0 oy
495 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Gcnlrde eltmn cocugu ayagini porçözle ykmş vttan pylaşymş tam olrk anlaymdm o srada kynanm aradi anltti bi ara gçms olsn de kzm byle bylyms die esmde bnde fzla grsmyz aradm 1 saat fln knustk  yüz yüze bu kdr knşmyz 

Oglmn cigerne gdn dmrda daralma var ankraya srekli kntrole gdyorz kaynanmda bzle gelior amelytlk bi durum olrsa bşmzda blnsn die 
Bni araypta bi gçmş olsn demedi eltm kynanama kzdm onuda arasana anne filize bi gçmş olsn de die nie arayp srmyolar karili kocalı eşim o kdr yrdm ettiki maddi manevi oda aramş filizi bi ara die oda dmş sen filizn avktmsn bi sornlari vrsa bni arasnlr die kynnmda mankör adi demş bnimle nasl knusyn snra baya kvga etmslr hep onlara gdyon mustafa filiz deyip duryon ankaraya onlrla gdyn oysa kynnm tum glnlerinin skntisinda yaninda olr arkadas gibidir uzun oldu bu kadın bnden ne isdio yasim 21 o 32 vrdr abla olcagi yrde evlndm evleneli yüzüme bkmz knusmz bnimle kaynanamn grmcesinin glnleriyle takilir ben pek mrkli deilim birbkrleri arksndn atan snra tkrr knusan insnlarla muhattap olmaya snki 
Uzun oldu kbmyn snrlerim bzuk

8 Cevaplar

+2 oy
(2,009 puan) tarafından
Sen Yazdığından bisey anladinmi kisaltmadan yazmissin okunmuyo
(2,009 puan) tarafından
Bence kısasa kısas yapma istemeyerek de olsa ara çocuğun ne suçu var simdi o benim çocuğumu aramadi diycen ara utanır belki o yüz varsa tabi
tarafından
Cnm o beni aramadi sen anlamamışn boşver ya aman bu postu nasil kapatacağiz biliyomusun
(2,009 puan) tarafından
Nie actin nie kapatiyosun :)
tarafından
Tesekkkurler saygilar:)
(2,009 puan) tarafından
Ne demek efendim her zaman :))
-Reklam-
+1 oy
(10,411 puan) tarafından
Almanca bilmiyorum yaa
(10,411 puan) tarafından
HahahahahHahahaj kuz kuşatma biliyirumds bunun çoğunu anlamaya çalıştıkca karman corban oldu❤️
tarafından
Hahahagsha zeka isdio dmkki
(10,411 puan) tarafından
Şimdi sen benim zekama lafmi söyledin seni şimdi eşşekten düşmüşe çeviririm görürsün ha
tarafından
Hihi evt kadrolu işci gibisin puana bak
(10,411 puan) tarafından
Gicij
0 oy
tarafından
Valla bende de üç tane elti var üçü de çıngıraklı yılan gibi. Ben en küçüğüm hepsi benim ablam yaşında ilk geldiğimde hepsine abla dedim iyi geçinmeye çalıştım kalplerini kırmadım ama defalarca hakkımı yediler o zamandan beri de görüşmüyorum. Eşim askere gitti, gittikten 1 hafta sonra hastalandım hastanede yattım kimse arayıp geçmiş olsun bile demedi. Sonradan kaynanadan duydum ki büyük eltim hastalanmış midesine hortum atmışlar ben sırf utansın diye aradım ama bi kârı olmadı arsız yine arsız..
tarafından
Benim sorunum aramasi deil veya aramamasi benle ugrasiyor cnm kaynanami cekemiyor benle konusuyor geliyor gidiyor die sadece kendini övsün isdior kaynanam
0 oy
(6,978 puan) tarafından
Canim gozlerim kanadi su harfleri tam yazaydin ya :) 

Sadece sunu siyleyecem, bana ne yapmam gerektigini baskasinin soylrmesini hic sevmem
tarafından
Hah tam anlamiyla özetlemişin ztn bende onu anlatmaya çaliştimda sardimda sardim beni arayip yoneten dier gelinini de yönetsin die syledim ztn nie onu aramiyosun beni aramasi icin benim cocugumda hasta die gecmis olsun sknti ne nasil die sordurmuyosun die anlasin yani aramis isde gelini agzina gelini sayinca ben iyi oldum simdi ama bidaha kimseti aramam ne halleri varsa grsnler dior
(6,978 puan) tarafından
Aslinda onunda niyeti kotu defil aklınca aranizi iyi tutmaya çalışıyor, benimde kayınvaliden gorumceni ara geldik de der hep, daha eve gireli 5 dkka olmamistir.bosvwr he de gec, bak sen iyi olmussun daha da akillanmistir
0 oy
tarafından
Valla ben olsam aramazdım senin durumun daha ciddî sonuçta onların araması lazımdı şimdi sen ben ararım o utandım demişsindir ama utanmayan arsız olan yine arsız canim bozma moralini bundan sonra da o aramazsa sende arama 
tarafından
Ben aramam ztnki kaynanam dedi ayip olmasin bi ara ayagi yandi die benim cocugum ameliyat asamasinda belki aramadilar kaynanamda beni aradigi gibi onlara sylemedi aradinzmi die sorun beni yönetmesi içli disli olmami isdio ama çok lavgarlar ben sevmm öyle adam
0 oy
tarafından
Aman boşver aramadığı daha iyi ne hali varsa görsün evin ayrı işin ayrı 
tarafından
Sorun aramasi deil kaynanamin beni yönetmesi :)
0 oy
(3,681 puan) tarafından
Ahh senin aynı  evin içinden eltilerin karışıyor benim eşimin kuzenin eşi kendisini benim eltim sanıyor nişanlı iken en sonunda kavga ettim daha da görüşmüyorum zaten onlar çıngıraklı yılan gibi hala arkamdan konuşmaya devam ediyorlar tam bir kıskançlık abideleri bence sen takmıyor gibi görün de çıldırsinlar ben onları umursamıyor gibi gösteriyorum çıldırtiyorlar :)
tarafından
Engelledim kimseyle konusmam bu huyum herkezce takdir edilir eşim bile görüştürmez yani
0 oy
(12,777 puan) tarafından
Kynanan karıştırma cnm sen eltinle konuşurken diyeydin bizde böyle böyle neden hiç aramadıniz bı lafimiz sözümüz mu oldu  diye elti sorunlu belli ki yarın kadini üzmüş 
tarafından
Beni aradi bana eltimi aramami syledi haberim olmayan bi rahatsizligindan yana bende aradim sinir.oldum isde benim oglumun rahatsizliginda aramadigi icin kaynanamin beni arayipta sylemesi ara die sinir etmisti bni bende desim sen nie aramiyon dedim onu beni aradin gibi aramadilar sen beni aradin sanki yonetir gibi

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 230 göst.
8 Ocak 2021 Diğer kategorisinde Rabisko (1,466 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 136 göst.
4 Ocak 2021 Aile kategorisinde Sifanurr (209 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 176 göst.
22 Haziran 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
+2 oy
8 cevap 251 göst.