0 oy
777 göst.
Diğer kategorisinde (249 puan) tarafından
Eşim benim istemedigim bir arkadaşının evine üstelik evinde  kocaman bekar  kızları bekar yeğenleri  ve yılışık bi karısı olduğu halde boya işine gitmiş geçen pazar ve bunu benden sakladı ben arkadaşından bir şekilde ogrendim ve bana yalan söylemişti başka bi arkadaşının evine gittiğini söylemişti ama o arkadaşının evine gittiğini duyunca basimdan aşağı kaynar sular döküldü yani durumun özeti hem benim istemedigim yere gitti hemde bana yalan söyledi ordan alacağı paraya da o kadar da ihtiyacı yoktu şimdi ben napıyım sinirden elim ayağım titriyor bana fikir verin ???

11 Cevaplar

+3 oy
tarafından
Şu mesajından çok kıskanç biri olduğunu çıkarıyorum eşin bu yüzden yalan söylemiş olabilir mi bence çok büyütme sakince konuş
-Reklam-
+3 oy
(6,204 puan) tarafından
Eşine güveniyorsan neden bu kadar sorun yaptın ki?Kizliyla ya da karısıyla evlenecek degil
tarafından
++++++++++
+2 oy
tarafından
Sakin ol canım düzgünce konuş kızacağını bildiği için yalan söylemiştir 
+1 oy
tarafından
Hiç yangına körükle gitmeyelim bence sen sakinleş otur konuş kocanla 
+1 oy
tarafından
Herkes kiskancsin nolcam demiste icyuzunu kimse bilmiyor karisi kizk nasil insanlar diye. Haklisin davanda hicte kiskanclikla alakasi yok demekki gozun tutmuyor o insanlarii. Yani ben olsam konusmazdimm kirilirdim yani beni saalk yerine koydugu icin gitmedim diip gtmesiyle
tarafından
Valla benim eşim her ortama girebilir benim eşim kafasını kaldırıp bakmaz bu genişlik değil bakış açısı tabi siz öyle yorumlayın. Ben o arkadaşından bi şeklde öğrendim demek konuşmadan nasıl oluyo bana anlatırsanız sevinirim telepati yoluyla falan mı? Birde yazık falan üslubunuza dikkat edin
tarafından
O senin esinn senin esinden bahsedilmiyor suann senin esin heryere girebilirmi falan diye sorulmadii size. Benim uslubum gayet yerinde damlayan sensinn ben kendi fikrimi ozgurce yazdim sana ne dokunduda geldin yorumuma onu anlamis degilim ozgurum ve istedigimi dusuncemi yazmakta ozgurum senin gibi buna dahil olmazsan sevinirim. Postun altinda yorum yap yaziyor oraya yazabilirsin mesela dusunceni
tarafından
Biraz tutarsız gördüm sizi bi önce dediğinizi unutuyo gibisiniz önce siz benim eşimi işin içine soktunuz bana geniş diyerek:) herkese açık bi yere yorum yapıyorsanız herkesin yorumunuza cevap verme hakkı var dokunduğundan gelmedim yorumunuza yorum katmak istedim. Sevgiler
tarafından
Size söz veriyorum bundan sonra her yorumunuza cevap yazacağım sevgiyle kalın iyi akşamalr
(249 puan) tarafından
Arkadaşlar siz neden tartışıyonuz bisey anlamadm
0 oy
(4,237 puan) tarafından
Senden korktugu icin yalan soyledi muhtemelen sakimlesince konus canm
0 oy
(1,939 puan) tarafından
Bence ağır bi tepki verme ege oyle yaparsan esin senin kızdığın şeyleri yaptığı zaman senden saklar surekli belli ki kızar kavga edersin diye saklamış bence oturup benden saklamaya gerek yoktu keske bana söyleseydin beni üzdü benden saklaman vs de 
0 oy
tarafından
Eşine güvenin mi yok senin 
0 oy
(1,597 puan) tarafından
al karşına konuş
0 oy
(442 puan) tarafından
Ne olacak bizim bu kiskanc hallerimiz ya 
0 oy
(7,441 puan) tarafından
Ya çok kiskancsin yada çok güvensiz anlam veremedim ama bir çok insan güvenmediği için bu kadar saplantılı şekilde kıskançlık yapar 

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 253 göst.
6 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Adalett (57 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 225 göst.
1 Aralık 2022 Aile kategorisinde Sevtur (90 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 708 göst.
1 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde yenigelin24 (301 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 181 göst.