0 oy
513 göst.
Aile kategorisinde (423 puan) tarafından
Günah falan diye duyumlar aldım ama ayaklarım soğuk oluncada hemen uşütuyorum kasıklarim çok ağrıyor idrar yollarım bile bir  bilgisi olan var mi 

17 Cevaplar

+1 oy
(1,165 puan) tarafından
Öyle bişey yok tabi ki. Ancak sağlık açısından corapsiz yatmak daha iyi. Belli ki senin vücudun alışık değil. 
(423 puan) tarafından
Olabilir canım teşekkür ederim
(8,265 puan) tarafından
Tuluk ısıt kOy ayagına
-Reklam-
+1 oy
(5,491 puan) tarafından
Vücuda her şey ayaktan giriyo canım gün boyu gezdiğin çorapla yatarsan eğer o bütün mikrobu vücuduna yayar, ve sıkı lastikli çoraplar kan dolaşımını yavaşlatıyormuş. Onun dışında çorapsız yatmak sünnet diye biliyorum sadece günah mı bilmem
(423 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım
+1 oy
(165 puan) tarafından
Uyku çorapları car 2 dkda sıcacık yapıyor kışın onlardan giyip yatarım yatağın içinde durur zaten o ısınınca hemen çıkarırım öyle yap sende. Yatak için ayrı çorabın olsun biraz bol gelen 
0 oy
tarafından
Esimde kizar da bana corapla yatiyom diye nedenini bilmiyom
(423 puan) tarafından
Evet canım bende
0 oy
(3,078 puan) tarafından
Günah olan tarafını bilmiyorum ama kan dolaşımını engelliyor canım 
(423 puan) tarafından
Anladim canim teşekkür  ederim
(3,078 puan) tarafından
Rica ederim canım
0 oy
(165 puan) tarafından
Öyle birşey yok eğer sancın oluyorsa giy tabi ama çorapsız yatmak tabiki daha iyi olur hem bilimsel hem ilimsel. 
(423 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım
0 oy
tarafından
Ay ili kez duydum ya
0 oy
(286 puan) tarafından
Corapsla neden yatılmaz bizim gözümüze bağlı bazı damarlar ayakta bulunuyormuş çorap giyilince ayağı sıkar haliyle damarlarda sıkılıyor o yüzden iyi değilmiş küçükken bizede çorapla yatmayın kör olursunuz derlerdi benimle alışkanlık vardı her gece uyurken temiz çorap giyip yatrdim ayaklarım üşümesin diye işte bu yüzden iyi değil ama lastiği geniş bir çorap giy8lebilir ben de usutuyorum ve çorap giyinmeyi çok severim 
(423 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım
0 oy
(7,791 puan) tarafından
Belki tüm gün giydiğim çorapla yarardan günah olabilir gani ekmek kirintisina vs basabilme ihtimali var istemeden sonra onu yatağa sokmuş oluyosun ama temiz çorapla yatabilirsin günah diye duymadım hiç bide yünlü bol çoraplar var çok rahat yokmuş gibiler ve sıcacık yapiyolar ayaklarını ben LCW dan almıştım sanırım öyle bı şey giyip yatabilirsin bnce canim
0 oy
tarafından
Günah kısmını hiç bilmiyorum ama. Çorapla yatmak kan dolaşımını etkilediği için zararlı ama cok kişi öyle corapla yatıyor yani. 
0 oy
(4,961 puan) tarafından
Gece corabi al canım.. normal çoraplar kan akisinida engelliyor bir süre sonra bende gidebilirsen en yakin zamanda lwc den gece corabi alcam su pofidik yumuşacık olan çoraplar var ya onlar
0 oy
tarafından
Annem hep kızardı ama hiç bilmem neden:) 
0 oy
tarafından
Evet hem günah hemde sağlık açısından iyi değil ama sen gece yatarken giymek icin ayri bir çorap ile yatabilirsin benim bildiğim aksama kadar corap ile geziyoruz wc giriyoruz mutfaga açıkçası evin heryernde geziyoruz ister istemez altina takılanlar olur ve onunla yatip uyudugunu dusun
0 oy
tarafından
Hey allahım neresi günah çorapla yatmanın çok saçma ilk defa duydum 
0 oy
(10,411 puan) tarafından
Yok canım ne günahı sen günah diyenlere deki corapa gelene kadar daha cooooookk günah işliyoruz Rabb'im aff mağfiret etsin
0 oy
(48,491 puan) tarafından
ben çorapla yatıyorum gunah değil kan akisi olmadigi icin saglik acisindan iyi değil. eskiden herseye gunah demişler
0 oy
(16,489 puan) tarafından

Yok kız ne gunahı :)

Sağlık açısından iyi değil diye duymuştum 

İlgili sorular

0 oy
25 cevap 807 göst.
1 Şubat 2024 Diğer kategorisinde .SU. (4,929 puan) tarafından soruldu
+2 oy
37 cevap 817 göst.
25 Şubat 2022 Aile kategorisinde 1istanbul__masali (4,853 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 174 göst.
14 Ağustos 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 284 göst.
24 Haziran 2021 Aile kategorisinde Lasyamm 21- (158 puan) tarafından soruldu

378,183 soru

11,319,016 cevap

34,764 kullanıcı

...