0 oy
621 göst.
Aile kategorisinde tarafından
İnadıma hep beraber resim paylaşıyorlar durum atıyorlar sebebi yukarıdan her defasında şu döküyorlar dökmeyin dedım diye az önce ingrmdan telefondan sildim hepsini nfret ediyorum şu huyumdan beş para etmeyenleri kafama takıyorum 

12 Cevaplar

0 oy
(6,203 puan) tarafından
Atabilirler yani bundan normal bi durum yok ve anormal bı durum da yok ortada.Senin söylememe ragmen hala dokuyorsa ara zabitayi şikayet et
(6,203 puan) tarafından
kisniyolar:D Dediğim gibi zabıtaya şikayet et zaten kimin şikayet ettigini soylemiyolsr
tarafından
O değil az önce 11 gibi falan eşim dışarda çoçuguma mama almaya gidicek tik baktım iki komşu çoçugumu seviyo diyorlar annen birgun de bize getirmedi sevmeye sanki cagiriyolarda
(6,203 puan) tarafından
Korona diye bagirsaydin
tarafından
Aa olur mu hanfendı in oğlu ilk korona çıktığı zaman korona ya yakalanmış hiç söylemediler bile bide eşime o zmn demiş o yuzden mi gelmiyo bize bunlar bu şekil lanet insanlar
(2,579 puan) tarafından
Su beygir gibi kisniyorlar lafına kahkaha attım halen gülüyorum Allah seni de güldürsün:)
-Reklam-
0 oy
(398 puan) tarafından
ayy seninki komşu istesen silip atarsn benimse en yakınlarm akrabalarm atsan atılmaz satsan satılmaz
tarafından
Valla canım ya ev kendimin kira olsa anında çıkıcam
(581 puan) tarafından
Yorumuna satılır satılır letgo ile kolay satılır yazasım geldi kusura bakma :D
(398 puan) tarafından
:Dfddffdddddddddsdd
0 oy
tarafından
Komşu deme bana. Kızın biri ikidir camda bağıra bağıra konuşuyor gece gece. 2 kere uyardım 3 olursa kapıya gidicem en son..

Bak kendin de demişsin beş para etmeyenleri kafama takıyorum diye..  takma bacım takmaa
tarafından
Valla yaptıkları beni çıldırtıyor bu sabah ezanında ağladım dedım Rabbım üçünü sana havale ediyorum bildiği gbi yap diye canım gerçekten çok fenalar
0 oy
(6,978 puan) tarafından
Ara zabitayi sikayet et canim
tarafından
En sonunda o olucak zaten
0 oy
(246 puan) tarafından

Valla ben binada kimseyle muhatap olmuyorum kimseyide tanımıyorum kimseyede gitmiyorum kimsede kapımı çalmıyor :D çok mutluyum ses patırtı su felan olduğunda arıyor eşim yönetici o ilgileniyt bide eşim memur zaten dahada yapamıyorlar. Gece 3 te su dökmüştü üsteki koca karı onu demistim daha yapmadi :D Tadilat felan belirli saatleri var onun dışında olduğunda eşim gidiyor kapısına ceza yazmamı istemiyorsaniz durdurun diyor tabi efendim diyolar :D ev sahibiyiz kuzum biraz onunda rahatlığı var yöneticide gecede olsa gidiyo kapısına 

tarafından
Bacım bende muhabbet etmiyorum ki hepsi yeme dostu niye cama şu dökmeyin dediysem ve bunu yapan yöneti diğerleriyle birlik olmuşlar beni cildttiyo lar nfret ediyorum kndimden vlla takmiyicam diyorum takıyorum
(246 puan) tarafından
İşte Birlik olup sana gülüyorlarmis gibi hissediyorsun senin dedikodunu yapiyolar gibi aslında onlara sana yaptıklarını yapicanda neyse sen bulaşma çingeneler belli
0 oy
tarafından
Yani 7 komşu var hiçbirinde tanımam etmem muhattap dahi olmam onlar kimki canini sıkıyorsun onlar icin
tarafından
Canim zaten samimi değilimki onlarla merhaba merhaba niye su dökme dedım diye digerleriyle bir olmuşlar resimler gülmeler vs vs
tarafından
Boşver hiç takma bile bence ne halleri varsa görsünler yakında yerler birbirlerini
tarafından
Amin inşaAllah canım en çok diyorum Rabbım birbirlerine girdiğini günleri göster de göreyim
0 oy
(3,527 puan) tarafından
Kız boşver ne kafana takıyosun
tarafından
İşte akıllı olsam zaten takmam
(3,527 puan) tarafından
Boşver canım bende çektim komşudan bak şimdi kimseyle muhattap olmuyorum en iyisi kafana takmamaya çalış
tarafından
Ah ah dua et bacım şu herseyı tkma huyumdan vazgeceyim
(3,527 puan) tarafından
İnşallah canım :)
0 oy
(582 puan) tarafından
Hiç komşu sevmem gereksiz ilişkiler. 
0 oy
tarafından
Kız bide komşuların burdan cikiomus ahahahah
tarafından
Keşke çıksalar
0 oy
tarafından
Komşu ya kadar takacak çok insan var 
0 oy
(4,237 puan) tarafından
Binada kimseyle gorusmem oyle samimi kimse yok bitek karsi komsum oda yasli teyze cat kapi gelip duruyodu virus varda gelmiyor bayadir ☺ bi onun numarasi var oda koye falan gidince lazim.olr diye aldim
0 oy
tarafından
Amaan kafana taktığın şeye bak kız komşu kim Allah aşkına hiçte canımı onlar için sıkmam yani 

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 206 göst.
5 Mart 2024 Diğer kategorisinde Lilaa (222 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 699 göst.
25 Ekim 2022 Aile kategorisinde Mavi-beyaz (1,679 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 312 göst.
0 oy
5 cevap 504 göst.
1 Mart 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu