0 oy
1,079 göst.
Aile kategorisinde (222 puan) tarafından

3 aylık kızım bile  babasını görünce ağlıyor istemiyor acaba hissediyor mu? Eşim aşırı derecede alkol kullanmaya başladı daha bir buçuk sene oldu evleneli, önceden de içiyordu ama bu kadar olduğunu gece eve geç gittiğini bilmiyordum ve nişanlıyken uyarmıştım istemiyorum diye. Telefonunu kurcaladım sürekli kayıtsız numaralar vardı ben kendime kaydettim sonra bir baktım ki kadın numarası bunlar yıkıldım resmen uyardım kaç kere ben yanlış yapmadım dedi yemin ederim sadece konuştum elimi sürmedim dedi, bende tehdit ettim ama Rabbim onun yanlışına düşürmesin bende yaparım dedim. Alkol çok içiyor istemediğim arkadaşlarıyla görüşüyor. Ev aldık 1 ay falan oldu takılarımı bozarken bana 15 bin TL düğünden borç olduğunu söylemişti önceden bende öderiz dedim ama 50 bin TL kredi kapattı nereye gitti bu para bana niye yalan söyledin dedim. Karı gibi herşeyi sana mı anlatcam dedi. Sonra ben bi hata yaptım tamam artık zaten maaşım ev kredisine gidecek dedi neyse benim kartımı almış geçenlerde bin TL param gitmiş ne yaptın dedim niye harcadın arkadaşıma borç verdim tekrar yatırcam dedi yani yine yalan söyledi resmen içmişler paramla bende bağırdım. Beni ne zaman aşağılamaktan vazgeçeceksin dedim? Yok karı gibi, yok sana mı anlatcam ben neyim ya dedim insan mıyım ****** mı? Bayağı dın dın yaptım ama ne fayda aldığım cevap çok iğrençti "beni böyle kabul ettin içtiğimi bilmiyor muydun" dedi. Bende bu kadar bilmiyordum dedim gece 3 te 5 te gelinemez sen bekar değilsin dedim. Bişeyi törpülemeye kalkarsan olmaz kırılır, ben böyleyim dedi. Bende ananın evine git ben istemiyorum dedim sabah 5 te 6 da mı gelirsin beni ilgilendirmez dedim ben kabul etmiyorum dedim. Bana kalsa çoktan boşanırdım ama ailem değişir bekle değişmezse yol verirsin dedi. Başına böyle bişey gelen oldu mu? Damdan düşeni damdan düşen anlar :'( kaynana olacak pisliği anmak dahi istemiyorum ne kara bahtım varmış. Tek duam kızıma bişey olmasın tek dayanağım ailem ve kızım Allah ım onları korusun. 

23 Cevaplar

0 oy
tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap

O 3 aylık çocuk daha melek ve etrafında bir sürü melek var,

Eşinde harama bulaşıyor , içtiği alkol onun bedeninde , tabiki çocuk ağlar 

(222 puan) tarafından
Yüzünü görmek istemiyor resmen kucağına vermiyorum bile
-Reklam-
+2 oy
tarafından
Eşin zaten değişmeyeceğini söylemiş böyle kabul et demiş sen kendini kessen yine de düzelmez sanmıyorum 
+1 oy
(4,040 puan) tarafından
Ben diyeyim o değişmez daha önce böyle bişey yaşamadım ama adam olmazi
+1 oy
(1,718 puan) tarafından
O pislikden uzak durr kesinlikle hemen hemde yazk değil mi.o minik yavruyaa o insandan adam da olmaz baba da olmaz kocaaa da olmaz daha da pislige patmadan 
+1 oy
tarafından
Allah yardımcın olsun zor valla canım Rabbim o cocugunun yuzune gulsun inşallah esınde duzelsın
0 oy
(1,331 puan) tarafından
Allah sabır versin inşallah sana hayırlı kapılar acısın inslalh ikinci çocuğu bulma bare dikat et , ama  bu adam düzelmez huylu huyundan vazgecemz 
0 oy
(42 puan) tarafından
Allah yar ve yardımcın olsun canım tez zamanda eşin düzelsin inşallah
0 oy
tarafından
Canim değişmez sanmiorm değişeceğini yavrunu al yeni bı yaşam kur bence bu şekilde bebeğe daha çok zarar veriorsunuz brbege
0 oy
tarafından
Alkol bu canım herşeyi yaptırır insana yarın kadın i arayan diğer gün gider o masum yavrun için ya eve alma o saatte gelirse yada git annenin yanina
0 oy
(140 puan) tarafından
Senin hayatını birebir aynısını yaşayan kuzenim 6 aylık evliyken boşandı. Kurtuldu. Onda şiddette vardı. Allah ıslah etsin onu. Sana da hayırlı bir kapı açsın rabbim 
0 oy
(1,016 puan) tarafından
Canimm ya çok üzüldüm adına. Ama emin ol o tipelr değişmez. Bak ben 7 yıllık sevgilimi bıraktım icmiyordu bile, sadece içenlerle dosttu normal karşılardı, ayrıldım on ay sonra biriyle evlendim ama o on ay boyunca çektiğimi rabbim bilir. Benden hemen sonra deli gibi içmeye başlamış bile. Anlayacağın erkek nefsi asla değişmez harama vs daha yatkinlar vala. Benim sevgilim demisti biliyordun muhafazakar olmadığımı neden 7 yıl benleydin diye. 

Demem o ki ne olur , elinde mesleğin varsa birkez ve sönmez sert çık eşine. Sonra bir gün terket evi. Babana sığın, çalış çabala.

Asla onlardan adam koca baba olmaz. Birşeyleri Alalh rızası için bırakırsan inan, rabbim seni yarı yolda birakmaz.

0 oy
(294 puan) tarafından
Bence o adamdan uzak dur ondan daha hiç Bi baltaya sap olmaz içki haram her aksam içen adama hangi bebek baba der yazık günah söyle güzelce konus de ki böyle böyle devam edeceksen ben yokum
(222 puan) tarafından
Dedim ama yok yani yüzsüz.
0 oy
(783 puan) tarafından
Allah yardimcin olsun canım. Aldatma iyi bisey değil. En büyük şiddettir. Devam ettirirsen olab sana olur bence ailen arkandaysa bir süre ailenin yanina git. Belki düzelir 
0 oy
(1,908 puan) tarafından
Esin kimseden cekinmiyormu babasından annesinden konuşsunlar bu hoyle olurmu gencecik karısı ve daha 3aylik bebeği vae gecenin bi vaktinde eve gelmek me.xemek ya adam nasil rahat boyle insan korkar yaaa 
0 oy
tarafından
Allah yardımcın olsun canım.  3 aylık bebeğinin yüzüne baksın rabbim 
0 oy
(1,908 puan) tarafından
O derece alkol alan adamdan herşey beklenir sen kendini ve bebeğini koru Allahim korusun bilince yerinde olmaz zaten bisey falan yapar
0 oy
(174 puan) tarafından
Ben tahmin ediyorum ki o adamın degişmesinin tek yolu bulunduğu şehri ve ortamı degiştirmek. 
0 oy
(275 puan) tarafından
Anladığım kadarıyla sende çalışıyorsun keşke böyle bir adamla ev borcuna girmeseydiniz. Malesef sonu yok hep öyle devam eder. Alkol öyle bir alışkanlık ki insanın ömrünü yer. 
0 oy
(48,496 puan) tarafından
bildigin serseriyle evlenmissin insallah düzelir evliligin kurtulur 
0 oy
(6,203 puan) tarafından
Bir insan nasılsa öyle gider.Evlenmeden önce zaten biliyormussun alkol aldığını.Az ya da çok sonuçta alkol giriyor vucuduna

İlgili sorular

0 oy
25 cevap 646 göst.
12 Kasım 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 796 göst.
19 Kasım 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 812 göst.
0 oy
12 cevap 766 göst.

378,318 soru