0 oy
476 göst.
Diğer kategorisinde (61 puan) tarafından

:(dun 11.30 da doğum yaptım  bebeğimi hala getrmediler giidip gördüm Kuveyzdee dün biraz önce hemşirelerii geldi saat 9 da doktoru sonuçlarını görüp karar vercekmis lütfen dua edin bebeğime solunum yolu enfeksiyonu varmış dediler Akşama doğru düzelmişti emme duyusu yokkmus alıştırmaya çalışıyorlar dün gece sagdim sütü içmiş çok şükür saat 9zu bekliyorum doktor gelip artık versin bebeğimi :(( çok üzülüyorum :( gecden beri uyku uyuamadim 

Yan onadan bebek sesi geliyor icim parçalanıyor 

21 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Üzülme canım inşallah kavuşursunuz sağ salim sen iyi ol ki oda iyi olsun sen uzulursen oda hisseder sen yanına gidince
tarafından
Anlıyorum canım insalllah iyi olursunuz sende şimdi duan kabul olur hiç dilinden eksik etme dua et
(61 puan) tarafından
:(( hep ediyorum cnmm inşallah sizde dua edin
(16,490 puan) tarafından
Büşü uyandın mç
tarafından
He canım kocişimi ise gonderdim
(16,490 puan) tarafından
Bnde duru uyandı süt verdım ayağımda. Yerıme bırakıp uyucam :)
-Reklam-
+1 oy
(181 puan) tarafından
İnşallah sende bugün kavuşacaksin bebeğine canım benim gönlünü ferah tut bebeğin ve senin için bu mübarek cuma günü çok güzel olsun inşallah ♥️♥️♥️
(61 puan) tarafından
İnşallah cnm insalalh Allah razı olsun
+1 oy
(7,791 puan) tarafından
Allah acil şifalar versin canım inşallah hayırlısıyla sabah getirirler bebisini
(61 puan) tarafından
İnşallah cnm sağol
0 oy
(662 puan) tarafından
Ins kavusucaksin kuzum bebeğine içini ferah tut 
(61 puan) tarafından
Elimde değil :(( inşallah
0 oy
(16,490 puan) tarafından

Canım ben inanıyorum ki saat 9da yavrun kucağnda olacak <3

(61 puan) tarafından
Saat 10da çok şükür kavuştum şuan yanımda ♥️ durumu iyi  çok şükür
0 oy
tarafından

Üzme kendini inşallah kavuşursunuz canım.

0 oy
(1,056 puan) tarafından
Geçmiş olsun Rabbim şifa versin ikinize de inşallah sağ salim kavuşursunuz düzelir inşallah üzülme canım 
0 oy
(396 puan) tarafından
Canım metanetli olmaya çalış sütün kesilecek olumlu düşün rabbim inşallah tez vakitte kucağına almayı nasip etsin sorunsuz sıkıntısız çıkarsınız inşallah hastaneden 
0 oy
(74 puan) tarafından
Allah analı babalı buyutsun. Üzme kendını. Sen iyi ol ki sutun gelsin. Sut ona sifa olsun. Ben de yasadım aynı seyleri. İlk cocugum 8 gun kaldı. Ikıncısı 23 gun. Ve ben bu 23 gunde hıc goremedım bebegımı. Dogumda bile göstermediler. Ama su an yanımda. 6 aylık olduk bile. 
0 oy
(7,165 puan) tarafından
Ahhh canım benim ya merak etme alacaksın yavrunu . Rabbim biran önce kavuştursun inşallah sağ salim
0 oy
(1,493 puan) tarafından
Bnde öyleydim canım doğumda aldı.gtrdlr 10 gün görmedim solunum sıkıntısı vardı aynı pisliğini yemişti bebek sesi gelince kulağımı kapatydm rabbim şifa versin inşallah
0 oy
tarafından
Canım benim Allah şifa versin bebeğine sizede sabır versin. İnşallah en kısa zamanda kavuşursun yavruna. 
0 oy
tarafından
INŞALLAH bu gun kavusursun canim bebegine RABBIM sifa versin
0 oy
(2,267 puan) tarafından
Canım üzülme ilk günlerde ki üZüntü sütü çok etkiliyor. Bebeğine Allah in izniyle kavusacaksin ama giden süt geri gelmiyor. Olumlu düşün hep kolay değil biliyorum ama bunu yapman gerekiyor şuanda . Benim oğlum da 5 günlükken sariliktan aldılar yoğun bakıma o kadar ağladım ki sütüm azaldı .. 
0 oy
(10,411 puan) tarafından
Rabbim şifa versin bebeğini sana bağışlasın inşaallah
0 oy
tarafından
Kavuşursunuz inşallah kuzum cuma gününün yüzü suyu hürmetine şifasını versin rabbim inşallah 
0 oy
(3,743 puan) tarafından
Bende  doğum yapalı 9 gün oldu yavrum küvezde 1 kere gördüm kucağıma bile alamadım Allah yardımcın olsun bütün hastalara şifa versin çok zor sabretmesii
0 oy
(2,765 puan) tarafından
Oyle cok iyi anliyorum ki seni benim bebegimde 13 gunlukken girdi 38 gunlukken cikdi cok sukur simdi 6 aylik yanimda o gun banada sana dedikleri gibi dediler saat 3'te Doktor sonuçları görüp bebeğinizi çıkacak demişlerdi Ben de aynı senin gibi çok heyecanlanmıştım defalarca dualar sureler neler neler okudum Yeter ki bebeğim benim yanımda olsun diye ilk önce Allah analı babalı büyütsün inşallah sağlıklı bir şekilde hayırlı bir evlat olmasını nasip eylesin inşallah bugün sende evladına kavuşursun Amin amin amin amin amin amin
0 oy
(783 puan) tarafından
Rabbim evladını sana bağışlasın 
0 oy
tarafından
Durumu nasıl şimdi verdiler mi sana
(61 puan) tarafından
Çok şükür iyi şimdi sabah 10, da verdiler

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 103 göst.
21 Ekim 2022 Diğer kategorisinde Ssdeveli (266 puan) tarafından soruldu