0 oy
1,080 göst.
Aile kategorisinde (222 puan) tarafından

3 aylık kızım bile  babasını görünce ağlıyor istemiyor acaba hissediyor mu? Eşim aşırı derecede alkol kullanmaya başladı daha bir buçuk sene oldu evleneli, önceden de içiyordu ama bu kadar olduğunu gece eve geç gittiğini bilmiyordum ve nişanlıyken uyarmıştım istemiyorum diye. Telefonunu kurcaladım sürekli kayıtsız numaralar vardı ben kendime kaydettim sonra bir baktım ki kadın numarası bunlar yıkıldım resmen uyardım kaç kere ben yanlış yapmadım dedi yemin ederim sadece konuştum elimi sürmedim dedi, bende tehdit ettim ama Rabbim onun yanlışına düşürmesin bende yaparım dedim. Alkol çok içiyor istemediğim arkadaşlarıyla görüşüyor. Ev aldık 1 ay falan oldu takılarımı bozarken bana 15 bin TL düğünden borç olduğunu söylemişti önceden bende öderiz dedim ama 50 bin TL kredi kapattı nereye gitti bu para bana niye yalan söyledin dedim. Karı gibi herşeyi sana mı anlatcam dedi. Sonra ben bi hata yaptım tamam artık zaten maaşım ev kredisine gidecek dedi neyse benim kartımı almış geçenlerde bin TL param gitmiş ne yaptın dedim niye harcadın arkadaşıma borç verdim tekrar yatırcam dedi yani yine yalan söyledi resmen içmişler paramla bende bağırdım. Beni ne zaman aşağılamaktan vazgeçeceksin dedim? Yok karı gibi, yok sana mı anlatcam ben neyim ya dedim insan mıyım ****** mı? Bayağı dın dın yaptım ama ne fayda aldığım cevap çok iğrençti "beni böyle kabul ettin içtiğimi bilmiyor muydun" dedi. Bende bu kadar bilmiyordum dedim gece 3 te 5 te gelinemez sen bekar değilsin dedim. Bişeyi törpülemeye kalkarsan olmaz kırılır, ben böyleyim dedi. Bende ananın evine git ben istemiyorum dedim sabah 5 te 6 da mı gelirsin beni ilgilendirmez dedim ben kabul etmiyorum dedim. Bana kalsa çoktan boşanırdım ama ailem değişir bekle değişmezse yol verirsin dedi. Başına böyle bişey gelen oldu mu? Damdan düşeni damdan düşen anlar :'( kaynana olacak pisliği anmak dahi istemiyorum ne kara bahtım varmış. Tek duam kızıma bişey olmasın tek dayanağım ailem ve kızım Allah ım onları korusun. 

23 Cevaplar

0 oy
(456 puan) tarafından
Zor bir durum canım Allah eşine doğru yolu gösterir inşaallah
-Reklam-
0 oy
(986 puan) tarafından
Göz göre göre yazık etmişsin kendine. Yazık etmeye devam ediyorsun. Allah sonunu hayretsin. Değişim istiyorsan önce kendin değişmelisin. Mesela Allah'ın haram kıldığı bir şeyin azı çoğu olmaz. Az içiyor diye evlenmişsin, yanlış yapmışsın. Sonuçta Allah'ın koyduğu sınırları ihlal etmiş. Daha kötüsünü de yapabilir ki yapmış. Bunu yaşayarak öğrendin. Böyle bir adamla evli kalmayı kabul etmen demek bir şer yuvasının içinde kalmaya razı olmak demek. Eşin o kadar yanlış yapıyor ki hangi birine ne diyeyim bilemedim. Allah ıslah etsin. Kaç kurtar çocuğunu ve kendini diyeceğim. Zararın neresinden dönülse kardır. Hiç kimseyi dinleme. Onun içkili olarak sana yaklaştığı, başka kadınlarla zina yapıp senin yatağına girdiği her gün senin helakındır. Bir gün bile kardır. Böyle düşün. 
0 oy
(54 puan) tarafından
Eski post ama cvp  vermesem içim içimi  yer lütfenn  boşan kendi  hayatin için  kızının  hayati  için  bosan böyleleri  degilmi  kadin cinayetleri cikaran. Sizi cok üzecek  kızınız  daha cok ufakken  ayrılın  ondan kiziniza ne baba sizede ne eş  olur...

İlgili sorular

0 oy
25 cevap 647 göst.
12 Kasım 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 816 göst.
19 Kasım 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 818 göst.
0 oy
12 cevap 767 göst.

380,012 soru