0 oy
946 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Maşallah Ne dim :)))

image

11 Cevaplar

0 oy
tarafından

Ne güzel maşallah nazar değmesin :)

-Reklam-
0 oy
(3,695 puan) tarafından
Oyyysss masallah subhanallah❤❤❤❤❤❤❤
0 oy
tarafından

Masallah ya cok tatli:P

0 oy
(351 puan) tarafından

Maşallah ben 2 kiloyu taşırken zorlanıyorum bunun annesi cennetlik:D

0 oy
(12,861 puan) tarafından
Maşallah yaa ama bu doğar doğmaz ısırmalık olmuş :) 
0 oy
tarafından
Oh maşallah:)) anam benide beş kilo doğurmuş bem beyaz boğum boğumdun hemşireler seni aldı gitti seni sevecez diye bana getirmeyi unuttular diyo:D :D 
0 oy
tarafından

Masallah yaa.nasil sıgdiki anasinin karnina bn 4 kiloyu tasirken öldum:D

0 oy
tarafından
Q/maşallah subhanallah ne güzel bi bebek 
0 oy
(10,411 puan) tarafından
MAŞAALLAH SUBHANALLAH çok şişmiş şekerden olabilir 
0 oy
(834 puan) tarafından

İnşallah sağlıklıdır allah sağlık sıhhat versin <3 umarım fazlalıklarından kurtulur rahat hareket edebilir ve umarım tatlı annesi mamayı sütü ek gıdayı dayamaz yavruşa...  bizim burada da bir bebek var 6 kiloya yakın doğdu. Ama annesi gelişmesi gerektiğine inandığı için çocuk şu an daha kaç aylık bebek ama obezite teşhisi kondu yani. :( zayıfı da zor kilolusu da. İnşallah normal değerlerde olur ve büyür yavrularımız. 

tarafından
Amin canım derdi neydi de zaten tosun gibi olan bebege yedirdikce yedirmiş acaba ..
(834 puan) tarafından
Canım diğer bebekler büyüyormuş gelişiyormuş. Onunki de kendi cüssesine göre gelişmesi lazımmış. Yani bebeğini kilolu olarak görmüyor iri yapılı iri kemikli olarak görüyor. Çok ilginç yani ben de anlamadım...
tarafından
Şimdi ne olarak goruyo acaba tövbe yarabbim ya su devirde  cahil kalmak için ellerinden geleni yapıyorlar
(834 puan) tarafından
Hiç sorma ya sanıyolar ki bu iri yarı insanlar 5er 6şar kilo doğarak  öyle oluyolar. Sanırsın ki ibrahim kutluay 10 kilo doğdu da o yüzden öyle boyu moyu uzun yapılı... o zaman basketbolcuların hepsi en aşağı bir  6-10 kilo doğması lazım...  acayip kafalar
0 oy
(277 puan) tarafından
Ben 5850gr doğmuşum ;)anneme gösterdim bunu şimdi sen daha iriydin diyor babaannem herkese 3aylik dermiş :)

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 158 göst.
0 oy
44 cevap 1,215 göst.
22 Kasım 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Kukuli (13,923 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 110 göst.
11 Haziran 2022 Diğer kategorisinde Ipek41 (7,376 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 294 göst.
30 Mart 2022 Diğer kategorisinde &dunyali& (839 puan) tarafından soruldu

381,014 soru

11,406,748 cevap

34,944 kullanıcı

...