0 oy
846 göst.
Diğer kategorisinde (1,217 puan) tarafından

Soru yukarda kızlar biraz gülek ya :D

26 Cevaplar

0 oy
tarafından
Ilk okulda hep terlikle gider yari yolda fark ederdim lisede biriyle sac basa girmistik tekme atayim derken pantolonum arkadan boydan boya yirtilmisti g.tumu tuta tuta kacmistim :) lisede gene servisteyiz son ses muzik ama arada da bir ciglik sesi teyibi kapattik kizin biri en arka koltuğun arkasinda bosluk varya oraya dusmus ayaklar havada sadece bacaklar gorunuyor kafa gomulmus kim bilir kac dk bagirdi garibim :))) lisede gozlerik bozuktu gozluk sevmiyordum tahtada yazanı yanimdakine bakarak yaziyordum en sonunda anladim pislk arkadasim kendi uydurduklarını yazdirtmis bana :) unv de ilk gunum tabi oyle bir havaliyim suslenmisim erkek arkadasimda yanimda giriste kart okutulacak onumdeki cocukta yok guvenlikle kavga ediyor tabi bendeki hava kimsede yok hadi yaa offf felan yapiyorum sonra guvenlik bir hisimla içeriye girdi biber gazi skti önümdeki cocuk egilince direk bana yerlere yigildim :))) çırpınıyorum havali kizdan eser kalmadi :) laaa ne rezil olmustum ya herkes basima toplanmistim makyajim hep akmis her yerim kap kara olmustu hdhdhhdhd o gun bugündür kibir yapmam hdhdhdhdh
(2,596 puan) tarafından
ne güldüm ya :)
tarafından
Unv olayda o zaman cok kotu olmustum ama simsi anlattikca guluyorum bazen bizimkiler anlattirir canlandiririm :)))
-Reklam-
0 oy
tarafından

İlk okulda çorabım yırtılmıştı küçüğüm o zamanlar safım birazda :)  Derse gitmemiştim bir ders boyunca o yırtık nereye düştü diye aramıştım.

0 oy
(2,575 puan) tarafından
Muhasebe dersindeyiZ. Çok ciddi çok cins bı hoca vardı. Derste çit cikarmazdi kimse. Tam dersi anlatıyordu bende tirnaklarimi disimle koparıp yere tükürüyorum. Birden geldi karşıma ders anlatmayı bıraktı Ayak tırnaklarına da geçecek misin? Dedi. O anki kahkaha sesleri hala kulaklarım da. Lanet olası karı:D
(2,596 puan) tarafından
Ahahhahh. :)
0 oy
(1,331 puan) tarafından
1. Sınıftayken öğretmen adap ve edep Bir şeyler öğretiyordu sonrasında çıt çıkmasın dedi televizyon var yukarıda böyle ona ondan bir şeyler seyrediyorduk ünlü tuvaletim geliyor parmak kaldırıyorum ama öğretmen görmüyor hoca da kızmış zaten elleri sakın ilk aldırmayın işte dikkatlice izleyin falan benim de aldım o kadar sıkışmış o gün mavi önlük altıma kaçırdım sonrasında bir kız işte öğretmenim Selcan tuvaletini yaptı dedi şaştım kaldım ne diyeceğimi suluğum vardı yok öğretmene bak suluğum döküldü dedim içi de bomboş uzat hepsini içmiştim öğretmen de Yok yok sen de öyle şey yapmaz dedi ama çişti bende o özgüvenli öyle gezinip duruyorum etrafta
0 oy
tarafından
Müzik dersimizde herzaman dinkulturu hocamiz girerdi 7.sinifiz benim sesimde cok guzel 3 arkadas sesimiz harika takiliyoruz her hoca sarki soyletir matematikcimiz bile olsun muzik dersimiz hocanin hayatini dinlemekle gecerdi bi gun 3 arkadas ayni sirada oturuyoz sarki syleyellimi dedik yok dedi hayatini anlatmaya devam etti bende sinirle el hareketi cektim arkasinda o anda bi dondu beni gordu canimi okumustu:)
0 oy
tarafından
Kiz meslek lisesinde okudum bolum cocuk gelisim olunca sinifta tek bi erkek yoktu neyse deli caglarimiz sinifta halay cekiyoruz halay basi benim kizin teki cikardi sutyenini mendil yapti gecti halayin basina tam o ara erkek felsefe hocasi kapidan girdi kiz napcagini şaşırdı fırlattı sutyeni biri saklasin diye tak adamın onune düştü hepimiz şok hoca da noldugunu anlamadi bi sutyene bi bize bakti cikti gitti siniftan sonraki ders hepimiz mudurun odasindaydik o zamanlar cok komik gelmisti ama simdi utanc verici
tarafından
Ay post hortlattim 3 gun onceymis utandim ben gidiyorum

İlgili sorular

+1 oy
67 cevap 844 göst.
0 oy
6 cevap 739 göst.
26 Aralık 2019 Diğer kategorisinde ALoN€ ANGeL ‍❤ (5,436 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 285 göst.
31 Ocak 2021 Diğer kategorisinde Asenat_m Hersey (537 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 681 göst.
9 Eylül 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

379,113 soru

11,348,195 cevap

34,813 kullanıcı

...