0 oy
1,696 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (47 puan) tarafından

Kan mi bu. 54 günlük acile mi gitmeliyim randevuyu mu beklemeliyim?

image

7 Cevaplar

0 oy
(177 puan) tarafından
Bebek ya susuz kalmış emziriyor san da sen susuz kalmış sin ihmal etme götür hastaneye 
(47 puan) tarafından
Acile mi goturmeliyim
(177 puan) tarafından
Acile çocuk hastanesine git olmazsa polikinlik den randevu al bu resmî göster Dr. A
(47 puan) tarafından
Randevu var ama haftaya salı kalça testi için almıştım
(177 puan) tarafından
Acile götür o zaman
-Reklam-
0 oy
tarafından
Evet mukuslu kan bu alerjisi olabilir ne yediğini düşün farklı bişey yediysen onu yeme ve doktora mutlaka git
(47 puan) tarafından
Doktora gitcem de acile mi goturmeliyim kalça testi için randevusu vardı bir hafta sonraya onu mu beklemeliyim
tarafından
Bı kaç kere daha görürsen böyle kan hemen götür acilde bakarlarmi bilmiyorum ama kan görmezsen bidaha haftayı bekle
0 oy
(16,506 puan) tarafından

Evet. Kan

Alerji olabılır 
0 oy
(5,913 puan) tarafından
Bezini al acile git hemen yarim saat icinde gidersen bu kakadan tahlil alirlar 
0 oy
(477 puan) tarafından
Canm üşütmusde olabilir ama en önemlisi sut ürünlerine alerjisi olabilir benim kizim 2 aylik ken  kalasında kan olmuştu baktılar sut alerjisi var dediler gercekten ben emzirirken sut ve sut urunleri yenmeyince hic birsey muyodu ne zaman yesem aynısı oluyodu 1 yaşında düzeldi taamamaen
0 oy
(1,720 puan) tarafından
benide al acile git hemen
0 oy
(591 puan) tarafından
Canım genelde kakada kan olunca süt alerjisi olabilme ihtimali oluyo oyuzden bence bu doktora gotur derim 

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 284 göst.
0 oy
3 cevap 191 göst.
0 oy
4 cevap 107 göst.
2 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde !!!!FATMAAA!!!!! (7,317 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 71 göst.
11 Mart 2023 Diğer kategorisinde siyahmezarinsahibi (1,102 puan) tarafından soruldu

381,072 soru

11,408,436 cevap

34,945 kullanıcı

...