0 oy
1,515 göst.
Diğer kategorisinde (1,217 puan) tarafından
Kızlar bebeğim le aynı odada uyuyoruz nasıl ilişkiye giriyorsunuz 2 aylık bebeğim utanıyorum sanki bide ağlasa o halde bak geri gel heves gider ne dersiniz

21 Cevaplar

+1 oy
(1,250 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
E mecbur yani başka yapcak bisey yok çocukta hak evlilikte hak. Allah böyle yaratmış uygun görmüş utanacak bisey yok zaten anlamıyor:)
-Reklam-
+1 oy
(838 puan) tarafından
Uyuyunca . tabi uyancak korkusuyla işlemi hızlı surduruyrz :D
(6,794 puan) tarafından
Allah seniiii :)))))))
+1 oy
(44,714 puan) tarafından

Kizz iki.aylik ne bilsin ayy aksam aksam guldurdun beni:D rahat ol rahatt:))

0 oy
tarafından
Hiç yapma böyle düşünüyosan 
(1,217 puan) tarafından
Öylede olmazki dururlarmu
tarafından
Durmazlar tabi
0 oy
tarafından

Bilemedim şimdi ayıp:D

(1,217 puan) tarafından
He canm yapınca ayıp değill
tarafından
Hahaah:)) aynen valla mekiyee
tarafından
He gelip söyleyelim bazı utanmzlar gibi detayına kdr tobe Allah'ım

Funda cnm hahahaah
0 oy
tarafından
Benimkide 8aylik kızım var aynı odadayiz uyuduktan sonra sıkıntı olmuyo
(1,217 puan) tarafından
Saol canm
tarafından
Seninki küçük canım hemen uyanir sütünü sağ yanına indir ağladığı zaman ver hemn
0 oy
tarafından

Bebek varken olmaz başka odaya götür 

(2,589 puan) tarafından
Hahahahaahahhahaahahah kızlar manyaksınızzzzzz hahahahaha
(6,794 puan) tarafından
Benimki 15 aylık bazen güler uyurken :))))
(2,589 puan) tarafından
Aklıma şey geldi biz küçükken annemlerle aynı odada yatıyorduk sese uyandım ama karanlık bişi görünmüyor küçüktüm anlamamıştım ama yorganı kafama cekip kulaklarımı kapatmıştım nedense korkmuştum hahahahaha şuan ise gülüyorum küçüklük psikolojisi değişik :)
(1,250 puan) tarafından
Sen yine itiymişsin ben tek çocuğum başka kardeşim yok annemle babam beni yaptıktan sonra bidaha ilişkiye girmediler saniyodum çocuk olmuyo ya:Ddd
(2,589 puan) tarafından
Hahahhaahhaha hahahahha ahhh cocukluk aklı
0 oy
tarafından
İyice uyuduğundan emin olup yapabilirsiniz 
0 oy
(3,617 puan) tarafından
Çocuklar uyuduktan sonra sknti yok :)
0 oy
(817 puan) tarafından
Biz birlik yasiyoz herkes yatmisa baska odaya geciyoz
(1,217 puan) tarafından
Birlik  nasıl hepiniz aynı odadamı ayrı yatak odan yokmu canım
(817 puan) tarafından
Benim ayri evim var tadilati bitmedi kaynanamgile yasiyoz  burada yatak odam ayri sadece kocam bebekle oyni odada olmasini takinti yapiyor ondan diger odaya geciyoz
0 oy
(1,233 puan) tarafından
Merak etme hiç bişi olmz anlamıyor cocuk mecbur cocuk orda diye ne kadar uzak dur an cok ağlarsa göğsunu yıkar emzirrsn ben öyle yapardım mecbur kalınca 
0 oy
(3,739 puan) tarafından
Benim bebeğimde 2 aylık salonda yapıyoruz çünkü orayı hiç kullanılmıyoruz hep oturma odasında otururuz:) 
0 oy
(4,237 puan) tarafından
Bebegin olmadigi oda uygun diye dusunuyorm ben bu konuda 
0 oy
(10 puan) tarafından
Ben adını hatırlamadığım bir kaynakta bebeğin yanında cimada bulunmanın onun ahlakını bozduğunu okumuştum. Ve bende buna inanıyorum. Sonuçta bilinçaltı diye bir şey var. Beyin uykuda olduğu zaman en aktif olduğu zaman dilimini yaşar. Bu kişi bebek olsun ya da olmasın ilişki anında 3. Bir kişinin olmaması gerek. En aIndan buna dikkat etmek gerek diye düşünüyorum 
0 oy
tarafından
Bak bunu bende çok merak ediyorum seninki yine küçük büyük olunca ne yapıyorsunuz 2 3 4 5 yaş olunca hep merak etmişimdir 

Mesela albümler köyde oturuyor sadece 1 odada sonar var diğer odalar buz gibi o yüzden kisin çocukları ile beraber salonda yatıyorlar o işi nasıl hallediyorlar bilmiyorum biri 5 diğeri 8 yaşında bide biri çıt sesine uyanan biri 
0 oy
(407 puan) tarafından
Başka odaya gitme imkanın varsa oraya git yani birlikte falan oturmuyorsan biz yazın öyle yapıyoruz ama kışın mecbur çocuk la aynı odada yapmak zorunda kalıyoruz ev sobalı öbür odalar buz gibi Allah tan kocam sürekli yanımda değil gelincede buluuoz iştebi yolunu
0 oy
(3,107 puan) tarafından

Benimki de 3 aylık onu oturma odasına yatıriyorm işimiz bitince banyo yapıp alıyorum yanıma:D ben de utanırım ya 

0 oy
(1,711 puan) tarafından
acık acık yazamam ayıp kız :D
0 oy
(497 puan) tarafından
Biz birlik oturuyoruz mecbur yanımızda oluyor dediğinin tülü var ben bi tane de tulbent atıyorum üstüne bide pis pis sesi açıyoruz tamam Ahahahahha eğer uyanma gibi bisey olursa hemen ellerimi silip mamasini veriyorum hemen uyuyo zaten şuan 6 aylık hep bu yöntem ama artık uyanmiyor .d
0 oy
(485 puan) tarafından
Benimkide 4 aylık emziriyorum yapmadan önce yanıma koyuyorum bizi izliyo yoksa agliyo napim:-)
tarafından
Bide 4 aylık çocuk yeni doğmuş falan olsa bir nebze anlıcam onu bile anlayamam ama neyse dersin 4 aylık çocuğun algıları açılıyo artık görmesini geçtim ilişki sırasında duyduğu seslerden bile etkileniyorlar
tarafından
Ben gerçekten böyle şeylere çok karşıyım. Tabiki de haddimize değil arkadaşa karışmak ama onlar büyücekler. Baksana tecavüzler artıyor. Kızlar kaçıyor. Neler neler oluyor Allah'ım yavrularımızı korusun. Böyle şeyler görmeleri iyi değil
tarafından
Bence de canım
(485 puan) tarafından
Herkez yorum yapmış ama önce sorun neden yanımdan ayiramadigimi uyurken bile kusuyo boguluyo gözümü bian bile ayiramiyorum üstünden  bende yanımda o şekilde kalmasindan memnun değilim tâbi
tarafından
Kuzum tabi haklısındir annesin rahat edemezsin ama başka yolunu bul öyle devam etme büyüyor aklı eriyor artık

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 407 göst.
19 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Mihrimah34._.34 (398 puan) tarafından soruldu
0 oy
24 cevap 796 göst.
12 Haziran 2021 Diğer kategorisinde Z.T.. (207 puan) tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 1,109 göst.
25 Nisan 2021 Diğer kategorisinde Angel24 (42 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 199 göst.