0 oy
498 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kızlar ben çok pinpirikliyim hiç kendi halinde dışarı bırakamıyorum özellikle şu pamdemi döneminde komşum ise tam tersim ve benim çocuk evde beni çok yoruyor onunki dışarda tüm enerjisini attığından sakin 

Ama ben öyle olamam olamıyorum mesela kızı çöpün yanındaki abur cubur paketlerini yalıyor kadının tepkisi bırakta gel ben evde ki terliği bile agzına götürse anlık kriz geçiriyorum niye rahat değilim ben ya yanlış mu benim yaptığım

19 Cevaplar

0 oy
(295 puan) tarafından
Valla bilmiyorum ya yengemde oyle cok rahat cocuklarida cok saglikli asla kısıtlamaz hep dişarda cocuklari
tarafından
Ya bende ona şaşırıyorum öyle insanların çocugu gayet saglıklı oluyor
-Reklam-
0 oy
(1,105 puan) tarafından
Bende senin gibiyim şu devirde zaten çocuğumu başıboş bırakamam yani neyin ne olduğu belli değil Allah korusun hele ki kız çocuğu. 
tarafından
Aynen öyle canım
0 oy
tarafından
Yuh yani onukide biraz fazla yani çok sıkmakta iyi değil o kadar rahatlıkta pes yani
tarafından
Ben istesem de rahat olamıyorum
0 oy
(5,913 puan) tarafından
Sen dogrusunu yapiosun bosver onu su zamanda cocuk yalniz birakilmaz 
tarafından
Aynen öyle canım
0 oy
(3,426 puan) tarafından
Orta yolu bulmak lazım. Ben de pimpirikliyim biraz ama ilerde hayata karıştığında kendini yorar etrafını da. Biraz rahat olsak iki tarafa da iyi gelir belki.

Komşu biraz abartmış sanki. Çöpleri yalamak ne. 
tarafından
Kız herşeye bağışıklık almış maşallah hiç hastalanmaz
0 oy
(13,923 puan) tarafından
Komşun cok rahatmış bende senin gibiyim. Elini neye değse hemen yıkıyorum , üstü azıcık kirlense komple değiştiriyorum. Günde kac kere kaka yaparsa yapsın her seferinde banyo yaptırıyorum. Belki biraz gevşesek iyi olacak.
tarafından
Bende tam böyleyim işte biraz takmım diyorum bu sefer öyle olmıcam diyorum yok yine yapamıyprum
0 oy
tarafından
Komşunun abartı ama seninki de abartı bence orta yolu bulmalısın çünkü en ufak biseyi ağzına kattiginda sen sinir krizi geciriyorsan ooo çok zor olur hem bebeğinin vücudunun mikroplarla savaşmayı öğrenmesi lazım çünkü ilerde en ufak bişey de hasta olur biraz sal bence 
tarafından
Kız şimdide öyle sürekli hasta olur biraz rahat bırakım diyorum yine yapamıyorum komşunun kızı da hiç hastalanmaz maşallah
tarafından
Öyleleri ne bişey olmaz ahahahha
0 oy
tarafından
Içinizde ayrı iki uçuşunuz ") çocuğu ne çok sıkmak iyi nede öyle bası boş koymak doğru 

Çocuğu parka bırakıp uzaktan izlemek 

Arkadaşları ile oynarken mudahele etmemek 

Markette istediği şeyi seçip almasına musade etmek

Evde oynadığı oyuna yaptıgı şeye karışmamak gibi şeyler doğru 

Ama birakayimda gitsin çöp yalasın tabiki de doğru değil ") 

Ben köyde salarım mesela toprakla oynarlar çamur yaparlar domates biber dişlerler taş yalarlar ") kedileri mıncıklarlar enerjilerini atarlar evdede kendilerine zarar vermedikleri sürece karışmıyorum dağıtıyorlar oynuyorlar sonra kendilerine toplatiyorum bitti gitti ")
(3,274 puan) tarafından
Aynen bende senin dediğin gibiyim cnm çok pimpirikli de cok rahatta olmucaksin ortası
tarafından
Ayenn canım çok fazla sıkmamak lazım sonra öyle alışıyorlar ve okula başladıkları anda bir başlıyorlar hastalanmaya sonra bir daha toparlayamiyor çocuk kendini
(3,274 puan) tarafından
evt cnm insan vücuduna mikropta lazım ki bagisikliklari olsun aynı aşı gibi az miktar o virüsü veriyolar daha sonra hastalık olursa vücut tanıyıp ona göre antikor veriyor mikropta alacak ki vücut alişsin
0 oy
tarafından
Bunu anneme sordum dedimki anne şu komsunun cocugu o kadar rahatki kadin saliveriyor disari basina bsymi gelecek ne olacak dusunmuyor ama cocuk cok saglimli masallah hemende buyudu annem dedi ki üzerine düştugun cocuk zor buyur dusmedigin hemen buyur :)))
tarafından
Ya gercekten öyle ben çok sakınırım sürekli hasta olur o kız çöpleri yalar turp gibi maşallah
0 oy
tarafından
Abur cubur paketlerini yalatmak kaçıncı boyut rahatlık ya
tarafından
Ben agzım acık bakıyorum öyle
0 oy
(170 puan) tarafından
Bizim burda çocuğunu dışarı gönderenler tek tek karantinaya alındı. Çocuklar eve virüs taşıdı hep. 
0 oy
(1,720 puan) tarafından
Hayır bırakmam canım 
0 oy
tarafından
Benim olmadigim yerde çocuğumunda işi yok ortalık kötü aşağı iniyosada benimle inecek 
0 oy
(924 puan) tarafından
Asla bırakmam dışarıda oynuyacaksa benimle bisiklet sürer peşini takip ederim hep disiplinli hım.bu konuda dinlemezlerse eve sokuyorum evde evi aşırı dağıtıyorlar ama izin veriyorum oturdukları da temizliyorum heryeri dışarı pandemi olmasa bile bırakmam canim
0 oy
tarafından
Komsun kadar rahat da değilim senin kadar pimpirikli de. Bence ne kadar çok sıkarsan sakınan göze çöp batar misali olur. Fazla da salarsan sonra önünü alamazsın 
tarafından
Evet öyle ama salamıyorum bir türlü ben
0 oy
(2,722 puan) tarafından
Bnde asiri rahatlara **** oluyorm bnde birakamam dunyanin hali ortada saniyede cocuga bisey olabilir disardaykndr surekli pesinde dolaniyorum 
0 oy
(4,237 puan) tarafından
Benmki simdi kucuk ama parka falan gitsek ilerde rahat davranamam ama inan oyle birakilan cocuklara bisi olmuyo sakinan goze cop batar diye bosuna dememisler
0 oy
(796 puan) tarafından
Benim kendi bahçem birakiyorum oynuyolar ama kapıdan dışarı çıkamazlar kızarım 
0 oy
(191 puan) tarafından

Komşun extra rahat oda canım. Oğlum bir yaşında dışarı zaten bırakamam ama evin içinde rahat bırakıyorum. Tabi terlik altlarını ağzına sürmesine  de izin vermiyorum.:D

İlgili sorular

0 oy
22 cevap 665 göst.
0 oy
16 cevap 410 göst.
17 Eylül 2020 Diğer kategorisinde Emine S (16,060 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 420 göst.
5 Ağustos 2019 Diğer kategorisinde Gizem (89 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 501 göst.

381,041 soru