0 oy
920 göst.
Diğer kategorisinde (1,016 puan) tarafından
Kızlar bilenler vardır belki, katiplik için hazırlanmak istiyorum,  Acaba cevrenizde var mı? Evde kendim öğrenebilir miyim? Küçük ilcedeyim kurs yok.  

Kpss sinavim kötü geçti, birşeye tutunmak istiyorum artık, çevremin atanamadin baskısı dayanılarak gibi değil artık !

10 Cevaplar

0 oy
(456 puan) tarafından
Postun üste çıksın canım
(1,016 puan) tarafından
Sağol canım düşüncen için:)))
-Reklam-
0 oy
(13,202 puan) tarafından
Bilgisayardan f klavye görüntüsü indir çıktı al. Sonra  q klavyeyi ayarlardan f e çek diğerinden baka baka yaz. Zamanla alışıyorsun bende çıktı bile yoktu basa basa öğrenmiştim. 
(1,016 puan) tarafından
Canım ben q klavyemi F klavyeye çevirdim. A sıfırdan başlamak zor geliyor zaten ilan en geç 2 haftaya çıkar, en fazla 40 gün hazirlansam uff yetiştiren, korkuyorum yenilmekten
(13,202 puan) tarafından
Ben çalışırken önümde 50-100 hasta varken öğrendim canım hemde iş başa düşünce çabuk oluyor
(1,016 puan) tarafından
İnşallah ya. Çok istiyorum rabbim yardimimizi olsun
(13,202 puan) tarafından
Amin inşallah hayırlısı olur.
0 oy
(7,441 puan) tarafından
Sınava istediğin klavyeden girebilirsin diye biliyorum canım 
(1,016 puan) tarafından
Evet ama q dan kimse önermiyor. F öğrenirsen hizlanirsin diyenler var.
(7,441 puan) tarafından
Elin hangisine yatkinsa canım.internette metinler var onlari indir sürekli dk tut onaltı sürekli yaz
(1,016 puan) tarafından
İnşallah yapabilirim. Öncelikle kendime güvenmem lazım. Klavyeye başlayali 2 gündür, yine başarısız olursun sevda deyip kapatip kalkıyorum. İnsallahn başlayabilirim
(7,441 puan) tarafından
Aynen canım cesaretini toplamak inanmak en önemlisi hakkinda hayırlısı olur inşallah
(1,016 puan) tarafından
İnşallah ya. Çok teşekkür ederim canim
0 oy
(582 puan) tarafından
Evde bilgisayarin varsa bi site var katiplikle ilgili metin cikiyo onu yaziosun kac saniyede kac kelime yazdin kaci dogru noktalama isaretleri vs herseyi gosterio 
(1,016 puan) tarafından
M5 bilişim galiba. Aslında bir buçuk aylık bir zaman var, sıfırdan f klavyeyi öğrenebilir mym bilmiyorum hiç güvenemiyorum kendime.
(582 puan) tarafından
Bazi detaylari var klavyeyle ilgili işte mesela ustunde kabartma olan tuslara baş parmaklarin denk gelicek iki sag iki sol tarafindaki tuslar ust kismina hangi harf denk gelio bilio olucaksin bi sure sonra o şekilde elin alisio. Bakmadan yazanlarda da hep bas parmaklari o kabartmali iki harfin üstünde beklio olur daha baska detaylarda vardir mutlaka ama basarirsin tabi
(1,016 puan) tarafından
İnşallah Allahım bu sefer nasip etsin. Başlayacagim yaramaz bir oğlanla inşallah bu sefer basaririm
(582 puan) tarafından
İnşallah Allah gönlüne göre versin :)
(1,016 puan) tarafından
Cümlemizin inşallah
0 oy
(3,274 puan) tarafından
kendin biraz zor öğrenirsin youtube ta filan varsa öğreten bak ama eğitimini alman daha iyi cnm 
(1,016 puan) tarafından
Keşke keşke ilde olsam. Eşim gümrük muhafaza memuru. Ve biz sınırlardayiz yani:( imkansız gitmem. YouTube şuan tek çare gibi
0 oy
(5,491 puan) tarafından
Öğrensen de belge zorunluluğun var, ilçede olsan da halk arayıp öğrenebilirsin kursun olup olmadığını
(1,016 puan) tarafından
Belgem hazır canım. Yani bilgisayar sertifikası yetiyormus
(5,491 puan) tarafından
Bilgisayar programcılığı mezunuyum 2 yıllık diplomam da var ama bana çıkmıyo
(1,016 puan) tarafından
Çıkmayan ne canaimmm..
(5,491 puan) tarafından
Zabıt katipliği, başvuru yapamıyorum, sadece klavye sertifikası lazımmış, benim diploma karşılamıyo demişlerdi. Bence sen de biraz araştır
(1,016 puan) tarafından
Yok canım olur mu öyle şey. Ben kendim normal bilgisayar sertifikası ile başvuru yaptım geçen yıl. Deneme amaçlı q için. Ama yetistiremedim, girmedim sınava . Hatta adliyede görevli dediki, üniversitesi aldığınız transkript bile yeter demisti. Bence sen yinede  başvurmak istediğin yere sorarsın. İlanla 2 haftaya çıkar diyorlar
0 oy
(15,853 puan) tarafından
Çok basit canım f klavye. Bende muhasebe okurken f klavye kullanıyorduk. Kendine f klavye al harfler üç sıradır zaten sen parmaklarını orta sıraya teker teker harflerin üstüne dizeceksin parmakların bütün tuşlara yetişir zaten parmaklar orta sırada kalacak şekilde çalış 1 haftaya 10 güne hızlanırsın yazmaya 
(1,016 puan) tarafından
Canım ya, vala güvenim geliyor bunları okurken. Ama q klavyeyi f çevirdim tuşlarını. O sıkıntı çıkarır mı bana. Hiç güvenim yok kendime. Sıfırdan başlamak çok korkutuyor beni
(15,853 puan) tarafından
Kuzum bende g klavyesi f cevirmistim. Sonra netten f klavye fotosuna bakarak harfleri söktüm f klavyeye göre dizdim öyle çalıştım
(1,016 puan) tarafından
O zaman normal . İnşallah başarırım
0 oy
tarafından
Önce f klavye al sonra netten 10 parmak klavye videoları izle hangi tuşa hangi parmakla basılır onları öğren önüne uzun yazılar koy yazmaya çalış biz lise de öğrenmiştik 
(1,016 puan) tarafından
F klavyeyi sıfırdan başlamak cok zor geliyor. İnşallah olur yA
tarafından
Kolay canım öğrenirsin 10 parmak yazman gerekiyor ama f klavye al mutlaka
0 oy
(454 puan) tarafından
Lisede bölümüm muhabebeydi klavye derslerimiz olurdu 10 parmak bakmadan yazardık noktalama işaretleride dahil hocamız ögretmişti bana. Şuan f klavye kullanıyorum telefonumda. Q klavyemiz olurdu onda bakma gibi lüksümüz olmazdı. F klavye ile başla 
(15,853 puan) tarafından
Bende oyle kız muhasebe dersinse parmakları dizerdik klavyeye gözler ekranda hiç bakmadan hocalar bize yazı verirdi ne kadarını doğru ne kadarını yanlış yazacaz diye yarış yaptırırdı
(454 puan) tarafından
Aynen aynen canım bizede yaptırırdı çok sevardemde o dersi
(15,853 puan) tarafından
Evet öyle ya. Ah eskiler çok özledim muhasebeyi ama unuttum ya
(1,016 puan) tarafından
Uff sıfırdan bu kdr kısa sürede yapar mym bilmiyorum. F zor geliyor
(454 puan) tarafından
Aslında kullanmamız gereken f klavye q da en çok kullndığımız kelimeler çok uzak kalıyo

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 159 göst.
5 Nisan 2022 Aile kategorisinde Ela94 (966 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 180 göst.
30 Ocak 2022 Diğer kategorisinde Gokturkbebeginannesi (689 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 537 göst.
30 Mart 2021 Diğer kategorisinde Meryirem (108 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 34 göst.
11 Mart 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Berva (0 puan) tarafından soruldu

378,253 soru

11,321,394 cevap

34,765 kullanıcı

...