0 oy
1,110 göst.
Diğer kategorisinde (119 puan) tarafından
Eşimle evleneli 2 sene oldu. Görücü usulüydü. İlk 4 ay ben hamile kalana kadar yani çok istekliydi hemde aşırı derecede her gün günde en az 2 kez oluyordu. Sonra kızıma hamile kaldım uzaklaşti derken kızımı doğurdum 40 çıkana kadar hiç sormadı ne zaman çıkıyor falan diye. Kızımdan 3 ay sonra oğluma hamile kaldım o 3 aylık zarfında da hiç yaklaşmadi. Hamileyken sorduğum zaman bir doğur ondan sonra görürsün diyordu. Doğurdum kızımı 3 ay yine yaklaşmadi. Şimdi oğlumu doğurmak üzereyim ben kendim yaklaşıyorum malesef ki. Hayır yani anlamıyorum kimseyi kınamak için falan söylemiyorum ama onun istediği fizikte bir kadınım. Şuan 1.63 boyunda 62 kiloyum 55 ile hamile kalmıştım. Acaba bende mi bir problem var anlamıyorum doğrusu 

16 Cevaplar

+7 oy
(2,479 puan) tarafından
Bacım yaklasmadiysa nasıl ikinciyi hamile kaldin??

Bu arada bence eşini al karşına konuş sorun ne falan diye 
tarafından
Kafamda deli sorular  bu çocuk nasıl oldu :D
(119 puan) tarafından
Ben yaklaşıyorum çünkü o şekilde hamile kaldım
(456 puan) tarafından
Asya'nın annesi yorumuna sesli güldüm kocam bana bakıyor acaba delirdim mi diye:D  ahaahaahaa ahaahaahaa
-Reklam-
+3 oy
(4,289 puan) tarafından
Ard arda çocuk olasından kaynaklı olduğunu düşünüyorum 
(119 puan) tarafından
Yaaa iyi de çok istekliydi bir anda nasıl o derece isteksiz olabilir ki bir insan
(4,289 puan) tarafından
Lohusa psikolojisine sadece kadınlar girmiyor malesef erkeklere de haller geliyor
+2 oy
(4,237 puan) tarafından
Valla canm hamileliginden dolayidir muhtemelen bu durum
+2 oy
(7,118 puan) tarafından
Is fizikle bitseydi angelina jolie aldatilmazdi canım.. karşına al konuş en iyisi.
0 oy
(838 puan) tarafından
Pek kiloda almamışsın sor ona bir sorunun mu var diye 
(119 puan) tarafından
Soruyorum hayır diyor
0 oy
tarafından
Benim eşimde hamilelik sürecinde bana pek fazla yanaşmadı ama sebebi vardı riske atamam ben bebeğime birşey olur falan diye ama soğukluk olmadı aramızda aynıydık sadece o iş yoktu. Şimdi yine hamileyim çok yeni yine aynısı olacak belki senin eşinde bebeğini düşünüyordur. Doğum yaptıktan sonrada zaten bebeğin derdine düştük ilk heyecan falan derken uzun süre ilişkimiz olmadı 
(138 puan) tarafından
1prenses1prensAnnesi yani Allah korkusu yoksa vicdan yaptır kadınlık gurur falan de. Şimdi bilemedim En güzel yol ahirette karşılığı olacağı ama oda inanmiyor diyosun.
(7,187 puan) tarafından
Eğer sen müslüman isen deist birisi ile evlenemezsin nikahın düşer ilişkilerin zina hükmünde olur . Bunlar hakkında bilgin var mı ?
tarafından
Lmihrace Amin çok teşekkür ederim ❤️ ❤️
(119 puan) tarafından
Görücü usulü evlendim Müslüman bir ailenin çocuğu evlendikten sonra Allaha inancı olmadığını öğrendim boşayamam çünkü 2. Evliliğim kusura bakma gidecek yerim bile yok
(7,187 puan) tarafından
Esteğfirullah canım ben sadece bilgin yoksa diye uyarmak istedim Allahım hayatına imtihanını kolaylık versin inşallah
0 oy
(138 puan) tarafından
Sorsana ilişki olmuyorsa kendini nasıl tatmin ediyorsun diye. Hamileyken de ilişki oluyor sonuçta
(119 puan) tarafından
Oluyor ilişki ama benim zorlamamla yani ben yaklaşınca yada trip atınca
0 oy
(1,105 puan) tarafından
Eşinle konusmayi denedin mi canım benim eşim de istemiyordu hamileyken bebeğe bişey olur falan diye doğumdan sonra da çekindi yani erkekler bilmiyor sonuçta nasıl bisey olduğunu . Ama konuştum bı sorun olmayacağını söyledim normale dönmüştü 
(119 puan) tarafından
Söylüyorum ama hiç umrunda değil ki
0 oy
(12,856 puan) tarafından
Her yaklaşmada da bebek olmuş canım maşallah bebekten dolayı korkuyor olabilir bunun cevabı eşinde al karşına konuş kadın olarak benim de ihtiyaçlarım var de 
(119 puan) tarafından
Evet ya hiç sorma 2 sene üst üste hamile kaldım adam kızıma hamileyken doğur sen görürsün diyordu şimdi yine hamileyim bunda da ameliyat olup şeyimi kestircem diyo ciddi ciddi
(119 puan) tarafından
O ne canım
0 oy
(410 puan) tarafından
Ben eşimle 1 senedir ayrı yatıyorum hiç aklıma gelmiyor 
(119 puan) tarafından
Hemen doktora gitmeli ciddiyim dbdbdbdbdbdb kahkaha atıyorum şuan 1 yıl eşim bana yaklaşmasa altında başka bir kadın var diye düşünürüm kusura bakmayın
0 oy
tarafından
2. Cocuk için keşke bu kadar acele etmeseydiniz
(119 puan) tarafından
Allah verdi insan nasibinde ne varsa onu yer hiç pişman değilim çünkü bunu bulamayan çok kişi var kuzum
0 oy
(27,348 puan) tarafından

Doğum yap düzelir ust uste bebek olunca ister istemez endise duymuştur eşinde .

(119 puan) tarafından
Kuzum ya neden endişe duysun ki
(27,348 puan) tarafından
Ya hamile kalirsa ya bebege birsey olursa vs
0 oy
tarafından
Canım normal ben 30 haftalığım genelde ben yaklaşıyorum dediğin gibi ilk evliyken çok yaklaşirdi. Ama benim eşim bizzat söylüyor. Kıyamıyorum olum sana zaten benim için çocuğumu taşıyorsun zorlaniyorsun bide ben kendi isteğim için seni rahatsız edemem diyor. Doğum edince görüşecem seninle ben diyor. Ama gün içerisinde beni koklar öper sarılır hissettiriyor yani bana herşeyi. Gece asla sarılmadan opmeden yatmaz bütün gece de kolu hep üstümde en derin uykusunda olsun yine de çekmez kolunu. Otur konuş kuzum kendini sıkma bunun için
(119 puan) tarafından
Bizde öpme sarılma koklama falan yok
tarafından
Üzücü gerçekten bi eşinle otur konuş bence sorunun üstüne gitmezsen daha büyük bi hal alır
0 oy
tarafından
Bence hamilelikten dolayı öyledir canım üst üste de olmuş ama istersen karşına al konuş
(119 puan) tarafından
Konuştum bir şeyim yok diyor
0 oy
(1,597 puan) tarafından
yaklaşmadı diyosun ama hamile kalıyorsun kafamda deli sorular :D
(119 puan) tarafından
Ben yaklaşıyorum

İlgili sorular

0 oy
17 cevap 630 göst.
30 Haziran 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Yeşilim❤ (6,978 puan) tarafından soruldu
0 oy
26 cevap 887 göst.
30 Aralık 2023 Diğer kategorisinde dilayyla (28 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 501 göst.
0 oy
18 cevap 787 göst.
25 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Hilay (328 puan) tarafından soruldu

379,362 soru

11,355,583 cevap

34,831 kullanıcı

...