0 oy
328 göst.
Aile kategorisinde (1 puan) tarafından

Kızlar doğum yapalı 8 ay oldu nerdeyse ama hala cinsel isteksizlik var bende başlarda normal geliyordu zamanla düzelir sandım ama yok hala düzelmedi ne yapıcam bilmiyorum Allah razı olsun eşim anlayışlı ama nereye kadar böyle devam eder bilmiyorum nasıl düzelecek bu durum yaşayan var mı acaba :(:ermm:

6 Cevaplar

0 oy
(1,217 puan) tarafından
Ay bende bide sezeryan oldum korkuyorum n nasıl olcak bilmiyorum 
(2,972 puan) tarafından
Sezeryan da birşey olmuyo cnm rahat ol normal doğum da zor oluyo hem normal hem sezeryan doğum yapmış biri olarak söylüyorum :-)
(1 puan) tarafından
Aynen canım benimki de normal oldu o yüzden zorluk çekiyorum hala acıyor inanır mısınız sanki doğum yapan ben değilmişim gibi
(1,217 puan) tarafından
Dikiş acımazmı yada acılmazmı
(1 puan) tarafından
Kuzum senin dikişler karnında bizimki direk vajinada açılacak olsa bizimki açılır korkma bi sıkıntı olmaz Allâhın izniyle
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bizde 2 buçuk aylık olduk ama hiç yaklaşasim yok :)) bide hamileyken de hep riskim vardı hep uzaktık eşime de kıyamıyorum gündüz cesaret veriyom kendime falan ama akşam olunca bi bahane buluyom :))
(1 puan) tarafından
Valla bende aynıyım bugün yapıcam diye güne başlıyorum ama akşam olunca herşey değişiyor gece pek uykumuz yok zaten oğlandan o yüzden fırsat buldukça uyumak istiyorum
0 oy
(119,523 puan) tarafından
Umarim duzelir
(1 puan) tarafından
Umarım canım ya çok zor bi durum valla insan kendini suçlu hissediyor
0 oy
(1,105 puan) tarafından
On ay olacak aynıyım . Emzirirken salgılanan hormonlarla alakaliymis sanırım 
(1 puan) tarafından
Valla kuzum emzirmiyorum ben doğduğundan beri mamayla besleniyor oğlum niye böyle oluyor anlamadım

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 414 göst.
12 Kasım 2021 Aile kategorisinde Bahar59450 (22 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 268 göst.
24 Şubat 2022 Aile kategorisinde Esmasavas (139 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 246 göst.
0 oy
8 cevap 434 göst.
28 Şubat 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu