklamam valla aranızdaki iletişime de bağlı bşy. Eşin senin bildiğini ve söylemediğini duysa daha kötü olur o yüzden kesin söyle
+1 oy
tarafından
Sevgilisi mi var basina talihsiz  bi play mi gelms
+1 oy
tarafından
Belki kacacaklar sevgilisindrnmi kimden bilemeyiz ama belki birlikte olacaklar falan sen karisma bence bunu yapan neler yapmaz vallaha sanada kalir suc cevrenede ben bilmiyordum dersin yengem biliyorduda derse tam olarak anlamadim virt zirtla karisma yani
+1 oy
tarafından
Yok kesinlikle şöyleme , bilmiyomus gibi davran,

Hem sen nereden bilion görümcen hamile ..
+1 oy
(14,079 puan) tarafından
Sen karışma bırak kendisi öğrensin sonra sen biliyordun neden bana demedin derse de böyle bir edepsizlik nasıl söylenir dersin iyi bisey olsa evette bunu nasıl ve ne şekil söylersin bende şok içindeyim adamın altına yatarken akli nerdeydi 
(2,765 puan) tarafından
Cok cok arti insAllah o masuma bisey olmaz aldirmazlar yada gebelige son vermezler yazik olan ona olur
+1 oy
(10,411 puan) tarafından

Bu durumu kendisine nasıl yakistirmis yazık günah Rabb'im af etsin o çocuğa da yazık nikahsız

(veledi zina) olmak istemezdi 
+1 oy
tarafından
Sen

Nerden öğrendin peki
tarafından
Aynn oyle ...
(48,709 puan) tarafından
postu duzeltmis kizlar tekrar okuyun
tarafından
Evet kuzum okudum bemcede hemen evlenmesi lazım ...
(3,823 puan) tarafından
He gördüm madem öyle desin eşine evlensinler
tarafından
Yani oda alttan alttan desin kardeşin seviyor bence hemen verelim gitsin desin ama gebeliginden bahsetmesin eside itiraz etmez  belki ve kaçmaya falan gerek kalmaz ...
+1 oy
(7,441 puan) tarafından
Kimse söyleme demiş ama bence soylemezsen eşine sana olacağı söyleyeyim en ufak bi acik verdiklerinde adın ne bilmiyorum da gelin de biliyordu o da buna yardım etti derler eşinin gözünde sen kötü olursun bence bu saklanacak bir konu değil eşinin gözünde kötü olacagina ailesinin gözünde kötü ol canım 
0 oy
(582 puan) tarafından

Bekar ve hamile mi kıyamet kopar üzülmesini geç:/

Oyuzden eşine hiç birşey söyleme .
0 oy
(48,709 puan) tarafından
eyvah çok kötü bir durum 
0 oy
(351 puan) tarafından
Bence görümcenle görüş ne durumda oldugunu bilemezsin durumu öğren ondan sonra bu soruyu düşün 
0 oy
tarafından
Bence en iyisi hiç bilmiyomus gibi yapmak 
0 oy
(7,203 puan) tarafından
Sen karışma bence kocan şimdi bilse ne bilmese ne bırak onlardan öğrensin kötü olma 
0 oy
tarafından
Tamam da canım eşin mecburen bunu öğrenecek saklanılacak bişey değil ama söylesen görümcenin gözünde söylemeden eşinin gözünde kötü olursun. Ama bence eşinle kötü olma gerisi hiç mühim değil.
(1 puan) tarafından
eşimle aram çok iyi hamd olsun bu bozulur diye bende dediğiniz gibi söylemeyi düşünüyorum ama kararsız kaldım ve yazıp akıl almak geldi aklıma
tarafından
Çok kötü bir durum aslında eşinin hep yanında ol Allah korusun erkek bu nefsine yediremeyebilir elinden kaza falan çıkabilir.
Peki görümcenin hamile kaldığı kişi kabul ediyor mu bebeği evlenme falan söz konusı mu?
(1 puan) tarafından
evet kabul ediyor hamile kaldığı kişide aileside
tarafından
O zaman Allah'ın izniyle iş çözüme ulaşır çünkü öyle insanlar tanıyorum ki bebeği de anneyi de kabul etmiyorlar.
0 oy
(1,008 puan) tarafından
Hic söyleme.erkek bu kaldıramaz olay buyur allah korusun sebep.olursun birak annesi kendi kim.soylerse söylesin 
0 oy
(1,331 puan) tarafından
görümcen senim bidğini biliyor mu eğer baskasından gelindr biliyordudye duyarsa o da kötü olur bence eşinle kötü olma
0 oy
tarafından
Nasıl olmus ailesi nasil tepki verir doguracakmi umarim dogurur masuma oiymaz gerci aldirma zamani gecmis ama esini ikna etmeye calis yapmis bir hata gunahi cok nikahi yok diye kiza kotu seyler yapmasinlar nikahta zaten bir imza bi imza atilmadi diye birsey yapmasinlar gunahi cok ayri tabi ama olan olmus sahip ciksinlar o kizada bebeginede hakkinda hayirlisi olsun :/
tarafından
Canm zaten 3 ve 4 aylıksa aldıramaz ki Allah'tan bişey olmaz ise o bebeğe doğurmak zorunda zaten aldırmak için geç kalmış yazık Allah ıslah etsin üzüldüm ya
0 oy
tarafından
Söyleme cnm sonra kötü olan fesat olan dedikoducu olan sen Olcan. 

Bosver sal gitsin... 
0 oy
tarafından
Söyleme eninde sonunda öğrenecek sen kötü olursun boşver canım Allah hidayet versin goruncenede

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 514 göst.
3 Mart 2024 Diğer kategorisinde Mehtapselenasmin (100 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 391 göst.
3 Temmuz 2023 Aile kategorisinde Hayalunl (2 puan) tarafından soruldu
+1 oy
37 cevap 1,067 göst.
4 Ağustos 2022 Aile kategorisinde Merve0032 (123 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 423 göst.