0 oy
394 göst.
Kültür-Sanat kategorisinde tarafından

Gülderen budayicioglunun kitaplarını alıyorum 

Madalyonun içi ve camdaki kiz kitaplarini
Madalyonun ici kitabı kırmızı oda filminin kitabı yarin gelir kargoda suan heyecanla bekliyorum 

12 Cevaplar

0 oy
(8,081 puan) tarafından
Benim de kitabımın bitmesine az kaldı 1 haftaya bitiririm bende mi alsam ya. Okuyup biraz sonra tekrar post acar misin canım bende alıyım yorumuna göre 
(48,490 puan) tarafından
bende en son Allah de otesini birak 2 yi okudum sanirim kac yildir okuyamıyorum
(8,081 puan) tarafından
Hahahhah Ben kayınvalidenin kafadanim☺
(8,081 puan) tarafından
Yaa onu bende okudum işaretledim hatta bazı yerlerini sıkıntılı bir dönemimde bana çok iyi gelmişti o kitap
(48,490 puan) tarafından
benim gözümde cok arpacik cikmaya basladi biri gecmeddn diğerinde cikiyodu o zaman bıraktım okumayi kitap kurduydum bende. en güzel isimler Allah indir var bide Allah in isimleri ve ve ne için okunmasi gerektigi yaziyor tam başucu kitabi
tarafından
Can kargoda ama eminim guzel yormlari ve ozeti oku netten ben öyle aldim emin güzeldir cok öneriliyor gercek hayattan ikiside
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bende cok severim kitap okumayii

Cocuk olunca uzun soluklu ara verdim zorunda kaldim yani :)
tarafından
Evet 4 aylik oglum vakit buldukça okuyorum kitaplari seviyorum
0 oy
(2,330 puan) tarafından
Bende Ersağ kargomu bekliyorum 3gun içinde geliyor cuma yada cumartesi gelir bende her gelişinde heyecanla hediyelerini bekliyorum. ;))
tarafından
:) :)hadi bakalım
0 oy
tarafından
Ben kral kaybederse kitabını okumuştum çok güzeldi tavsiye ederim
tarafından
Bakiyim canım
0 oy
(3,107 puan) tarafından

Of kitap okumayı özledim ya ama bebekten hiç fırsat kalmıyor:unsure:

tarafından
Oğlum 4 aylik firsat bulunca okuyorum napayim :)
0 oy
(3,213 puan) tarafından
Ayyyy keşke ben de baştan okuyo olsaydım o kadar güzeller ki
tarafından
:):):)
0 oy
(7,441 puan) tarafından
Onun kitapalrini bende çok merak ediyorum ama elimde o kadar çok kitap birikti ki okuyamıyorum çocuktan çok takintiliyim bir kitaba başladığımda hemen bitsin istiyorum kitap için herşeyi ihmal edebilirim o yüzden baslayamiyirum 
tarafından
Benim yuzlerce kitabim var okumadiklarimda var ama bakalim artik 4 aylik oglum ve firsat yakaladikca bakiniyorum
0 oy
(5 puan) tarafından
Kitap okumaya vaktim yok :)
tarafından
Benimde pek yok 4 aylik bebek ev yemek ama bos kaldigim anlari öyle doldururum
0 oy
(50 puan) tarafından
Millet kıyafet ayakkabıya para yatırır ben kitaba :) kargo geleceğinde çocuk gibi pencerede yol gözlerim :)))
tarafından
Aynen ben gibisin o zaman
Heyecanla bekliyorum. Kardesim diyo ki abla ben bedava okumam kitaba para harciyon eee hobi meselesi
(50 puan) tarafından
5.10 demeden aylarca para biriktirdiğim oluyor kitap almak için :)) ki ciltli kaynak eserler bunlar :))
0 oy
(14,079 puan) tarafından
Vakit buldukca okumak lazım bende cok severim
tarafından
:):):):)
0 oy
(3,901 puan) tarafından
Kitapla ilgili bi posttt süpersin:) hasret kaldim bu muhabbetlere valla..burda bole insanların oldugunu da bilmek güzel cidden..o kadr özledim ki kitap okumayi ya..bebekten bi vakit kalsa offf ne kitaplarim var
tarafından
Yüzlerce kitabim var cok seviyorum su ana kadar birçok kütüphaneye kitap bağışladim kitaplara Çok para harcadim elimde degil bekarken özellikle tum maasi kitaplara yatırıyordum
(3,901 puan) tarafından
Ben de cok severim..bebek odasina kurdum kitapligimi yer olmadigi icin..o da kitaplarla büyüsün ne guzel:))
0 oy
tarafından
Kitap yerine hep kuran okuyorum en çokta yasin bana çok huzur veriyor
tarafından
Bende kuran kursu hocasiyim :) hep hatim yaparım gunde hic olmazsa 1 cuzde olsa okurum ama kitap benim en sevdiğim aktivite bi sekilde onada zaman ayiririm bebegimi sallarken vs :)
tarafından
Ne güzel keşke bende hoca olsaydım ama nerde bende günde bir cüz okurum her gün açarım ağzını bir yaprak okusam bile bana yeter. Oku kitapta çok iyi
tarafından
Ayni zamanda sairlik yapıyorum bi kitabim var kitap haline getirilen ancak suan basim asamasinda
tarafından
Gerçekten mi maşallah baya marifetlisin kitabın adı ne peki neyle ilgili ben dini kitapları okumayı çok seviyorum
tarafından
Dini degil canim kalp anahtari adi ama henuz basim asamasinda

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 166 göst.
3 Şubat 2022 Kültür-Sanat kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 317 göst.
23 Kasım 2019 Diğer kategorisinde Aysedem (535 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 798 göst.
29 Mart 2019 Diğer kategorisinde Bethus (643 puan) tarafından soruldu