0 oy
369 göst.
Aile kategorisinde (497 puan) tarafından
Kaynanam kızımı habire bize benziyo saçı seyrek bizim gibi yüzü küçük halası gibi teni beyaz bizim gibi dün yıkarken su biraz sıcak geldi ilik yap dedi yaptım bizim gibi ılık suyu seviyo benim kızım demez mi ahahhahahahagagaga Allahım ya bende hicbisey demiyorum ya eşime ya bana benziycek zaten kime benziycek dedim kayinpederim de ben üzliymiyim diye gözleri sana benziyo yüzü sana benziyo boyu sana benziyo diyo 

14 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Ben babasına benzetiyom oğlumu kaynanamda yok yok teyzesiyle sana benziyo dio :) 
(497 puan) tarafından
Bizimkibhep kendi tarafı. D
(222 puan) tarafından
Heh onu diyecektim benim kaynanam domuzdur, ben aynı babası diyorum yok sana dönmüş sana benziyor dedi. Doğduğu zaman kara bu diyip durdu ben beyazım eşim beyaz kızım pamuk gibi maşallah. Kıllı olcak babası gibi ***** bacaklı olcak bilmem ne, akıl hastası kendisi ama tedaviyi reddediyor. 3 geliniz nefret ediyoruz.
(497 puan) tarafından
Hahahahahaha bizimkide de var malesef
(222 puan) tarafından
Düşman başına aman aman
-Reklam-
+1 oy
tarafından

Yine kayınpeder insaflıymış kiz:D

(497 puan) tarafından
Kayınpeder benci kaynana kızci kayınpederi mantıklı bi şekilde o ele gitcek sen bizimle kalcan diyo ama kaynanayi kızı ele gidince gorcem doğrusu şimdi de kızı onu ..... biyerlerine takmiyoda
+1 oy
(6,203 puan) tarafından
Hee size benziyo de ugrasilmaz kimseyle :D Bana diyince ben doğurdum hani ikimizin bebesi nasıl ona,buna benziyo diye soruyorum cevap yok
(497 puan) tarafından
Bende öyle diyorum valla aman ugrasamam cahille
0 oy
tarafından

Aman kime benzerse benzesin benim canım benim kanım diyorum ben diyenlere:D

(497 puan) tarafından
Bende öyle diyim bi ara ahahahah
tarafından
Bence de söyle ağizlari kapanir biraz
0 oy
(119,342 puan) tarafından
Cogunluk boyle malesef eli ayagi duz saglikli cok sukur demek yerine kaşi biz saci siz diyolar
(497 puan) tarafından
Aynen öyle bide taktı kilosuna
0 oy
(3,378 puan) tarafından
:))) :)) ayy çılgın babaanne
(497 puan) tarafından
Olmayız bence benim annem bizim gelin iş yapınca bize kızardı kalkın yardım edin diye burda ben iş yapıyorum telefon malı kızı mesajlasiyo umurunda değil
(3,378 puan) tarafından
Hep bana hep bana böylesi. Bayramdan bayrama görmek en iyisi
(497 puan) tarafından
Malesef aynı evin içindeyiz ama az kaldı farklı şehirlere tasiniyoruz ahahhahahaha
(3,378 puan) tarafından
Valla çoook sevindim.
(497 puan) tarafından
Hemde kayinpederim eşim ben kızım köyde eşimler hayvancılık yapcak o gelmek istemedi kızıyla burda kalacak
0 oy
(10,411 puan) tarafından
Hahahahhahah kayınpeder kimsenin gönlünü kirmiyo helal olsun
(497 puan) tarafından
Onları kırar beni kırmaz . D
0 oy
(2,009 puan) tarafından

• Aha benim gibi birine denk geldim :Dbenim kizida ayni halasi cisi bıraktığı yas saci basi gozu ayni dio bi boğazını sikmayi istiyorum anlatamam ben dogurdum benim kizim sonuçta Kime benzetirlerse benzetsinler 
(497 puan) tarafından
Aynen oyle degisik onlarin olmadigi icin çekemiyo herhalde
0 oy
(407 puan) tarafından
Kız aman boşver kime benzetirse benzetsin çocuk bu büyüdükçe değişir kime benzeyeceği belli olmaz benim küçük kızımın kime benzediği belli değil mesela ne baba ne ben çoğu babaannesi ne benzetiyo ama oda kabul etmiyo değişik işler yani 
(497 puan) tarafından
Aman takmiyorum zaten ama çok cahilce şeyler söylüyor
(407 puan) tarafından
Kız babanneler öyledir zannediyorlar ki bize benziyo dedikçe daha çok bizim oluyo çocuk ona yada buna benzesin ne önemi var bunu anlamıyorlar illa sahiplenme çabası var sanki başka.yerden aldık:-D
(497 puan) tarafından
Aynen ya
0 oy
(872 puan) tarafından
Bende de var öyle bir kaynana:) ağzı ,çenesi aynı kendisiymis ten rengide aynı kendisiymis . Zaten benden bişey almamış :))) burnu güya kayinbabm onunda küçükmüş . Halbuki bebişim aynı babasina benziyor herşeyiyle :))) 
(497 puan) tarafından
Buda babası halası bide onların taraf vu 3ine benziyo ahhahaha
0 oy
(13,202 puan) tarafından
Eşim görümcelerim halası eşimin falan hepsi bana benzetiyor benziyor da sıpa ama eşimin küçüklüğüne de benziyor ben arada güceniyor musun diyorum yoo diyor. Zaten kim olsa kendi tarafına benzetir aşırı kopya değilse ortak yapım sonuçta iki tarafa da benzer. Anne baba olarak kimseye gücenmemek lazım. Takılacak bir konu değil bana göre 
(497 puan) tarafından
Takılacak bi konu değil ama aşırı abartıyor eşimin hala bi kere geline yani bana benziyor dedi kaynanam yoooo  ne alaka hiç benzemiyor falan filan olabilir benzeyebilir benim kızım abartıyor istiyorki hiçbirşeyi vana benzemesin
(13,202 puan) tarafından
Kaynana bu abartır da abartır hele gıcık olduğunu gördüyse. En iyisi gıcık olduğunu çaktırma sen o gıcık olsun
(497 puan) tarafından
Aynen öyle yapıyorum  .d
0 oy
(294 puan) tarafından
Kime benzerse benzesin benim sonucta diyom ben öyle diyenlere:) :) 
(294 puan) tarafından
De kız agzına geleni de söyle gitsin içinde kalacağına söyle gitsin :) :)
(497 puan) tarafından
En son öyle yapcam
(294 puan) tarafından
En son diyil şimdi yap :) :) ne kadar erken o kadar iyi:)
(497 puan) tarafından
Hahahahha tamam bidaha desin yapcam
(294 puan) tarafından
Aynen ne  kadar susarsan o kadar üstüne geliyorlar :)
0 oy
tarafından
Kayınbabana  bi kalp 
(497 puan) tarafından
Benden de çok kalp canım
0 oy
(1,403 puan) tarafından
Deseydin anne bu cocugu biz degilde siz toplaşıp yaptinız heralde diye te allam ya :D
(497 puan) tarafından
Demek istediğim ahahhaha

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 682 göst.
22 Eylül 2023 Aile kategorisinde Mavi-beyaz (1,682 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 42 göst.
3 Şubat 2023 Diğer kategorisinde Prensesp (7,416 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 147 göst.
19 Eylül 2022 Diğer kategorisinde Burcu36 (88 puan) tarafından soruldu