0 oy
698 göst.
Diğer kategorisinde (442 puan) tarafından
Her defasnda esmle kendimk onun gecmisiyle tartismamizla  buluyorum biliyorum hakkim yok hani sonucta onun gecmisi ama gordugum zaman nefret eeiyorum hepsinden ya 

24 Cevaplar

+2 oy
tarafından
Gecmisini kabullenerek aldin esini diye tahmin ediyorum?
tarafından
Tedavi olman lazim ciddi boyuttasin. Evliligini zedelersinn haberin olsun
(442 puan) tarafından
Ahahah yok kiz ne tedavisi
tarafından
Adamin dinledigi sarki sozlerini bile baska yere cekiyorsan bence gercekten ihtiyacin var
tarafından
Bunun tedavisi mı varmış:)
tarafından
Pskologlarda var evet bu kadar takinti normal degill sarki sozunden bile anlam cikarmak
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Nerede görüyosun anlamadım bisey
(442 puan) tarafından
Canim kucuk yerde yasiyorum biyerw giderken yolda fkan karsilasiyoruz
+1 oy
(1,597 puan) tarafından
 adı ustunde gecmiş böyle yaparak evliliği yıpratırsın
(442 puan) tarafından
Haklisin canm zatn tartsnca huzur kaciyo
0 oy
(7,441 puan) tarafından
Geçmişini bilerek evlendin sonuçta şu andan bu kadar sorun çıkarmak evliliğini zedeler adam bı yerde yeter artık der yani hayatında sende bı geçmiş olursun.erkekleri bu kadar kıskanacak bı taraflarini kaldırmayın 
(442 puan) tarafından
Baknbunda haklisin iste canm kalkiuo vla bi taraflari
(7,441 puan) tarafından
Boşver eşinle aran iyiyse eziyet etme kendine
0 oy
tarafından
Kendine de eşine de yazık ediyorsun bunu bilerek evlendin eziyet etme evliliğinize
(442 puan) tarafından
Hakliain canim
0 oy
(3,079 puan) tarafından

Takılma geçmişe canım yoksa için içini yer hep mutsuz olursun sonuçta geçmiş :)

(442 puan) tarafından
Oylr oluyo ztn
0 oy
(3,823 puan) tarafından
Senin geçmişinde onu rahatsız etse hoşuna gider mi sonuçta senden öncekiler geçmiş sen geleceğisin böyle yaparak soğutursun kendinden 
(442 puan) tarafından
Hosuma gitmez tabi ama karsilasnca kotu oluyrum
(3,823 puan) tarafından
İster istemez olursun ama napabilirsin ki geçmiş bitmiş sonuçta sen onu hatırlatarak daha kötü bişey yapıyorsun
0 oy
(191 puan) tarafından
Adı üstünde geçmiş. 

Ben benden öncekilerle ilgilenmem şahsen şimdi ki zamanla gelecek zaman önemli.

Bence sende geçmişé takılıp kalma sonuçta geçmişte onun hayatında yoktun haliyle suçlamaya da hakkın yok canım 
(442 puan) tarafından
Cok dogru canm da iste engel olamiyorum
0 oy
(2,765 puan) tarafından
Ben esimin iki arkadasiylada arkadasim hatta bi tanesi dayisinin kizi ben esimin gecmisiyle yargilayamam cunki gecmis gecmiadir bunun icin evliligimi zedeleyemem 
0 oy
(4,237 puan) tarafından
Gecmis gecmiste kaldi o adam suan senin kocan yanls anlama ama surekli gundeme getirmek esegin aklina karpuz kabugu sokmak derler ya hani oyle oluyor 
0 oy
(6,203 puan) tarafından
Eee bunu bilerek evlenmişsin ve eşin gecmisiydekilerle takılırdı geçmiş de kalsaydi
0 oy
tarafından
Canım İnan ki ben de çok kıskanç bir insanım eşim aşırı derecede kıskanıyorum yani televizyonda gördüğüm bayandan bile kıskanıyorum Hani eşim evde yok Kendi normal kendi kendime televizyon izliyorum ama bu bayan tam eşimin tarzı gibisinden düşünüyorum ve kıskanıyorum Tabii ki adamın haberi yok çalışıyor iş yerinde aşırı derece hastalık sayesinde benim kıskançlığım yani ben ne yapacağım Bu sandıkta bilmiyorum
0 oy
tarafından
Ay bizde aynı mahalledeyiz çoğu da düğünümüze geldi benle karşılıklı oynamış tabi ben sonra dan öğrendim ara da konusu açılıyo yine ben kızıyorum ama eşim ben seni aldım diyip konuyu uzatmiyo
0 oy
tarafından
Böyle devam edersen adam soğur açık ve net 
0 oy
(1,633 puan) tarafından
Bnde çok kıskancım sinir olurum kndimi yer bitiririm. O kız evli mi peki 
0 oy
(1,331 puan) tarafından
eşin seni seçmiş evlenmiş ona güven bende kıskanç biriyim bence senün sıkıntın o şahıaları görüypr olman bundan kimse hoşlanmaz onlar olmasa her dısarı çıkmanda görmesen bu derece laf edeceğini sanmıyorum o konuda kendine acımasız davranma. Sen o kişileri gördüğün için rahatsız oluyorsun doğal olarak ve eşinin düşüncelerümü merak ettiğin içinde laf çarpıyorsun ona da bu çok nornal bence. Eşimün geçmişini bilip kabullensemde burnumun dibinde dolaşmalarınıda istemem yani 
0 oy
(1,939 puan) tarafından
Bence eşinin aklına surekli.gevmisi sokup ona hatırlatma sonucta herkesin bi geçmişi var ve adi üstünde geçmiş yani bitmis gitmis geçmişe bakara yaşayamazsın geleceğe bak ki mutlu olun 
0 oy
tarafından
Boşver canım kendini de eşini de sıkıntı ya sokma geçmiş geçmişte kalmış sal gitsin senden sonrasına bak sen karşılaşınca da onlarla yoklarmış gibi davran görmezden gel 
0 oy
tarafından
Kiz memoş geçmiş tozdur be yaaa püf et
(442 puan) tarafından
Edemiyom askim ya
0 oy
(160 puan) tarafından
Ne görüyosun ki neyden nefret ediyosun

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 419 göst.
6 Ekim 2020 Diğer kategorisinde Bitter cikolatam (442 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 414 göst.
14 Ekim 2020 Diğer kategorisinde Bitter cikolatam (442 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 495 göst.
29 Eylül 2020 Diğer kategorisinde Bitter cikolatam (442 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 361 göst.
22 Eylül 2020 Diğer kategorisinde Bitter cikolatam (442 puan) tarafından soruldu

374,668 soru

11,206,765 cevap

34,510 kullanıcı

...