0 oy
843 göst.
Aile kategorisinde (7 puan) tarafından
 Kaynanamla ayni evde oturuyoruz  kaynanam surekli laf sokma cabasinda yaptigim hic biseyi begenmez sanki kendi cok guzl yapiyomus gibi aldiklarima magna bulur hep 3 gün  öncede  annem gile giddim 1 aydir gitmiyodum  zaten neyse surat asti sabahta kahvaltiya cagirdi annem ben emzirdigim için  tutamiyorum  oruc sonra geldim eve 5 karis surat alin evinizi gidin  ne biçim  gelinsin evi temizlemen gittin cok gezen ayak *** getirir dedi  bende agzima geleni soyledim yani ben affedersiniz ama oruspumuyumda cok gezen ayak *** getirir diyo gidip baskalarinlami konuscam da  bende konuşmuyor 2 gundur  kaynanamla eşimde  git o buyuk baris diyo sizce napmaliyim  

11 Cevaplar

0 oy
tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Malesef ayni evde oturmanin cezasi işte nedim 
(7 puan) tarafından
Valla aynen öyle  kandirarak aldi beni ,zaten    aman geçiniriz bisey olmaz hic biseyine karismam ben kendi temizligimi kendim yaparim diyodu
-Reklam-
+2 oy
(404 puan) tarafından
Fikir sordugun icin soyluyorum sadece benim soyleyeceklerim seni etkilemesin ama ben o kadinin asla yuzune bakmam ve agzima gelenide saydiririm. Onunla yasiyorum diye onun pisligini temizlemek zorunda degilim. Ve ora kapali ceza evi degil nereye ne zaman gidecegimi kimle saat kacta gorusecegimide ona soracak değilim. Git ozur dile diyen kocaya da sen adam misin annene beni ezdiriyorsun diye agzima geleni sayarim herkes haddini yerini bilsin ya sen kimsin pakize ben senin hizmetçinde degilim kuklanda degilim git kizin varsa ona afkur pislige bak sen. Ha yemek filanda yapmam acıkan kendi yemegini kendi yapsin hazıra cok duskunsede kendine aylik hizmetci tutsun hasbam.
tarafından
Aqzına saqlık cnm öyle saça böyle tarak
(7 puan) tarafından
Bende agzima geleni saydim ama eşim  hic  normal karsiliyo bu lafta ne var diyo onunlada kavga ettik neymis evin saadetini ben bozuyomusum oyle dedi
(404 puan) tarafından
Acaba ayni lafi sen onun annesine soylesen ve annesi soylediklerini esine anlatsa ona da bu lafta ne var diyecek mi. Ne demek ne var esinde dahil olmak uzere hic kimsenin senin ahlakina kisiligine yonelik hakaret etmeye hakki yok sen onun namususun kendi namusuna yonelik soylenen bu laflari sineye cekiyor bu bi karaktersizliktir. kayinvalide de olsa koca da olsa ayni sekilde kadin da olsa yerini bilecek herkes kimsenin kimseyi kullanmaya hakaret etmeye ezmeye hakki yok bu bi kisilik hakkıdır her seyden önce
(404 puan) tarafından
Ay gorunce sinir oldum ya edepsiz kadina bak sen ne hadsiz insanlar var ne saniyolar kendilerini cok merak ediyorum su daha karakteri oturmamis adamlara da sinir okuyorum eger o dengeyi kuramicaksin evlenme arkadasim es diye aldigin kadina yazik annen de olsa hic kimseyi kullanma hakaret etme hakki yok daha bunun bilincinde degil adam
(7 puan) tarafından
Valla bende ona soyledim sen bokmu getiriyon hergun işe  diye cikiyon dedim oda ben sen gibi gezmeyemi gidyodum benim kaynanam boylemiydi ben evden disari cikmaz dedi bende eskide kalmis onlar dedim
0 oy
(2,266 puan) tarafından
O ne demek ya eşin o lafa bişey demedi mi sanki sen bişey yapmaya gidiyormuşsun gibi tövbe tövbe 
(7 puan) tarafından
Bende anlamadim valla nasil bi adamla evlenmisim ben
(7 puan) tarafından
Bu yozgatlilarin kökü  boyle
tarafından
Yozgat kadınları azcık uyanık olur birde sert değilim oralı kırşehirliyim ama iyi bilirim
0 oy
(6,822 puan) tarafından
O evde oda yasiyo cok rahatsiz olduysa evin daginik olmasindan alip eline supurkeyi yapsaydi deli mi nee 
(7 puan) tarafından
Valla hergun temizliyom koltuklara kadar siliyom hergun yemegi ben yapyom daha bide yemek begenmiyo
0 oy
(6,136 puan) tarafından
Ceza değil de sınav desek
(7 puan) tarafından
Ramazan ayinda boyle sinavmi olur  nerdeyse cocuk dogdu dogali hep kavga ediyoz eşimle
(6,136 puan) tarafından
Allahin nasıl ne derece sinayacagi bilinmez canım rabbim sonunuzu selamet etsin
0 oy
tarafından
Barisma canim boyleleri hep huzur kaciriiyor zaten benim ablamin basinda da var senin kaynanan gibi gittigi yere karisir aldigina ettigine karisir bugun disciye gitmis 1 saat gec kalmis sira varms hemen enistemi arams karin daha gelmedi diye iftira atmaya hazirlar pislikler 
(7 puan) tarafından
Vqlla aynen öyle   aldatcak adam olsa evde bile bulur icinde varsa  1 senede okadar cok bunaldimki
0 oy
(1,310 puan) tarafından

Sende hiç bir sorun göremedim nedir yani annene babana da mı gitmeyecekmiy misin noluyo ya hergün ordasın işte köle miyiz biz astıkları suratları batsın inşallah nasıl kızıyorum böyle olunca anlayışsız vicdansızlar hiç umursama dicem maalesef aynı evdesin nereye kadar ya :( bu daha kötü bende birlik yaşıyorum çünkü seni ii anlıyorum mecbur konuşacaksın biliyorum

(7 puan) tarafından
Aynen  oyle nereye kadar   diger gelinini kopek  yerine koyuyo resmen eltimi  sanki kaynanam kendi 4 dörtlükte   hep agizlarinda şu  laf böyle  gelinmi olur  sara hastasi oğlu  var evlenirken onu bile sakladilar
0 oy
(1,291 puan) tarafından
Kız bende bir yıl kaynanamla yaşadım ama dümlexti ev üst katta iki oda vardı ordaydim sabah kalvatiya aşağı iner kahvaltı yapar bulaşıgimi yıkar yukarı çıkardım akşam 5 te gider akşam yemeğine yardım eder yukarı çıkardım 7 de gider yemegimi yer bulasiklara yardim eder yukarı çıkardım bir yıl boyunca böyle devam etti sonra tek bir kere tartstik ma benim işimi mi yapıyorsun ne faydan  var dedi bağırdım herkes kendi  işini yapıyor ma benim evimimi temizliyorsun kendi evini temizliyorsun dedim yukarı gelip odalarimi tmizledin mi dedim bir hafta içinde ev alıp ayrıldım  kendine hizmetçi almadın dedim sustu
(7 puan) tarafından
Eltim 8 sene oturmusta hic onlara öte  git dememiste  ben ona benzemem dedim yapim sinirli sanki suçlu  benim   annem gile her gittigimde surat asan o  allah bi kiz verseydi onada  kizi 1 gun gelmedimi nasil  kiyameti koparirdi
(1,291 puan) tarafından
Onu dinleme keyfin ne zaman isterse gt annelere belki o zaman sinirden evini ayırır
0 oy
(645 puan) tarafından
İşe karışmak gibi olmasında kaynananın özür dilemeli dediği lafa bak ev dağınık oluyı bebek olunca  
(7 puan) tarafından
Yok yok eşime  göre  ben özür  dilemeliyim
0 oy
tarafından
Büyük bariisicaksn tabi ki canm ama kaynanalar kiskaniyorlar benm kaynanamda öyle annemgile gideceğimizi duysun kıskanır gitmemizi istemez. 
0 oy
(2,130 puan) tarafından

Bende de oyleydi valla ilk evliligimde nereye gtsem gelince surat yapar kuserdi surekli kavga cikarir pisirdigimi yemezdi sonra  iste gttin gene akilmi aldin sen azdin bilmem ne agzimdan getirirdi cok dayak yemisligim var onun cenesi yuzunden ayri odada oturur kendi pisirir kocasiyla yerlerdi ogluda onlara bsey diyemez hirsini benden alirdi sabah kahvalti hazirladim gder bahcede oturur du cagirirdim gelmezdi sonra gelir kendi hazirlar icerdi cayini evinizi tutun gidin sizi mi besliycez diye  lafi bitmezdi hic 

:angry:

Cahildim ozamanlar iste simdiki aklim olsa umrumda olmazdi zikim yesin o surat yapiyo diye kendi tarafamada gdemezdim simdi herkese lafini veriyorum o eskidenmis susup oturmak sende susma kendinide ezdirme  derim sonrada aileden biri ölunce icine dert oluyor keske gtseydim kalsaydim vakit gecirseydik diye :( 

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 535 göst.
26 Ağustos 2019 Aile kategorisinde GamZzze (1,422 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 473 göst.
2 Ağustos 2019 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 469 göst.
7 Temmuz 2019 Diğer kategorisinde Shr... (197 puan) tarafından soruldu
0 oy
23 cevap 856 göst.