0 oy
885 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (178 puan) tarafından
Vajina daratlma yaptırmak istiyorum her kadın doğum doktoru yapar mı cevrenizde yada sizde yaptırıp memnun kalan var mı 

14 Cevaplar

+11 oy
(14,079 puan) tarafından
Cevremde yok oyle kimse oldugu gibi idare ediyorlar artik :))
tarafından
Hahaaa arti verebilsem keske
(1,908 puan) tarafından
Ayn yaa bende veremiyorum
tarafından
Hayır o değilde geniş olsa ne olck dar olsa ne olck a....... A.... sonuçta şimdi hahahhah iş görüyorsa tmmdr
-Reklam-
+2 oy
(1,711 puan) tarafından
Biiz fakiriz kız bizde para ne arar gidp ona harciyalim
(178 puan) tarafından
Mecburi durumlar var canım ya :(
(82 puan) tarafından
Haklısın canım vallA lemanfatih
0 oy
(1,331 puan) tarafından
Doğumdan önce görüşmüştüm özel bı jinekolog la 3500 dedi vazgeçtim  zatende sezaryen oldum
0 oy
tarafından
Plastik cerrah yapar diye tahmin ediyorum kadın doğumun işi degilki
tarafından
Yok kadın doğum yapıo
tarafından
Aynı zamanda jinekologsa yapar
tarafından
Bilmem benim kadın doğumcu yapıyor. Reklamını yapıyor instagramdan. Jinekolog da değil
tarafından
Yapabilir ayrica egitimini aliyolardir
(178 puan) tarafından
Yarın hastaneyi arasam doktor da mi baglayin dicem ordan öğrenicem yoksa danışmaya mi direk doktora bağlar mi ki
0 oy
(82 puan) tarafından
Canim normal dogum sonrasi sadece dikis fazla atiliyor kadin dogum en fazla bunu yapiyor ve ise yaradigini biliyorum Rica edebilir sin bi
(178 puan) tarafından
2 yıl önce normal doğum yaptım 4 200 gramdı bebeğim yani kilolu bebekte olunca olmasi gerekenden fazla açılma oldu farkındayım esim eskisi gibi deil ama yine de fazla geniş deil diyor ama ben rahatsizim ya
0 oy
(1,908 puan) tarafından
Öyle biseye hic ihtiyaç duymadık cok sukur hiçte bilgim yok
0 oy
(77 puan) tarafından
Jinekologlar yapıyor canım devlette de yapıyorlar ama hekimin önce güvenilir olması gerekli sürekli yapan birine gitsen daha iyi olur tanıyı vagenin durumuna göre koyuyorlar daha önce operasyonuna katıldım biraz meşakkatli ama sonucu değiyor tabiki hastalar memnun kalmıştı
(178 puan) tarafından
Canım nasıl mesakkatli zor mu oluyor yoksa uzun mu sürüyor bide daraltma sonrası olan ilişkiden sonra eski haline dönüyor mu hem darlık kalıyor mu
0 oy
tarafından
Normal dogum yap daraliyor :D
tarafından
Ben ozelde yaptim cok ilgiliydiler ya altima bezi bile baglamak istediler kabul etmedim suyum geliyorduu devamli bez baglandi da :D
(5,323 puan) tarafından
Bana da yatağı kirlettin diye hasta bakıcı geldi azarladı biliyormusun :D
tarafından
Terbiyesizler ya boylelerini isten direk atacaksin cidden dogum yapacak yapan kadina abuk subuk davraniyorlar
(5,323 puan) tarafından
Aynen canım Allah a havale ettim
(178 puan) tarafından
Yaptım ki 4200 dogdu bebeğim o yüzden fazla açılma yırtılma oldu
0 oy
(1,358 puan) tarafından

Cok sukur esim bile sasiriyor nasil hala bu kdr dar diye :angel: ama bende normal dogum yapsaydim mutlaka daraltirdim boyle seylere onem vermek lazim

tarafından
Sezeryan mı sezeryan olduğu için cnm vajina da genişleme olmz yani kız gibi durur ablamda iki tane sezeryan oldu oradan biliyorum yani dar diyor
0 oy
(82 puan) tarafından
Seninki farklı ve özel bir durumda bilmiyorum ama canım adama 2 tane evlat vermişim birde normal doğum herkezin cesaret edemediği bişey 6 7 saat sancı çekmişim hiç de umrumda değil valla memnunda degilse  versin para yaptirak
0 oy
(1,850 puan) tarafından
Ne gerek varki eşin şikayet ediyorsa birak etsin seni böyle kabullensin doğum yapmak kolay birsey degil gerci biz nedesek bos önce sen kendini bu şekilde kabullenmen lazim
(178 puan) tarafından
Yani öyle ama Kadınlık işte tastamam olmak istiyorum eksiksiz :)
0 oy
tarafından
Estetik uzmanları yapmıyor mu kız ona bende bı ara bakmıştım da kadın doğum cularin yaptığını hiç duymadım 
tarafından
Estetik uzmanlarına böyle cerrahi şeyleri yaptıranların aklına hayret etmek lazım canım daha geçen gün bi kadın öldü bu estetisyenler yüzünden
tarafından
Bazıları çok iyi gidip mervicenalti yaptırırlar da ucuz olsun diye öyle olur canım bazıları resmen insanı yaşama döndürüyor Allah onlardan razı olsun bence
tarafından
Evet cok iyi arastirmak lazim
0 oy
tarafından
Yaptırdım canım çok memnunum kesinlikle öneririm başka sormak istediğin bişey varsa ister özelden ister burdan yazabilirsin
(87 puan) tarafından
Neden yaptırdın kız kendin mi rahatsız oldun
0 oy
(1,113 puan) tarafından
Canim bildigim yok ama elestitebler olmus ne gerek var diye bence gerek var yani ben bu yuzden sezeryan istedim sonucta onemli boyle seyler normal dogum yapsam kesin bende yaptirirdim bitek erkek icinmis gibi düşünüluyor ama bizim de canimiz var kendimiz için yaptirabiliriz 
(178 puan) tarafından
Yani tabi canım kendime daha çok güvenirim ozguvenim yenilenir 4200 doğdu ogkum haliyle baya genişleme oldu ister istemez acaba eskisi kadar mutlu edemiyor muyum cinsellik konusunda diye düşünüyorum kadınlık işte hep eksiksiz olmak istiyorum
(1,113 puan) tarafından
Bence haklisin her kadin ister anne olduk diye kadin olmaktan vazgecmedik her kadinda masaalah oyle bebegi normal doguramaz Allah bagislasin :)
(178 puan) tarafından
Saol canım benim dualarla ağlaya ağlaya oldu :)

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 274 göst.
2 Ocak 2024 Diğer kategorisinde 8181881 (2 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 278 göst.
25 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Ayferdnz16 (201 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 187 göst.
16 Eylül 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Bhreken (98 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 632 göst.
29 Ocak 2023 Aile kategorisinde alparslaninannesii (1,017 puan) tarafından soruldu

380,262 soru

11,385,105 cevap

34,884 kullanıcı

...