0 oy
727 göst.
Diğer kategorisinde (26 puan) tarafından
Hanımlar evli bı kadın olarak bunları yazmak çok zor. Hele ki mutluluğu bulacağına gerçekten inanmış biri olarak .. hiç mutlu değilim kocamdan artık soğudum. Eski heyecanım kalmadı gerçi bütün bunların böyle olmasına sebep onun davranışları aslında.. bana dokunmak istemiyor kaçtığı şeyler var gibi hissediyorum bı ara yüzüme bile bakamiyordu. Biraz özel olacak ama 6 ay bana yaklaşması bile sadece aynı evi paylaşan iki arkadaş gibiyiz ve bu beni artık daha çok incitmeye başladı. Şu sıralar yüzümü güldüren sadece evladının yüzü.. hep korktum annem gibi olur muyum diye ama Sanırım annemin kaderini yaşıyorum. Mutlu olmadığın bı yerde durmakta bana eziyet veriyor..  Benim gibi böyle bı problem yaşayan var mı varsa nasıl bir çözüm buldunuz

16 Cevaplar

+1 oy
(1,908 puan) tarafından
Çok uzuldum canmm rabbim bi yola koyar insallh
(26 puan) tarafından
Amin canım inşallah
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Yani canım bence karşına al ve konuş neden yanasmiorki sana yaptığı yanlış 
(26 puan) tarafından
Çok denedim mazeretlerle geçiştirdi. Ona göre benim problem yaptığım şeyler saçmalık öyle bişey yok falan filan vs. Umrunda değilim ki ben onun
tarafından
Bı evlilik danışmanı na gitseniz kabul edermi gelmeyi
(26 puan) tarafından
Hiç sanmam
tarafından
Vala rahim yardımcın olsun canım çok üzüldüm gercekten
+1 oy
(54 puan) tarafından
benim esimde aynen böyleydi sürekli beni evden kovar ben gitmezsem o esyalarini toplayip gider ve günlerce gelmezdi bir güzel söz söylemez her yaptigimi elestirip sikayet ederdi ailemden ve benden nefret ettigini söyleyip dururdu bana iyrenç hakaretler eder aşsağilardi hep ne yapsam yaranamazdim evin icinde bir kırlentin yerini degistirsem su olurdu 6 ay boyle devam etti sonra yoruldum biktim ve esimden ayrilmaya karar verdim beni aldattigindan süpheleniyor ama kesinleştiremiyordum 

sonra esimle 20 gün ayri kaldik esim sosyal medyasinda benimle olan bütün resimleri herseyi kaldirip evli olan ilişki durumunu ilişkisi yok olarak degistirmis birde eski sevgilisiyle takipleşmeye başlamış anladimki yaptiklarinin altinda birsey var

gidip boşanma davasini actim hemde cok sevmeme rağmen ne yaptimsa olmadi olmadi olmadi
(26 puan) tarafından
Okurken içim acidi ama sanırım benimde sonum çok farklı olmayacak insAllah bundan sonra kutlu olursun. Ne günahımız var ki böyle bir muameleye maruz kalıyoruz :(
tarafından
Okurken dedimki Allah'ım ne olur sonunda eşi pişman olmuş olsun karısının değerini bilmiş olsun dedim ama yanıldım çok üzüldüm. Allah sabır versin kuzum :(( Prensesimm sanada canım inşallah senin sonun öyle olmaz bı yollar dene böyle pes etme hemen
(55 puan) tarafından
Ayy çok üzüldüm Allah hayırlı kapılarını açsın insallah böyle şeyleri okuyunca içim parçalanıyor inan yuva yıkanın yuvası olmaz erkekler de elindekini kaybedince anlıyorlar o zaman da boş hersey be diyim Allah yardımcın olsun
(26 puan) tarafından
Amin insAllah
0 oy
tarafından

Eşin seni aldatıyor mu

(26 puan) tarafından
Bundan şüpheleniyorum ama ispat etmek lazım
tarafından
Evet...
0 oy
tarafından
Peki konustunuz mu neden sana yaklaşmadigini söyledi mi yoksa konuşmak istemedi mi hiç aynı evin içinde o kadar süre senden uzak kalması normal değil yani bir gün küs durur iki gün durur canım takip et ne yapıyor ne ediyor nerelere gidiyor elinde bir kanıt olmadan boşandığı la kalırsın 
(26 puan) tarafından
Önceleri yanına yaklastigimda çocuğu mazeret ediyordu şimdi ise kafam karışık işler güçler vs diyor.  Lohusalık bittiğinde bakım yapıp evime geldim suslendim yatağa girdim yanaşmadı bile yanıma çok zoruma gidiyor coook içimde dert bunlar hep evlilik yıldönümünu bile attığı bir mesaj la kutladı bir çiçek bile almadı
(55 puan) tarafından
Evlilik yıl dönümü doğum günü o bizde de yok ama sana çok üzüldüm insan eşinden böyle davranışlar görünce çok üzülüyor hele bide arada çocuk varsa boşanmayı sona bırak derim bi konys yada sende onun gibi yap biraz konuşma uzak dur ilgisiz ol belki hatasının farkına varir
(26 puan) tarafından
Çok denedim biraz yaklaştı eskisi gibi olunca yine uzaklaştı
0 oy
(4,282 puan) tarafından
Çift terapistine gitseniz olmaz mi
(26 puan) tarafından
Adam benim sıkıntılarımi saçmalık olarak görüyor nasıl götüreyim :)
(4,282 puan) tarafından
Herkes kendini kusursuz zannediyor iste kendi hatalarını kusurlarını sen değil de uzmandan dinlerse etkili olabilir belki de
0 oy
(327 puan) tarafından
ilgisiz eş çok zor yaşadım hep ilgi muhabbet bekledim ama sanırım çok tartışıyorsunuz eşin sıkılmış olabilir sorun sizde değil eşinizden beklentiniz var bunu her kadın ister eşler bu kadar düşünceli değiller bir nasılsın sorusu bile kadını mutlu eder ama erkeğin tek yaptığı şey ilgisiz bırakmak eşinin mutsuzluğu bile umrunda olmuyor çok zor durum 
(26 puan) tarafından
Aynen arkadaşim
(26 puan) tarafından
En zor döneimde lohusalık vb. O zaman araya koyduğu bu mesafe bana daha çok koydu belki daha rahat atlatabilirfim ama o uzaklaşmayı secti yapayalnız tek başıma kaldim.
(327 puan) tarafından
Gel sen bana sor eşim üstüme çok geldi yapma bak sütüm gider çocuk bakamam dedim dinlemedi yine laflar etti sen çocuk bakamıyon dedi lohusa dönemindeyim agir hasta oldum oda çok ağladı sebebi benim dedi  benim eşim çok ilgisiz konuşmaz etmez çok ilgi bekledim boşaymış ilk çocukta da ilgisizdi ıkıncı çocukta da psikolojik  hasta olduğum için ilgilendi ama suan iyileştim yine aynı eşim kendı hâlinde ilgilenmez
(26 puan) tarafından
Niye evleniyorlar o zaman ilgi gostermeyecekse özel hissettirmeyecekse Allah bize yardım etsin çok zor böyle hayat geçmez ki :(
0 oy
tarafından
Hiç konuştunuz mu eşinizle seni aldatıyor mu
(26 puan) tarafından
Ben şüpheleniyorum öyle bı hisse kapılıyorum arada ama diyorum ya ispat konuşsam bişey farketmeyecek suçlu ben suçsuzum der mi
0 oy
(7,099 puan) tarafından
Aldattigindan şüpheleniyorsan takip et bence telefonunu al.bi bak.rabbim yardimcin olsun 6 ay cok uzun bir sure hele ki.bir erkek icin 
(26 puan) tarafından
Evlenmeden önce ben 2 gün bile bekleyemem diyen bir adam bu
0 oy
(8,082 puan) tarafından
Konuştun mu hiç eşinle bunlardan rahatsız olduğunu veya neden böyle olduğunu dile getirdin mi
(26 puan) tarafından
Coooookk bişey fayda etmedi hala aynı işler bahane ediliyor
0 oy
tarafından
Rabbim eşine akıl yuvanıza huzur versin inşallah herşey düzelir. 
(26 puan) tarafından
Amin insAllah canım
0 oy
(2,460 puan) tarafından
Eşin  soguk olabilir muhabbet etmek istemiyor  olabilir yorgun olabilir bi derdi sıkıntısı  olabilir hepsini anlarım  amaaaa

Bi adam eşine  altı  ay bi neden olmadan yaklaşmaması  onun bi halt yedigi anlamına  gelir bacım  kusura bakma ama boşan  gitsin 
(26 puan) tarafından
Sonumuz ona gidiyor zaten Allah hayretsin ne diyim kardeş :(
0 oy
(1,661 puan) tarafından
5 aylık bebeğim var eskiyr nazaran çok az ilgisi artdı ama beniç eşimde nerdeyse böyle ... Bir çözüm bulamadım ... Çünki anlamaz,dinlemez beyfendi ...zaten sorumsuz biri ... Neyse böyle kardeş
(26 puan) tarafından
İncittikleeinin farkında bile değiller biz onlara emanetiz hıyanet icindeler
(1,661 puan) tarafından
Öyle canım o kadar kırgınım ki hiç bir şey yapmayıb sevgi bile gösterse kırgınlığım geçniyor ...kızgında değilim ,sadece canımı yakan çok şey yapdı  .. bunları güvendiyim sevdiyim adam yapdı onun için üzgünüm
(26 puan) tarafından
Aynı durumdayız emin ol içimde yara bazı şeyler
0 oy
tarafından
Kuzum karşılıklı konuşmadığıniz sürece aklında sürekli sorular dönüp dolaşır ... Ben on hun babamlarda kaldım ben ne düşünüyordum eşim neler düşünmüş halbuki birbirimiz için ölüyoruz seviyoruz ama ikimizde hissettiği tek şey beni esvmiyor istemiyor kendi içimize ata ata birbirinden uzaklaştık onun içini kemiren seyelr var benimde öyle konuşmasında içimizde büyüyor boşanmaya kadar geliyor .... Otur sakince bı düşün onsuz yapabilir misin acaba önce bu sorunun cevabını ver kendine sonra eşini al karşına sakince güzelce konuşmayı deneyin o konuşmada bile fazla üstüne gitme bı kaç gün sonr atekrar dene o da şuan senin gibi düşünüyordur emin ol 
(26 puan) tarafından
Bunları aylardır hep düşündüm b lki öyle belki böyle diye ama artık iyi niyetli düşünemiyorum :(
0 oy
tarafından
Sabah annemle  sohbet edioduk  kizlar annelerinin kaderjni yasar dedi ..... ic cekti.... annesinin  kaderini yasarmis insan..

6 ay  cinsel munasebet de bulunmadi? Sanrm islamiyet de bunun suresi 1 sene olursa bosanma hakki doguyor kadina...

Arastr  belki bi hastalgi vardi . Gecen gun arkadasin kocasi seker hastasi olmus   ve bu islevlerinde sorunlar meydana gelmis diye okudm
(26 puan) tarafından
Allah bilir tabi ama yanlış anlaşılmasın azmis bı kadın değilim ama yuvanın mutluluğu biraz da eşler arasındaki münasebetin iyiliğine bakıyor. Anlayışa bakıyor şefkate sevgiye saygıya
tarafından
Ya tabiki evliligin %90 I cinsel iliski diyor cift therapists selin karacehennem
0 oy
(3,901 puan) tarafından
Canini skmak.icin solemiyorum ama aldatiyo olabilir cnm cnku hicbir erkegin ben 6 ay dayanacagini sanmiyorum:(
(26 puan) tarafından
Yooo söyleminde doğrusun bende öyle düşünüyorum hatta öyle bı adamdi ki 3 gün dayanamam derdi ne oldu bilmiyorum ama sana bı adam dokunmuyor en hafif tabirle seni arzulamiyor vebunu davranışlarıyla gösteriyorsa başka bir açıklaması yok. İnsan başka bir tende mutluysa sana gerek bile duymaz
(3,901 puan) tarafından
3 gün duramayan adam 6 ay nasil durcak aynen canim..bi takip et bakalim teline fln bi bak ama sifrelemistr belki..cok zor bi durum senin icin..bosanirsan ailen arkanda mi
(26 puan) tarafından
Annem de boşandı babam onu aldattı yıllarca darp etti aşağılayıcı muamele çok çekti akla hayale gelmeyecek şeyler yaşadı
Evet annem arkamda hamdolsun
(3,901 puan) tarafından
O zamn bosanirsan belki annenle.yasarsin daha mutlu olursun ins.cnm..
(26 puan) tarafından
İnsAllah Allah razı olsun canım

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 293 göst.
22 Nisan 2022 Diğer kategorisinde M. Nur (806 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 1,251 göst.
23 Nisan 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 661 göst.
7 Mayıs 2023 Aile kategorisinde zambak1 (2 puan) tarafından soruldu