0 oy
663 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
9 aydır evliyiz 7 aylık  hamileyım. Kendi kaçırdı beni ben kaçalım demedim ev üstündeyiz.Kocamin hiç umrunda degilim beraber gezelim demiyo umursamıyor.  Akşamları gunduz hep dışarıda evdeyse elinde telefon .  Hamileyim aşerdiğim birseyı almadı bugüne kadar. Ama anneme kalmaya gideyim kıyametleri koparır.Bense bir dedigini iki etmedım . Bir kere tartıştık ben  baba evine gittim geldıler beni almaya  o sinirle ben seni geri getirmezdim karnındaki dua et demişti. Tartışma sebebımız annesıyle anlaşamıyoruz kısaca tek ogul istedıgı gelini alamadı

13 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Cunku kendi ayagiyla gidenin hicbi zaman kiymeti olmuyo
-Reklam-
0 oy
(50 puan) tarafından
Cok buyuk gecmis olsun, biz telli duvakla ciktikta ne oldu ask sevgi bır yerden sonra isteklere ihtiyaclara donuyor karsilanmayinca basliyor kavga gurultuler takma bacim mayasi odun olani yontamazsin bebegini dusun onun iyiligi icin uzme kendini
tarafından
İntiharı düşünüyorum artk
(50 puan) tarafından
Cozum degil dank ediyor hastanede ne yaptigin tavsiye etmem hem degmez bır kutuge bebegin olsun yeniden dogmus gibi olucan merak etme simdi Boyle seyler dusunme Kendine yetmeyi ogren canim bekleme mesela ise ordan basla oyala kendini gidicem yapicam deme Yap et takma Sen sordukca o hayir diyecek Sen istedikce vermiyecek takma Bak nasil kapinda kopek oluyor tecrube Ile sabit
0 oy
(60 puan) tarafından
Bende anlam veremiyorum ki seviyorlar aliyolar sonra umursamiyorlar saçma sapan şeyler yapiyolar zaten kaynanalar hep aynı sanki biz onları  oğulları çocuk ama biz analarimizin gözünde çocuk değiliz. 
0 oy
(4 puan) tarafından
Ben kaçalım demedim ama birlikte gittinz
tarafından
Demek istedigim onu hiçbirseye zorlamadım
(4 puan) tarafından
Doğrudur cnm benim kuzenim de kaçtı ve birlik gitti eşi sorumluluk sahibi değil üstelik kuzenim beni kaçır demiş şuan ayrı ama annesi sürekli çocuk yapmayın dşyr baskı yapıyordu eşide o şekilde sonuç olarak böyle olunca sanki gidecek bir yer yok mecbur nasıl olsa deyip umursamıyolar sen mecburmus gibi hissettirme kaybetme korkusu olursa o zaman Dank eder
0 oy
(1,698 puan) tarafından
O seni umursamıyosa sen de onu umursamicaksın evladına tutuncaksın Allah bi yol çizmiştir sana da sabret inşallah
0 oy
(3,446 puan) tarafından
Üzücü bı durum 

Peki hiç konuşmuyor musunuz ?

Ne diyor bu davranışlara
tarafından
Ya sen niye her seyi maddeler halinde cevapliyon  :)))))))))
(3,446 puan) tarafından
Daha anlaşılır olsun diye.:D
Cümleleri arka arkaya yazınca arada kaynıyor gibi :adgag
tarafından
He anladim simdi  :)))
0 oy
(5,938 puan) tarafından
En başta kaçarak hata yaptın ama olmuş bitmiş canım.sen el üstünde tutarsın ama işte ters teper.sende kendini biraz geri çek 
0 oy
(582 puan) tarafından
Oy oyyy tek oğul ve kaynana benimde bu şekilde ve seni anlıyorum bu erkekler neden acaba annesi ve karısı arasında dengede duramıyor kaynanan dul mu 
tarafından
Yok degil
0 oy
tarafından
Canım yerinde olsam annemlerden donmezdim. Başka da ne diyim bilemedim. Allah yardımcın olsun.. inşallah düzelir herşey, güzel bir hayatın olur.bu arada intiharı düşünme, en kotu annenlere dönersin bebeğini dogurursun aradan bir iki yıl geçince de senin değerini bilecek biriyle evlenir mutlu mesut yaşarsın. Bu adama mecbur değilsin..
0 oy
(36 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Daha yeni evlisiniz ama belki çocuk doğduktan sonra düzelir 
(610 puan) tarafından
Çocuk doğduktan sonra herşey daha beter oluyor
0 oy
(3,695 puan) tarafından
Allah eşinin kabine yumuşaklık hosnutluk versin. Benim kaynana da beni isteyerek almadı. Ama mecbur kabullendi...
0 oy
(227 puan) tarafından
Kacmakla alakası yok canım bu benim düşüncem severek evlenmiceksin bence görücü ısulu olacak nedeni de birbirinizi tanımıyorsunuz nişnlıyken tanısırsınız ve ne istersen söleyebiliyorsun severek oldumu onun isteklerine boyun egiyoruz görücü usulde ne isterk söle daha böle temkinli nazlan istedigin gibi vs vs ben öle olmayı isterdim sahsen
0 oy
(798 puan) tarafından
Arkanda biri olacak yoksa tek bulup eziolar.

İlgili sorular

0 oy
31 cevap 2,354 göst.
0 oy
8 cevap 393 göst.
13 Eylül 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
43 cevap 568 göst.
24 Ocak 2021 Aile kategorisinde Melek02 (61 puan) tarafından soruldu
0 oy
27 cevap 288 göst.

380,098 soru