0 oy
3,566 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kızlar eşimin para kartı var ve para biriktiriyo bana ne kadar olduğunu asla söylemiyo mobil bankacılık şifresini de söylemiyo bende bugün Bi fenalık yaptım Bi yandan pişman oldum ama napiyim kaç kere sordum asla söylemem dedi eşim oyun oynamayı çok sever telefonuma araba yarışı indirdim ve bölüm geçemiyorum geçer misin sen dedim kendi telefonunu verdim biraz zaman geçince geri istedim Bi şey bakıcam dedim tabiki kendi telefonunu verdi çünkü oyuna iyice daldı sorna eşimin telefonuna ekran videosu kaydedici indirdim sorna uygulamayı ve bildirimi gizledim sorna eşimr faturamı ödedin mi diye sordum evet dedi emin misin dedim ver bakayım dedi mobil bankacılık sistemine giriş yaptı sorna odemisim dedi kapattı tamam ver telefonu şarja takayım dedi. Videoyu durdum şifreyi aldım uygulamayı sildim şimdi akşam geldiğinde giriş yapicam ilk defa böyle bisi yaptım her yerim buz kesildi ya çok mu kötü Bi şey yapmışım 

20 Cevaplar

+2 oy
tarafından
Yemin ederim biz kadınlardan korkulur :)
tarafından
Tabiki ince detay düşünürüz :)
-Reklam-
0 oy
tarafından
Tuhaf olan esinin söylememesi ne sacma niye söylemiyor  ne kadar oldugunu
tarafından
Tek kötü huyu bu zaten çok saklar geçen sene de benden habersiz 11 tane çeyrek altın biriktirmiş sonra çok hastalandı ölüm korkusu sardı oylelikle söyledi eve sakladım şimdi bana bisi olursa sen bulamazsın diye cidden de asla bulamicagim Bi yerdeydi eşim çok tutumludur ben çok savurgan belki ondan
tarafından
Kiz aksam söyle  ha merak ettim:))))ne kadarmis
tarafından
Tamam uyusun ilk işim bakmak  olucak zaten :D
tarafından
16 tane altın almış altın hesabıymis tabi girmişken harcamalarina da baktım hep bildiğim şeyler be maaşı bildiğimden Bi 700 TL daha fazlaymis sanırım saklama amacı sadece benim bunları bilip daha savurgan olmamdan korktuğu içindi :D
0 oy
tarafından
Videoyu kaydederken nasil sifre gorunuyor anlamiyorum sifreyi yazarken nokta nokta cikiyor gormen imkansiz
tarafından
Tuşlara bastığı zaman bastığı tuşlar koyu renkte oluyo yani tuşlardan belli oluyo
tarafından
Bak bakalim nekadar var senden neden gizliyorki evli insansin sonucta
tarafından
Ben çok savurgan Bi insanım eşim çok tutumlu belki ondandır bilmiyorim akşam gelince uyusun ilk işim olicak bakalim bekliyorum heyecanla
(580 puan) tarafından
tlefona ne ysparsan o goruntuleri kaydediyr ister mesaj ister google ne yapsan neye gitsen
tarafından
Uygulama indirnej lazım Google playden o zaman telefonda yaptığın her şeyi kaydeder telefon başında konuştuğun her şeyde kaydedilir ve telefonu tamamen kapatmadigin süreçte durmaz kayıt
0 oy
tarafından

Plana bak bee :D

tarafından
Valla dün gece 4e doğru çocuğu emzirirken geldi aklıma pis pis güldüm sabah yapicam dedim yaptım :D
0 oy
(1,331 puan) tarafından

Ne dicegimi bilemedim ama çok güldüm hayırlısı :D:D:D

tarafından
Ahaahha benim de içim Bi tuhaf Bi yanım pişman Bi yanım gülüyo :D
0 oy
tarafından
Ne yaptığını inan çözemedim helal olsun:))
tarafından
Sağol canım :)
0 oy
tarafından
Kendi telefonunla giris yaptigin zmaan esine bildirim gitmiyo mu ki
tarafından
Kendi telefonum ile giriş yapmadım eşime uygulama yükleyip gizlice şifresini aldim eşim şifreyi girince ve akşam eşim gelince o uyuduğu zaman onun telefondam giriş yapicam
tarafından
He anladim nerden de buldun o uygulamayi benim aklima hic oyle seyler gelmez :))
tarafından
Play storeden ekran kaydedici yazıp indirdim videoyu başlattım bildirim ve uygulamayı gizledim anlaşılmadi bile :D
0 oy
(1,989 puan) tarafından
İyiki yakalanmadin çok tehlikeli işler valla

Ben eşimin telefon şifresini bilmem bakma gereğinde duymam mesela 

Mesela iyice biriktirince diyecektir yada ne biliyim almak istediğiniz bişey varsa onu alıp sürpriz yapacaktir

Yada alalım diyecektir herseyi kötü dusunmeyin
(1,020 puan) tarafından
Anaaa bir tuhaf benim sanırdım 2 yıl olcak evliyim ne o benim ne ben onun bilirim şifresini. Söylemez soylettirmezde
(1,989 puan) tarafından
Aynen bizde canim benim sifremide eşim bilmez bende onunkini bilmem.

Bilsem nolacak kafasindayim ben yapan adam telefonunu temizler gelir zaten
Ki biseyler yapmaya meyilli adam ise diye gidiyor bı halt yer gelir mesela sadece telefonla olmaz bu işler

O yüzden gereksiz bana gore
(1,020 puan) tarafından
Açıkçası eşim de hep öyle der. Yapan her tür yapar. Yüzük yaksa da, telefon şifresi bilinse de.
 Ne bilim ben burdakileri görünce son zmanalrda tuhaflik bende herhal dedim, hala bilmiyorum deyince şaşıran çok var. Benim eşim kisaknclik yoktur. Ben de o kıskanç olmayınca , olamıyorum kendi haline birkiyorum Allah var hala suphelendirmedi beni
(1,989 puan) tarafından
Ne güzel canım inşallah hep böyle olurlar Allah şeytana uydurmasin insallah
(1,020 puan) tarafından
Amin cümlemizin inşallah
0 oy
(3,274 puan) tarafından
Abooo kız FBI gibi iz sürmüşsün 
tarafından
Gece kızı emzirmek için uyanınca aklıma geldi bide o uykulu halimle :D
0 oy
(3,570 puan) tarafından

Polisiye bi film senaryosu okur gibi oldum. Katil uşak:)valla çok zekisin mi desem ne desem. Ama suç senin değil. Seninle paylaşım yapmayan eşinin. Neden saklıyor ki. Ne yapacak yani. Normalde desteklemem bana ters böyle şeyler ama size destek veriyorum iyi yapmışsınız

tarafından
Ahahhah sağol :D eşim birikim yapmak istiyo devamlı bende özellikle kızım harcama yapmak istiyorum devamlı her şeyi olsun diye uğraşıyorum belki de ne kadar olduğunu bilirsem daha fazlasını isterim diye korkuyodur :D
0 oy
(903 puan) tarafından
Eşinden parasını saklıyorsa zaten zorla öğrenmenin bi mantığı yok 
tarafından
Ya ben para harcamayı çok seviyorum eşim de birikim yapalım ev alalım diyo şimdi sen bilsen ne kadar olduğunu durmucaksin biliyorum para konusunda sana güvenmiyorum diyo ki bende güvenemiyorum kendime elimde Bi 10 TL olsun hemen onu bile harcarim çok savurganim ama merakta ediyorum gizlediği için
0 oy
(7,441 puan) tarafından
Hiç beynimi bu tarz şeylerle yoramam  para için helal valla sana 
tarafından
Para için değil bende sakladığı için merak ediyorum bana dese şu kadar var veya şifresini söylese zaten bende bakmam çünkü zaten evden işe işten eve giden Bi insan gereksiz harcaması yok benim bildiğim tek sorun benden gizliyo olması o merak ettirdi beni zaten
0 oy
(6,825 puan) tarafından

Çok merak ettim bakınca yaz kız:)

tarafından
Tamam işten gelsin yazayım :D
tarafından
16 tane altın almış altın hesabıymis tabi girmişken harcamalarina da baktım hep bildiğim şeyler be maaşı bildiğimden Bi 700 TL daha fazlaymis sanırım saklama amacı sadece benim bunları bilip daha savurgan olmamdan korktuğu içindi :D
0 oy
(27,601 puan) tarafından

Afferin giz sana ahahha :D cok iyi yapmissin  yani cok para var demekki sana dmedigine gore

tarafından
Bajalim gorcez akşam girince :D
0 oy
tarafından
Eşin niye söylemiyor ki
tarafından
Ben savurgan Bi insanım eşim ise tutumlu birikim yapmak isteyen biri öğrenirsem daha çok ister daha çok harcama yaparım diye sanırım
0 oy
(120,115 puan) tarafından
Hesapta ne kadar varmis 
tarafından
Daha bakamadım ise gitti gece gelicek o uyuyunca bakıcam şimdi kendi telefonumdan girersem bildirim gider
Oof cok heycanli merak ettim yaa
tarafından
Vaayy beee
0 oy
tarafından
Maşallah kafaya muhteşem çalışıyor 
tarafından
Hep böyle şeylere çalışır işte :D
0 oy
(788 puan) tarafından
Okurken sanki korku sahnesinde gibi hissettin kendimi yeminle ya bu ne :D
tarafından
Valla bende yaparken elim ayağım buz kesildi :D
0 oy
(10,414 puan) tarafından
Ay kız yemin ederim bir çok fenasın adımı nasıl parmağında oynattın öyle hadi akşam bak da eşin ne kadar para biriktirmiş bize de söyle tamam mı eşinin tutuklu olması para biriktirmesi çok iyi bir şey ama şifreyi de sana söylese birlikte birlikte gelirsiniz
tarafından
(10,414 puan) tarafından
Kız bence o kocanın kıymetini bil öyle kocalar varki maaşlarını ger karı kızla arkadaşlarıyla giyiyo bak seninki ne güzel  birikim yapiyo. Sakin eşine bildiğini söyleme ara ara bak artiyomu azaliyomu
tarafından
Yok söylemem canım bu kadar ısrarla saklayınca kötü bisi çıkar diye korkmustum ama şükür hiç bilmediğim Bi şey çıkmadı

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 763 göst.
28 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde yenigelin24 (301 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 79 göst.
2 gün önce Diğer kategorisinde Kelebekkm34 (1,245 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 98 göst.
20 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde Lovelyyyy (102 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 73 göst.