0 oy
2,350 göst.
Aile kategorisinde (1 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Benim daha onceden erkek arkadaslarim oldugunu sevgilime soylemistim bu da annesine laf arasinda soylemis.o saatten sonra annesi beni istemiyor.bana o... gozuyle bakiyor.o kiz seni mutsiz edecek diyip diyip duruyor.sevgilim ben istiyor ve benim icin hel savasti hep istedi beni hala da istiyo .ama istemeye falan onun annesi gelmeyecek babasi da zaten ölmüs.tek basina gelecek.yakin cevresinde akrabalardan falan gelebilecek adam da yok zaten.annesi tam cadi kazani gibi bir sey.biz birlikteyken arayip duruyo surekli kotu kotu seyler soyluyo.ne bilim sana kiz buldum falan diyip ariyo.bu dedigim kadin 62 yasinda bu arada.evlenirsen de benim hic oglum olmamis der otururum diyo.o kizida gormem o kizdan olacak cocugu da diyor.benden uzak yasayin diyo.bu arada sevgilim tek cocuk

31 Cevaplar

+16 oy
(5,938 puan) tarafından
Evlensen de bu kadından dolayı mutlu olamazsın hazır bekarsın Yol yakınken vazgeç
tarafından
Aynısını yazacaktım tşk cnm:D
(1,390 puan) tarafından
+++++++++++++
tarafından
Tam ben diyecektim aslı abla sen benden çok yasiyacaksin:)
(5,938 puan) tarafından
Valla öyle ama kızlar doğrusu yani
-Reklam-
+10 oy
(8,081 puan) tarafından
Senin eski sevgililerini daha şimdiden annesine anlatan adam evlenince nelerini anlatmaz ki. Izdırap olurlar sana, şimdiden uzak dur bence 
(2,575 puan) tarafından
Bolca ++++++++++
(48,671 puan) tarafından
++++++++ cok dogru
(8,081 puan) tarafından
Aklın yolu bir kızlar
(8,081 puan) tarafından
Gebegz nasılsın canım bebişin nasıl  sana yazmıştım ☺
tarafından
Gormemisimm canimm ıyiyiz ıkimizdee tesekkur ederizz
+9 oy
tarafından
Tek merak ettiğimi uygulamayi nasil buldun
tarafından
Kaynana yazmış Google öyle buldum diyor
(2,765 puan) tarafından
Galiba mavi hamilelikden suphelendigi icin buldu diye dusundu galiba uygulamayi
tarafından
Sanırım da bu sebepten kavga çıkacağını sanmıyorum:)
tarafından
Of artık hep aynı yorumlar :) bu uygulama değil ki sadece Google yazınca çıkıyor  bende Googleden giriyorum burayı bulmak çok basit anlayacağınız :D
Yada cevresinden biri demiştir. Burada bu konu  başlığı altında okadar çok post açılıyor ki yada buna benzer
(456 puan) tarafından
Kız valla ben buraya bitek bu uygulama üzerinden girildiğini sanıyordum ne bilim kızın Google de girdiğini
+1 oy
tarafından
Kuzucuk burası hamileler ve anneler grupu burayı nereden buldun anlattın kadarıyla bekarsin
(1 puan) tarafından
Baska benim gibi kaynanasindan cekenler var mi diye arastirirken
tarafından
Hım anladım canım ama evlenirken aileler ilerde evleniyorsun madem kaynanam kötü bir insan bence yol yakınken ayril
(1 puan) tarafından
Ama o kadin bizden uzak olacak antalya da yasiyir biz ankara da olacagiz.ben gelmem ge gitmem de diyor
(580 puan) tarafından
gi daha evlenmemussin ne kaynsnasi ::)
(407 puan) tarafından
Ne kadar uzak olursa olsun sevgilim tek çocuk diyosun ilerde o kadına kim bakıcak evkedı dururken bunu unutma bence bide oğlu ne kadar da seni seviyorum desede evlendikten sonra annesiyle en ufak tartışmanda annesinden yana olacak onun dedikleri haklıydı diyecek kaç yaşındasın bilmiyorum ama bir abla tavsiyesi olarak gör ve o çocuk dan ve annesinden uzak dur derim
+1 oy
tarafından
Kiz aklima gelen sen bu uygulamayi nerden buldn  burda hep hamişler ve anneler var 
(6,792 puan) tarafından
Tavsiye etmiştir akrabaları belkim.
(1 puan) tarafından
Yok kaynanalarla ilgili arastiriken buldum az once
tarafından
Kaynana seni o kadar mı etkiledi şimdiden  :D
+1 oy
(6,825 puan) tarafından
Sn o kaynana evlenince sana huzur verecek sanıyorsan yaz bunu Küçüğüm harcanacaksın.burnundan getirecek.kaç yaşındasın sn çok merak ettim
(1 puan) tarafından
24 ben dedim ki annenle telefon gorusmelerini eve gelmeden once yapacaksin ben evimde senin annenin bidi bidilarini cekemem dedim bizimle ilgili hicbir seyden bahsetmiceksin dedim sevgilim de ilk once nasil anneme hicbir seyimi anlatamam falan dedi etti ama simdi tamam diyo soylemem diyo
(6,825 puan) tarafından
Cnm sn kendin diyorsun sevgililerinin olduğunu daha evlenmeden anlatan adam WC ye gitseniz anlatır demişlerdi diyeceksin kuzm
(3,352 puan) tarafından
Alkışlıyorum. Olmayınca olmuyor. Ahh ahh gençler yaşamadan anlamıyor
+1 oy
tarafından
Annesi istemiyorsa asla mutlu olamazsınız burada da örneği çok var yol yakınken dön derim tamam şimdi seviyosun ama ileride sevgi de yetmeyecek 
tarafından
Kaynanalarin yüzde 85 i gelin i sevmez eğer gerçek aşkı bulduğuna inanıyorsa dönmesin bence bide yaşı kaç sa :)
tarafından
Baştan istenmeyense daha sıkıntı ama benim kaynanam da beni sevmez hatta 1 sene olacak evine dahi gitmedim görüşmüyorum ama baştan da kızın erkek arkadaşlarını konuşacak kadar da olmaz yani kız ne demis beni o.. gibi görüyor demiş şimdi oğluna öyle söyleyen kız evlenince direkt kıza söyler canını sıkar
tarafından
Mantıklı görücü usulü iyidir :)) sevgili işleri yaş işler
+1 oy
(115 puan) tarafından
Vallaa annesini sana tercih eden senide bir gun bawka kadina tercih eder. Istese ikiniz aradinda ortak bi yol bulur. Erkek sonucda sozunun keseri olmali. Ama evlendikden sonra yine annesiyle goruwecekde konuwucakda hatta istemesen bile evinede gelicek.sorunlar olucak. Bence yalnis senin ki onu tam tanmadan her seyini anlatmiwsin oda annesine kowup yetiwdirmiw. Hic kaynanaya oyle wey soylenirmi gelin edeceyi.kadn hakkinda. Cok mantiksiz. Yalniw. Wimdiden darmadagin zaten evlenince hic duzelmez. 
0 oy
(1,217 puan) tarafından

Akıllarda o deli soru  evlenmeden bu uygulamayı nerde buldun :D

0 oy
(456 puan) tarafından
Bu uygulamayı niye kullanıyor sun canım
0 oy
(27,352 puan) tarafından

Elükimi selam.sende hos geldin.

0 oy
(16,504 puan) tarafından
Benımde merak ettiğim uygulamayı. Nasıl bulduğun :)) 
tarafından
Yazmış ya yoruma kaynanasindan çekenler var mı diye araştırırken bulmuş burası google düştüğü için görmüştür
(16,504 puan) tarafından
Yorumları okumuyorum canım :) fikrimi önce yazıom genelde
0 oy
(8,081 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Ayy onca erkek bu uygulamayı nasıl bulduysa kiz da öyle bulmuştur sanki burası gizli  ücra yer de nereden buldun diye soruyorsunuz 
tarafından
Bi de sadece bi kişinin sormasıyla yetinmeyip her giren sormuş ekşin arıyorlar eksin
(8,081 puan) tarafından
Her yeni gelene aynı muamele ne kadar doğru bilemiyorum sürekli eksik arama
tarafından
Katılıyorum gizem herkes nerden ne eksiğini bulsam da linç etsem diye bakıyor ve ayrıca 1 kişi ne diyorsa diğerleri de ona benzeyen yorum yapıyor lincse linç ovguyse övgü
0 oy
(270 puan) tarafından
Yol yakınken ayrıl derim.Asla mutlu olamazsın.Şimdi acı gelebilir ama ileride iyiki olmamış dersin.
(1 puan) tarafından
Ben zaten bitsin diyorum ama o birakmiyo
(270 puan) tarafından
Bırakır canım bırakır sen kesin bitti dersen biter.Inanki çok üzülürsün.Sanmaki hayatında olmayacaklar.Evliliğinin her anında olacaklar emin ol.
0 oy
(1,908 puan) tarafından
Bence bu isten hayır olmaz sen yoluna ben yoluma yanlış anlamada suda gelmedi değil aklıma bu uygulamaya yazmis isen takip ediyosun Demkki cocuk mecburami kaldi acaba valla düşünmedim değil biseymi yaptiniz yoksa
(1 puan) tarafından
Hayir canim oyle bise yok ben okuyorum hala
(1,908 puan) tarafından
Valla neler duyuyoruz artik var desende hic sasirmazdik
0 oy
tarafından
Herkesde uygulamayı sormuş bulmuş işte soruya cevap verin bacılar canım bna kalırsa bncede vazgeç mutsuz olursunuz karı sizi rahat bırakmaz hep bi sorun çıkar illa çıkar yni çocukda anasına anlattina göre araları iy yani herşeyi konuşuolar demeki yarinbigun anasının lafinadaa giderse tamamdır 
0 oy
(10,411 puan) tarafından
Hepsini geçtim peki ailen seni onlara verecek mi benim kızım olsa sadece çocuk gelse kızımı istemeye ben  vermem
(1 puan) tarafından
Ailem de sikinti yok her seyi anlattim dedim annesi boyle boyle annem de diyo boyle anasi olandan uzak durcan diye
0 oy
tarafından
Yol yakınken vazgeç bence evlilik falan düşünme çünkü bu kaynana yüzünden huzur bulamazsın karnın da yada kucağında bebekle baba evine dönersn en iyisi vazgeçmek 
0 oy
(3,352 puan) tarafından
Çok kötü. 

İstememesi olabilir ama normal olanı oğluna saygı duyup sahiplenip istemeye gelmesi gereken her şeyi yapmasıdır. Kadının kendi evladına saygısı yok. Çok sıkıntılı. 

Evlilik zaten yorucu bir yolculuk ve aşk kapıdan çıkıp gidiyor hayat şartlarından dolayı. 

Zor. Allah doğrusunu göstersin. 
(582 puan) tarafından
Çok doğru bir yorum
0 oy
(267 puan) tarafından
Bence takma benim eşimin aileside beni istemedi şuan konuşmuyoruz benide eşimi de sildiler ama biz çok mutluyuz 
(1 puan) tarafından
Ama ben korkuyorum bu korkuyla yasayamam gibi geliyo
(1 puan) tarafından
Ama ben korkuyorum bu korkuyla yasayamam gibi geliyo bilmiyorum
(267 puan) tarafından
Birbirinize olan sevginizden eminseniz hiçbirşeyi umursama

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 663 göst.
9 Mart 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
30 cevap 1,284 göst.