0 oy
498 göst.
Diğer kategorisinde (4,994 puan) tarafından

Tam 13 gün oldu 20 gün de yoğun de yoğun bakımdaydı 33 gündür babam yok göremedim baba diyemedim bu acının tarifi yok Allahım düşmanıma yaşatmasın 13 gündür baba evin de kalıyorum her odada onu arıyorum sanki çıkıp gelecek gibime geliyor hattını kapatmadık dâhâ bir de ölen adamın verasetnamesi ile uğraştırıyor devlet annem onun ile uğraşıyor malı mülkü borcu çıkacakmış bu ayın 11 in de malatyaya gidip satacaklardı ev alacaktı anneme kayaşehirden ama kayaşehirden mezar aldı kendine babam malını mülkünü istemiyorum dedim babam geri gelmeyecek çünkü bir çeşme yaptıralım adına o bana yeter geri borcunu ödeyelim babamın istediği gibi anneme ev alacağız babamın tek arzusuydu keşke o burada olsaydı da hiç malı mülkü kalmasaydı bize babasızlık o kadar zor ki babam öldükten 2 gün sonra namaza başladım Allaha sığınıyorum her gün acımı hafifletsin diye kuranı arapça bilmiyorum türkçe okuyorum babam da bilmezdi türkçe hatim indirirdi onun kuranını okuyorum mis gibi babam kokuyor resmen cennet kokusu var tesbih çekip Allaha sığınıyorum veren de sevdiren de alan da o başka bir şey gelmiyor elimden

imageYaşayan bir babanız var ise Allaha her gün şükredin onun kıymetini çok iyi bilin çünkü babasız yaşamak çok zormuş .

Bu kadar soğuk davranma bana hayat üşüdüğüm de sımsıkı sarılacak bir babam yok benim .

19 Cevaplar

+1 oy
(140 puan) tarafından
Babamamı yanayım anamamı aglayayım en iyisi susup kalbi şükre vurayım...
-Reklam-
0 oy
(16,489 puan) tarafından
Babam 

Gerçekten tarıfı zor bi Acı 

Rabbım size sabır versin canım 
(4,994 puan) tarafından
Amin canım benim amin
0 oy
tarafından
Tam 15 sene önce öldü, sesini dahi hatırlamıyorum ve bu acının tarifi yok 
(4,994 puan) tarafından
Benim de en çok korktuğum sesini yüzünü unutmak resimlerine videolarına bakıyorum her gün sesini duydukça kalbim acıyor sesini deli gibi özler mi bir insan özlüyormuş işte
tarafından
Ne yazikki babamla bakacağım bı fotomuz bile yok, bı videosu bile yok eminim çok şanslısın elinde onlar var diye
0 oy
tarafından
Babam hayatta çok şükür. Yokluğunu düşünmek bile zor geliyor. Allah sizlere sabır versin insallah 
0 oy
(5,376 puan) tarafından

Canım benim ya Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun hepimizin gideceği yer çok acı ama Rabbim sizi cennetinde kavuştursun inşallah senin şu yazıların içime işliyo be :'(

0 oy
tarafından
Bende hep böyle düşünürdüm canm küs olsak bile bekarken hemen barisirdim her şeyimi ona anlatirdm babalar çok sevecen candan yakın çınar gibi dimdik sanki o varken biz çok güçlü yüz ama onlar giderse naparim Allah yüreğine dinginlik versin canım 
0 oy
(202 puan) tarafından
Agladim gece gece bende babami kaybettim 10 ayonce icim hala alev alev... 
0 oy
(119,112 puan) tarafından
Canimin ici benimde icim yaniyo gecmez bu aci tarifi yok 
0 oy
(229 puan) tarafından
6 sene oldubabamj kaybedeli o gittiğinden beri ben ben değilim ruhsuz bicareyim nesem gitti  içten güluslerim gitti gençliğim gitti heyecanım gitti kısaca herşeyimgitti  
0 oy
(27,337 puan) tarafından

Rabbim mekanını cennet eylesin  cok zor :(

0 oy
(2,874 puan) tarafından

Rabbim sana ailene dayanma gücü versin yazıların öyle duyguluki ağlamamak elinde değil insanin:'(

0 oy
(2,009 puan) tarafından

Seni okadar cok seven sahip cikan sarıp sarmayalan bir baba varmis gercekten cok sanslisin peki yasarken babalık yapmayan babalar :(

0 oy
(3,078 puan) tarafından
Allah sabır versin sana ve ailene canım Mekanı cennet olsun inşallah 
0 oy
(187 puan) tarafından
Abla bu mesajin biraz olsun bana babami hatirlatti bende pek konusmuyorum  konuşuyorum da iste
0 oy
(6,825 puan) tarafından
Haklısın acısı zor ama Rabbine sığınarak en gzl yola sapmışınAllah sni yolundan ayırmasın bizim de gideceğimiz yer orası mekânı cennet olsun
0 oy
(1,262 puan) tarafından

Ben 5 yaşındayken. Babam trafik kazasından ölmüş baba kelimesine bile hasretim :(

0 oy
tarafından
Zaman herşeyin tek çaresi zaman gecmicek sanırsın hiç bitmeyecek ama geçiyor be kuzum benim babamı kaybedeli 7 ay oldu oyy ne ağladim ezanlara kadar bir de hamileyim sanıyorum babam iyi olacak gelecek yine öpüp koklicamm ama olmadı Rabbim yanına aldı babamı çok özledim cokkkk ama geçiyor şu yalan dünyada öyle bir anlar geliyor ki bazen unutuyorsun bile ben rüyalarına bile dayanamazken düşün o yüzden sadece dua et ve zamana bırak herşeyi Allah geride kalanlara ömür versin
0 oy
(1,134 puan) tarafından
Oofff gece gece ağlattın beni rabbim sabir versin mekani cennet olsun  inşallah hepimizin gideceği tek yer orasi... hayattayken değerini bilmek çok önemli ananin babanın anne olunca ilk evlatlarim sonra anam babam eşim geliyo rabbim geride kalanlara ömür versin canim 
0 oy
(1,279 puan) tarafından
Allah rahmet eylersin mekanı cennet olsun ben daha bir ay önce yeğenimi kaybettim onu bile içimden atamamışken sen canından parça nı toprağa koymuşsun daha da zor Rabbim sabır versin

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 74 göst.
22 Ağustos 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde gamzeee123 (841 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 130 göst.
15 Nisan 2023 Aile kategorisinde Asya19 (32 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 377 göst.
7 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Fatma hakan (349 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 156 göst.
7 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Seda.46glr (14 puan) tarafından soruldu

378,147 soru

11,318,028 cevap

34,764 kullanıcı