0 oy
793 göst.
Aile kategorisinde tarafından
düzenlendi

Kızlar 3arkadasiz .daha doğrusu eşlerimiz kanka çok yakın dost diyeyim.esleriyle evlendikten sonra samimi olduk.ben eve erkekli davet etmedim yolda görürsek nasılsın iyi misin der geçeriz adamlarla .hanimlari alırım eşimde dışarda kahvede çay ocağında muhabbetler genelde.. 

diğer 2si yakın oturuyorlar arada eşli gitmişler oturmaya genelde ayrı oturulsada çocuk olunca peşlerine gidilme oluyor elbet .eşimin bı arkadaşı diğer kızla konuşma peşindeymis çene düşüyor dio eşi.mesela senle öyle olmuyor dedi iskillenmis kiz .oturmaya kızda muhattap olmaz .bı kaç esinede dışarda oturun demiş ama dinlememiş .belki kızda rahatsız olmuş olabilir. Geçen gecede eşimin pis arkadaşı rüyada o kızın adını sayıklamis .oglenide adam esinin telinden o kızın numarasını almış yakalamış işte acil bişi olsa ulaşırırz maksatina demis esine.kavga çıkmış kız gozunmu var ne oluyor onun adını  Esra Esra diosun demis yalanlamis vurmuş kapıyı gitmiş. Pisliğin ne dusuncesi varsa arkadaştan da ediyor.bide kardeşi dediği adamı arkasından vuracak .ağzım açık dinledim . napcam dio kız 

7 Cevaplar

+5 oy
(1,134 puan) tarafından
seçilmiş

En İyi Cevap
Valla bu konuda eşimde bende ayni kafadayiz evli adamin ve evli kadinin arkadaşı  olmaz evli olsun bekar olsun olmaz arkadaş. Nede olsa onlarda evli çift bizde evli cift deyip eve alindi mi evli adam kadina göz koyuyo aklını çeliyo yuva dağiliyo. Sadece erkek yapmiyo bunu böyle kadinlarda  var arkadaş kanka ayağına gitti evin adamini ayartiyo kadinin ruhu duymuyo sonradan biliniyo. Cahil deyin geri kalmış deyin insan oğlu çiğ süt emmiş onun için aklinda bin bir türlü niyet zihniyet tilki geziyo başta o zihniyet olmayabiliyo ama sonradan şeytana uyma durumu oluyo onun için eşimde bende bu zamana kadar evimize öyle arkadaş olsun evli insanlar olsun almadık bi iki defa cafede buluşup oturmuşuzdur oda eşim  adamla lafladi bende kadinla öyle  evliligimizin üçüncü senesine girdik evimize kahvaltiya kaç defa eşimin arkadaşı aradı siz gelin yada biz gelelim diye eşim de bende istemedik 
(14,025 puan) tarafından
Sonsuz +++++
(1,134 puan) tarafından
Devir onu gerektiriyo canim esra erol da evli kadinlar yada evli adamlar ya komşu oluyo ya arkadaş bir birini ayartip kaçiyolar yuva dagiliyo olan masum cocuklara oluyo
(1,134 puan) tarafından
Aminn canım inşallah
tarafından
Düşünmesi bile iğrenç.rabbim kimseyi böle yoladusurmesin
(1,134 puan) tarafından
Aynen canım aminn iğrenç te işte böyle iğreçlikler daha da artmaya başladı  bide normal gözle bakilir oldu adi aşk sevgi oldu
-Reklam-
+1 oy
(140 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
eşli görüşenlerin genişliği karşısında agzım açık kalıyor  insan kime güvenebilir ki bu kadar duyuyoruz bide. asla kadın erkek karışık helede arkadaşla oturmayız görüşmeyiz. ve en doğrusu da bu isteyen istediğini desin. benm arkadaşlarım gelirsede gündüz otururuz eşim gelmeden giderler. millet  buluşuyor resimler atıyor arkadaşlar güya agız agıza ben kabul edemem Allah'tan korkarım en başta. elin adamıyla ne konuşup gülecem ya ne kadar iğrenç birşey. Müslümanlıktan uzak olan herşeyde sorun vardır nokta
0 oy
tarafından
Vala canım hicbisi anlamadim
tarafından
Ya ben karşı komsu amcayi gördükten sonra ışık alsın almasın beklerim herşey bazı erkekler çok yılışık .. 2gundur anasinda yatıyormus kocası napcani şaşırdı .eğer kızdan sebeb yoksa arkadaşımdan da etti dio nasıl guvenicem de dio zor
tarafından
Adam annesinde niye kalior evi varken
(901 puan) tarafından
Takip edecek eşini o ortamda bulunmamak en iyisi yoksa kaç ölü yaralı çıkar sonunu düşünsün
tarafından
Kavga etmisker ya yüzü mu var
tarafından
Bence evini falan direk taşısın o ortamdan yoksa Allah korusun kötü şeyler olur
0 oy
(901 puan) tarafından
Bence böyle şeyleri kimse kimseye anlatmaz da bu hayatta her şey var şaşırmıyorum 
tarafından
O kızda bana diyebildi . Diğer kıza nasıl desin benim kocam numaranı alıyordu yakaladım die
(901 puan) tarafından
İşte o adam bir ışık görmüş cnm
tarafından
Çok kötü bi durum inşallah gormemis olsun ne diyim.. bende hiç birinin numarası yoktur.gecende bişi oldu eşimin şarjı bitmiş eşini aradım aldım kocasinin numarasını kayinpederden aradım.ne olur ne olmaz
(901 puan) tarafından
Haklısın canım şeytan insanlar la yarışa girmiş allah muhafaza etsin inşallah her kezi
0 oy
(586 puan) tarafından
Bu devirde kimseye kardeş demeyinn allah aşkına öyle diye diye başımıza neler geliyo 
tarafından
Ben demiyorum evimede almiyorum kimseyede bişi diyememis kız eşim duysa arkadaşının yaptigini yüzüne dahi bakmaz
(586 puan) tarafından
Bakmayı geçti kan çıkar hiç bir erkek böyle bişy kaldıramaz diye düşünüyorum ne yapacak bunu mu dusunuyo tabiki de mesafe koycak eşine de diycek ben onlar dan hoşlanmıyorum fazla takınmayalım sıkıldım diycek
0 oy
(1,635 puan) tarafından
Valla adamın haysiyetsizliğimi desem kadında suç var mı desem bilemedim.

Bizimde 4 çift olarak takılırız genelde ve iç içe otururuz. Ne birinin yanlış hareketini gördüm ne de sezdim.

Eşim arkadaşlarını iyi seçer. Bak 2 yakın arkadaşı var onlarda evli ama eve geldikleri zaman tedirgin olur ve onlara gitmek istemez pek.

Benim arkadaşlar şehir dışından ailesini görmeye geldikçe uğrarlar çoğunlukla yalnız gelirler ama eşleriyle gelseler bile hiç yanlışını görmedim Allah'a şükür.

Allah iyilerle karşılaştırsın herkesi
0 oy
(12,777 puan) tarafından
Tabi ailecek gorusmek güzel ama namussuz olursa bı insan eve almadan da her yerde her şekilde yapar kanı bozuk ise dikkst etsin no almak cik saçma gece sayiklamak vs 

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 284 göst.
22 Ekim 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 135 göst.
22 Eylül 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 94 göst.
20 Aralık 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 499 göst.