0 oy
841 göst.
Diğer kategorisinde (1,217 puan) tarafından

Soru yukarda kızlar biraz gülek ya :D

26 Cevaplar

0 oy
(27,307 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap

Hangi birini sayam:D

1. Sinifta ilk başladığım gunlerdi abim okula götürürdü   çocuklar top oynuyordu o sıra  merdivenleri çıkarken dedi dikkat et top deger dedim yok abi degmez tam o sıra top kafama geldi feleğim şaştı  oturdum hüngür hüngür agladim karnim agiriyor eve gotur beni  hahaha top kafama degidi ama ne alakaysa karnim ağrıyormuş:D

-Reklam-
+1 oy
(484 puan) tarafından
Daha 2. Sınıftaym.  Öğretmen dediki okuduğunuz bi hikayeyi anlatın. Eee bilmiyorum okumadım ki o zamanlar. Başladım uydurmaya.  Anlattım 'da anlattım.  Öğretmen bakıyor hala anlatıyorum.  Sınıftan bi çocuk çıkıp  demez mi . Aaa bende okudum bu kitabı?  Uydurduğum hikayeyi okumuş arkadaşım:)
+1 oy
(1,597 puan) tarafından
bır gün okula yeni bi yakışıklı cocuk gelmişti cok hoslanmısdım neyse kızlarla dedikodu yapıyorduk acaba kim kimleeden diye analar ne doğurmus dedim arkamdan sınıf öğretmenim ben doğurdum cokmu beğendın dedi ben sok 1 hafta okula gitmedim utandıgımdan
tarafından
Hahahaha ayyy lemosss :))
(1,597 puan) tarafından
rezil oldum kız :D
tarafından
Valla rezil olmuşsun hocanın oğluna laf atmışsın çok komikkk :)))
(1,597 puan) tarafından
nerden bilim Kız hocanın oglu oldugunu))) buyuk oğlunu biliyodum kuçüyü değil.
Ama gercekten yakışıklıysı)))
+1 oy
(13,570 puan) tarafından
Ahahahha kimdi hatırlamıyorum burdan biri anlatmıştı.

El tırnaklarını yerken derste,

Öğretmen AYAKLARİNA DA GECEK MİSİN demiş ahahhahaha
(2,575 puan) tarafından
Beeeeeeeeeeen:$D
(13,570 puan) tarafından
Ahahahhahaha
0 oy
tarafından

Okulu biber gazıyla doldurduummm:devil:

(1,217 puan) tarafından
Niye kızz
tarafından
Ekşınn arıyordum kendime lisedeydim ve şansıma kameralar o sıralar bozulmuş kimse bilmedi :) haylazdım :D
tarafından
Ay kız bizde bizde  arkadaşımın biber gazı vardı çantasında aldık sınıfa sıktık herkes helak oldu neyseki disiplin falan olmadı düşününce nasılda saçma geliyor ya disipline gitseydik bu arada bu dediğin lisede oldu
0 oy
(12,264 puan) tarafından

Hahhahaha:D

Halamın kızı ile hem komusyduk hem aynı sınıftaydık 1.sınıf 

Herkes dersteyken ben tuvalete gittim peşimden geldi   bir güzel kavga ettik :)):D birbirimizin saçını başını yolduk 

Şimdi can ciğer arkadaşız tâbi

tarafından
Haykırdım buna:)
0 oy
tarafından

Bir gün teknoloji dersinde kağıtlarla şerit şeklinde halka yapıyorduk bir arkadaşım yanımda oturuyordu adı cansuydu onun halkası düştü çok panik oldu cocujluk işte biz kurduz cnm bizde halka kadının seyinede denir işte cansu başladı bağırmaya halkam düştü halkam düştü bütün sınıf gülüyor cansu bunun farkında değil sonra erkeklerden biri bağırdı kim bunun halkasını aldı versin dedi bütün sınıf gülme krizine girdi hala hepsimizin aklında bir anı 

Bide benle eşim aynı sınıfta okuyorduk eşim o zaman dan beri beni seviyor tabi erkeklerede söylemiş ben ceylanı seviyorum diye bana ne mektuplar yolladılar eşim adına komik lik amaçlı düğün yapıyorlardı bize sonuç gerçek oldu evlendik :D

(5,269 puan) tarafından
Ay nee komik bzde kürdüz halka yı anladım ben olsam çok utanrdım vlla ') :)
tarafından
İşte o kadar panik olduki halkanın düşmesine o aklına gelmedi çocukluk işte
0 oy
(277 puan) tarafından
İlk okula giderken dayım bizde kalıyordu sevgilisi kalem hediye etmişti gözü gibi saklıyordu ben onu buldum gittim öğretmenime hediye ettim dayım annem deli gibi kalem arıyor evde bende ses yok birkaç gün sonra öğretmen veli toplantısı için annemi çağırdı annem gider ve öğretmenim  kalemi gösterir teşekkür eder kızınızın hediyesi diye o an annem ses çıkarmaz gelir dayıma anlatır istiyorsan gidip istiyim yanlışlik olmuş diye diyor dayım yok abla çocuğu etkiler bu bırak kalsın diyor dayım hala söyler :)
0 oy
(16,490 puan) tarafından

Matematik dersını sevmezdim 

8.sınıf tı 

Hoca soru yazdı tahtaya kendısi kaldırıodu

Bende Leyla oldum oradam oraya bakıodum benı seçmesin dıe 

Oda bağırıo oradam hey şşş sennn aloooo

Döndüm bana mı dediniz çık çöz dedi

Çıktım ama bılmıom bekledim bekledim 

Geç geç yerine dedi 

Geçti oturdum

Rezil etmişti benı ama 

Çok sinir bozucuydun Muratoooooo :D

0 oy
tarafından
Okulum ilk günüydü tuvaletim geldi tuveti buldum ama bu sefer sınıfımı bulamamıştım bir tane öğretmen gördü beni napıyorsun burda dedi sınıfımı kaybettim dedi başka bir sınıfa götürdü burası mı dedi evet dedim içeri girdim baktım sorada benim çantam yok burası benim şirinim değil dedim sonra ismimi öğrenip sınıfıma götürmüşlerdi beni 
0 oy
(3,275 puan) tarafından

çok sevdiğim sınıfta en iyi olduğum arkadaşımla hiç ayrılmazdık el ele tutusup gezerdik andımız okundu hurra herkes içeri akin ederken ben arkadaşım yanimda sanıp elini tutayım dedim bir baktım aynı sınıftan erkek arkadaşın elini tutmuşum aaaaa deyip kalmıştım oda şaşkın şaşkın bana bakıyordu :D

0 oy
(518 puan) tarafından

Orta 1 önümüzde üç tane çocuk oturuyordu, bizde arkalarında üç kız egilmisiz tarih dersi fısır fısır konuşurken,önümüzdeki üç çocuktan biri osurdu biz duyduk ve üç kız dersin ortasında gozlerimizden yaş geldi gülmekten hocaya anlatamiyoruz çok gülmüştük hocaya anlattık güç bela çocuklar kabul etmedi osurugu:D

0 oy
tarafından

Lise 2de bi öğretmenle biraz gıcık olurduk birbirimize işte bende ergenlik kafası var birazda hoca sınıfa girdi dedi susun herkes sırtını arkaya doğru yaslasın bakayım falan dedi bende sınıf sessizken bi anda dedim ki oldu bide çiçek olalım tam olsun hocada bunu duydu senden biraz zor olur çiçek :D fena laf sokmuştu yani helal olsun adama 

0 oy
tarafından
Tarih dersinde hoca sozluye cagiriyodu basladi sinif numarasini soylemeye 4 haneli oldugundan yavas yavas soyluyo bn korkudan ölüyom  yerimde duramiyom oturup oturup ayaga kalkiyom  en sonunda baskasini dedi de ohhh diye yerime oturdum  . Bnm numaram 3278 di dedigi numara 3276 ydi :))
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Ben okul anılarımı hatırlamıyom pek :D ama okulda öğrencilerimle hamur oynuyorduk o an hapşırdım defne diye Bi öğrencim çok yaşa öğretmenim dedi bende hep beraber defnecim dedi sonra bütün sınıf çok yaşaaaaaa diye bağırdı :D 
0 oy
(5,269 puan) tarafından
Bmm iki arkadşm vardı Zeynep ve sevgi okul bhcesınde duvar vardı duvar üzeri şişeler ve duvarın obur tarafı bhce duvara bindim etegım asılı kaldı şişllerde kılotlu çorabım bı kayıyor donum gorunuyor arkadşlarım gülme krizine grmşler erkekler de orda bkyır okdr utandım ki snra arkadşm braz güldü güldü snra asılı kalan eteğimi duzelttı bnde indım duvardan:)) :) 
0 oy
tarafından
Lisede biyoloji dersindeydik arka tayfası olarak doğu diye arkadaş vardı hocayla araları cok berbattı. Hoca bi konu anlatıyordu erkek dişi olarak falan. Buda kalktı hocam bilmediğiniz konuları mı tekrar ediyorsunuz yardımcı olalım dedi hoca sinirlendi. Kaldırdı arkadaşı nasıl gülüyoruz ama yıkıldı sınıf. Bütün sınıfın icinde cocugu tur attırdı tahtaya gelince durdurdu. Bakın gencler dedi. Eğer ileride tıp okursanız buda kıl dönmesidir bunu aklınızda iyi tutun dedi. Yemin ederim sınıf iptal cocuk mosmor oldu cıktı sınıftan böyle kapak olamazdı aklıma geldikçe krize giriyorum ya :D
0 oy
(40 puan) tarafından
Valla yapmadığım şey kalmadı müdür en son okula polis cağırdı öğretmenim benim yüzümden okul değiştirdi ama halada arayıp görüşüyoruz öğretmenlerimle
0 oy
(653 puan) tarafından
Fen bilgisi ogretmenim yakışıklıydı bende ona mektup yazıp vermiştim sonra beni odasına çağırdı ilk okul 7 ye gidiyrdm sanırım beni güzel bir dille reddetti hahahha ama nasıl utanmıştım Allah'm yaa
0 oy
(119 puan) tarafından
Çok kaba bir kızdım çok ceza alırdım. Okulun ilk haftası bir oğlanı dövdüm diye hoca teneffüse çıkmak yasak sana dedi. Bende çişim geliyor gidicem dedim hayır altına işe dedi. Bende gerçekten işedim tüm sınıfın ortasında. Sonra çantamı alıp kapıya doğru yürüdüm kapı açılmadı hoca kapıyı aç yoksa buraya da işerim demiştim. Komiklikten ziyade korkunç bir aynıydı 
(2,597 puan) tarafından
Kahkaha attım yaa kızımı sallıyorum ama hakim olamadım :)
(7,165 puan) tarafından
Bilerek mi yaptın altına yoksa tutamadın mi merak ettim
(119 puan) tarafından
Kız ne bilerek tutamadım adam öğlene kadar işememe izin vermedi
(7,165 puan) tarafından
Vay vicdansız ya

İlgili sorular

+1 oy
67 cevap 837 göst.
0 oy
6 cevap 737 göst.
26 Aralık 2019 Diğer kategorisinde ALoN€ ANGeL ‍❤ (5,436 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 284 göst.
31 Ocak 2021 Diğer kategorisinde Asenat_m Hersey (528 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 679 göst.
9 Eylül 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

377,327 soru

11,291,920 cevap

34,710 kullanıcı

...