0 oy
506 göst.
Diğer kategorisinde (174 puan) tarafından
Kızlar geçen kayınbabam la kaynanam kızımın üstünde bluzü lekeli diye eşime görümcemi örnek gösteriyorlardı. Bak o işte çamaşırları şöyle sabunluyor sonra şöyle kaynatıyor sonra makinede şöyle yapıyor hiç leke kalmıyor siz niye yapmıyorsunuz dediler. Eşimde banane şunu anlatıp durmayın dedi araları çok kötü. Şimdi benim kızlar da yaşları yakın ve küçük kızım ablasının elbiselerini kullanacak. Ancak çamaşırlar çok lekeli kızım hiç önlük kullanmak istemezdi. Görümcemin taktigini de uygulamak istemiyorum. Kendimce çamaşırları yeni gibi yaparsam da eşimin gözünde Bi havam olur ne yapayım akıl verin. 

6 Cevaplar

0 oy
(8,081 puan) tarafından
Aman kime ispat ediceksin ki kendini bırak lekeli olsun kimene
(174 puan) tarafından
İspat etmek degilde canım dışarıda giydiremiyorum. Yenisi alalım desem eşim onlarda yeni diyecek yoksa onların lafını takmam
-Reklam-
0 oy
(4,889 puan) tarafından
Görümcenin taktiğini uygula işte kim nerden bilecek:))
(174 puan) tarafından
Eşim çogunlukla evde oluyor canım ama birde bizim dogalgaz degil tüplü ocagım. Eşim hemen anlar.
0 oy
(3,078 puan) tarafından
Beyaz kıyafetse çamaşır suyunda beklet canım 
(1,523 puan) tarafından
Deniycem canım teşekkürler ❤️
(796 puan) tarafından
İçine toz deterjanda at o ikili çok temiz yapar
(1,523 puan) tarafından
Tamam canım bugn tam beyaz atacaktım deniycem
(796 puan) tarafından
Dene canım ben hep beyazları 90 derecede yıkarım hiç çamaşır suyu koymam tursil yumuşatıcı tek kullanırım ama senin lekeli olduğu için gecmez
(3,078 puan) tarafından
Rica ederim canım ❣️
0 oy
(6,203 puan) tarafından
Beyaz kalıp sabunu rendele deterjan gözüne değil kiyafetlerin üstüne atiip öyle makinada yika
(6,203 puan) tarafından
Yok yariyo durulamaya falan gerek kalmiyo.Ben kaka lekelerininoyle çıkarıyorum.1yemek kaşığı yetiyo
(22,070 puan) tarafından
Teşekkür ederim kizlar denicem ins :)
tarafından
Dene tatlim olursa banada haber ver
tarafından
Aydannggg mesaja niye bakmıyon ☺️
tarafından
Ay bende deniyim bari çamaşır suyu çamaşırları yıpratıyor gibi geliyodu belki bu işe yarar
0 oy
(4,961 puan) tarafından
Gorumcenin taktiği neymiş ki yazaydin bizde bileydk.. ben lekeli yerlere makinaya atmadan önce aspirin sıkıyorum hemen ardından yıkarım leke kalmaz karbonat da eklerim deterjan gözüne .. bazileri beyaz sabunla kaynatir ama kim uğraşcak oyle
(174 puan) tarafından
O da kaynatıyormuş işte canım.
(4,961 puan) tarafından
Beyaz sabunu rendele sende kaynat kimseye de gostermeye çalışma yeterki temizlensin kıyafetler sanki bu yöntemi gorumcen mi buldu
(174 puan) tarafından
Ayy haklısın canım ya dogru diyorsun. Ev boşken yapayım ben birgün.
0 oy
tarafından
Sende kaynatma beyaz sabunu rendele deterjanla makina gözüne köy öylede cikario biraz da yüksek ayarda yıka 
tarafından
Yüksek ayar kac yani canim ben genelde 60da yıkıyorum sıcaklık bi ilerisi 90
tarafından
Renklileri 40 da yikiorum beyazları 60 ama beyaza yakinlarida 60 da çıkıyorum ve çok çok çıkmassa içine 1 tane bilasik makinası tableti atıp 3 saatlik programa atıyorum

İlgili sorular

+1 oy
8 cevap 296 göst.
16 Temmuz 2023 Aile kategorisinde Sevgi344 (229 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 154 göst.
10 Kasım 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Ahdevefaa (173 puan) tarafından soruldu
0 oy
28 cevap 1,016 göst.
0 oy
8 cevap 208 göst.
13 Ocak 2021 Diğer kategorisinde Cemile12345 (179 puan) tarafından soruldu

379,206 soru

11,351,313 cevap

34,822 kullanıcı

...