0 oy
362 göst.
Diğer kategorisinde (1,462 puan) tarafından
Kızlar çok hiperaktif çocuğu olan varmı yada yeğeni fln ilaç kullanan var mı bu konu hakkında sohbet etmek istiyorum biraz ihtiyacım var lütfen :(

9 Cevaplar

0 oy
tarafından
Hipetaktif çocuk akıllı olur 
(1,462 puan) tarafından
Öyle çok zeki fena ama malesef ben korelttim yonlendiremedim de şimdi bide birinci sınıfa başladı oturup ders yapamadığı için bütün arkadaşlarından geride çünkü asla oturup bişey dinleyemiyor
-Reklam-
0 oy
(9,626 puan) tarafından
Iki kuzenimin çocukları öyle bi kuzenim rehabilitasyon merkezine götürüyodu  ama ilaç kullaniyo mu ondan pek bilgim yok 
0 oy
tarafından
Benim büyük oğlum öyleydi canım sana tek söylüycem şey sakın sakın sakın ilaç verme çocuğuna ben 2 sene yaptım o hatayı hala aklıma gelince içim yanar köpek gibi pişman olduğum tek konu
(1,462 puan) tarafından
Genelde böyle diyorlar biz mecburiyetten başladık yarın bir ay kontrolü var hiç faydası olmadı muhtemelen dozu
(1,462 puan) tarafından
Genelde böyle diyorlar biz mecburiyetten başladık yarın bir ay kontrolü var hiç faydası olmadı muhtemelen dozu yukseltecek
(1,462 puan) tarafından
Yükseltmek isteyecek doktor ama ben bırakmak istiyoruz dicem kullanmicam vicdan azabı duyuyorum peki siz neden kullanmayn diyorsunuz
0 oy
tarafından
Hiperaktivite tanısı aldı mi yoksa sizin görüşünüz mi .
tarafından
Anladim canik doktorlar bize de oyle diyir ama bikmiyorum ya daha krese vermedim kac cocuk var sende
(1,462 puan) tarafından
İlk çocuğumdu canım daha yeni bir bebeğim oldu 2 aylık
tarafından
Kucukten beri mi oyle canim
(1,462 puan) tarafından
Aynen canım karnındayken bile doktor çok hareketli Bir çocuk olacak diyordu
tarafından
Kuzum evde birlikte puzzle basket oyunlar falan oymuyor musunuz napiyor kac yasinda konistu cok sordum k.bakma ❤
0 oy
tarafından
Ust katimda var ilac kullaniyor okula da gidiyor durmadiigi icin cocuklara karisiyormus gondermiyolar suan .ailede onemli ama annesinin umrumda degil 
0 oy
tarafından
Bebeğim 9 aylık ve doktorum hiperaktif dedi gerçekten yerinde bir saniye durmuyor ilerde nasıl olur bilmiyorum ama bakıcaz
(1,462 puan) tarafından
Çok zor çok anlatılır bir durum değil Allah şimdiden yardımcınız olsun sizinde
tarafından
Amin canım ama öyle çocuklar çok akıllı olur diyorlar
tarafından
Hilalcim hiperaktif olduğunu nasil anladı doktor
tarafından
Aşı yapılıcaktı izin vermedi kucağımdan atladı oraya buraya kaçtı aşıdan sonra doktorum kontrol etti biraz evdede böyle mi dedi daha beter dedim videolarını gösterdim öyle söyledi hiperaktif diye
0 oy
(3,794 puan) tarafından
Var canim olmami hiç.  En ufak olan çocuğum.  Daha bi aylikken kafasını donderip bakıyordu 3 4 aylikken beşikte dört dönüyordu.  5 ayda emekleme 7 ayda dikeldi 8 9 aya varmadan ayaklandı yürüdü hiç yerinde durmadı.  Hiç poposunun üstünde oturmadi. 
(1,462 puan) tarafından
Aynen öyle oldu bizimde hep şimdi kaç yasinda
(3,794 puan) tarafından
Şimdi 13 aylik bi yaşını geçti . Hiç durmuyo hiç kıpır kıpır devamlı.  Kucak ister alirim durmaz inmek ister.  Napicani bilmiyo devamlı bi haraket birazda mizmiz.  Oteki çocuğum öyle değildi.  10 aya dek pusette yatti aşağı yedi içti uyudu. Bi yaşında anca yürümüştü.  Koltuğa koyardim oturur  tv izlerdi.  Ama bu ufak olani ne koltuğa ne pusete koymadim . Koltuktan kendini atiyo pusette ters döndü.  Doktora dedim bisey olmaz ne güzel işte aktif dedi.
0 oy
(5,323 puan) tarafından
Benim arkadaşımın kardeşi öyleydi ilaç kullanıyordu sakinlemesi icin

İlgili sorular

0 oy
20 cevap 328 göst.
6 Kasım 2022 Aile kategorisinde Fatmacelik01 (333 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 147 göst.
18 Ağustos 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
2 cevap 51 göst.
18 Kasım 2023 Aile kategorisinde Kafanereyebizoraya (131 puan) tarafından soruldu
+1 oy
36 cevap 397 göst.
22 Eylül 2022 Diğer kategorisinde Yasmin26 (540 puan) tarafından soruldu

380,331 soru

11,388,061 cevap

34,891 kullanıcı

...