0 oy
2,716 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Kızlar eşiniz beraber oturup masa kuralım dese ne yaparsıniz?

65 Cevaplar

0 oy
(257 puan) tarafından
eşin böyle diyosa demek ikinizde kullaniyosunuz kur masayı. rahatsizsanda tövbe et eşine de müsade etme öyle evde huzur olamz bence 
(1,908 puan) tarafından
Huzurla ne alakası var :))) mübarek alkolik yaptınız insanları sen icmiyorsan saygı duyuyoruz sende öyle yapmayı denesen icipte sarhoş olana kadad değil ortamına göre.degisiyo her sarhoş olduğumda oldu gunahida sevabida biliyoruz Allah göstermesin evimede sokmam diyenler varsa keşke agizlarinida tutabilseler alkol değilde dedikodu başlıklı bir postolsaydi yine aynı tepki verilcekmiydi acaba. Ha dedikodu yapmış yani kul hakkıdır bu ha alkol almış:))
-Reklam-
0 oy
(13,202 puan) tarafından
Asıl beni linçleyecekler şimdi. Oturur kurarım beraber yeriz içeriz. 
0 oy
(88 puan) tarafından
Tamam linçlemeyelim de ne yapalım bu sorunun amacı nedir yani? Müslüman olan bunu yapmaz. Olmayan yapar. (Ya da dinini yaşamayan) 
0 oy
(25,223 puan) tarafından
Masayı kafasına geçiririm :D 
0 oy
(7,118 puan) tarafından
Kabul etmem kesinlikle.
0 oy
(1,250 puan) tarafından
Yaparız biz. Sohbetimizi ederiz güleriz bazen ağlarız 
0 oy
(6,053 puan) tarafından
Masanin ayagini monta yaparim ☺
0 oy
(4,961 puan) tarafından
Hoslanmiorum o tarz aile yasantilarndan alkol huzursuzluklar getirir ailene herzaman ... Eşin alkol aliyosa evinde içsin sen içmek zorunda değilsin başka bişey icersn
0 oy
(75 puan) tarafından
Biz arkadaşlarımız geldiğinde kurarız masayı omun dışında genelde dışarda ama bebek olduğundan beri evde hiç kurmadık masayı dışarı çıkıyoruz 
0 oy
(325 puan) tarafından
herkesin kendi gorusu canim hamileyim suan hamile oldugumu ogrenene kadar beraber icerdik ederdik ama simdi hamileyim oda icmiyor minigi bekliyoruz :)
0 oy
(1,790 puan) tarafından
İstemem içki giren evde bereket olmaz bence 
0 oy
(150 puan) tarafından
O siseyi  g******ne sokarim zaten boyle bir seyi teklif bille edemez 
0 oy
(1,008 puan) tarafından
İçmiyorum esimde icmez  ama ben evinde olduktan.sonra esinle beraber keyifse keyif yapmak.istiyorsa hic kotu düşünmem disarida ellerin adamlarıyla olmadik ortamda içeceğine eşiyle beraber evinde icsin ciksjn disarida icsin ama.esiyle olsun 
0 oy
tarafından
Bikere yaptk iki sene önceyılbaşında gece yarısı farknda olmadan babamı aramıştım allahtan acmamisti ilk ve sondu
0 oy
(1,475 puan) tarafından
Kapiyi gosterirm ve yapmazda uyumu bilir 
0 oy
tarafından
Ne olacak içiyorum ben eşim ile canım 
0 oy
(3,617 puan) tarafından
Esim eve kola bile almaz ki gectim alkolu zaten bnde kesinlikle musade etmem bole biseye cocuklarim var bnm nedemek masa kurmak allah gostermesin
0 oy
tarafından
Şişeyi müsait bir yerine tıpa yapardım
0 oy
(1,630 puan) tarafından
Mis gibi masa kurarım karşılıklı bir iki yudum içeriz. 
0 oy
(65 puan) tarafından
Kurarız. Çok kez de yaptık. Herkesin görüşü kendini ilgilendirir. Eşim çok güzel et yapar bende mezeleri ayarlarım. Genelde yılbaşında evde bu şekilde geçiririz zaten

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 740 göst.
18 Eylül 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
36 cevap 2,328 göst.
25 Eylül 2020 Diğer kategorisinde Asdtgyuyg123___ufugh (150 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 2,314 göst.
0 oy
11 cevap 702 göst.

384,637 soru

11,505,953 cevap

35,158 kullanıcı

...