0 oy
232 göst.
Diğer kategorisinde (1,466 puan) tarafından
Niye acaba ya sürekli  ben mi skicam

8 Cevaplar

0 oy
tarafından
Yeni dogansa  henuz kaslari  o güçte  olmayabilir sen sıkıp ver kasları  az gelisene kadar 
(1,466 puan) tarafından
44 günlük  isde canm
-Reklam-
0 oy
(10,459 puan) tarafından
3 ayına doğru güçlernir cenesi sen sık annesi 
(1,466 puan) tarafından
Kız bide emmeyi birakirsa  beni
(10,459 puan) tarafından
Bırakmaz balım korkma sen elinle destekle onu az emıyo gibi gelir sana ama onun midesi ne ki. 20 dk dan aşağı tutma şu ara göğsünde
(1,466 puan) tarafından
Canim ama yarım saat emio 1 saat emio  doymuyo  :/
0 oy
tarafından
valla bende alimle sıkıyom gelmiyo bu ara o cektikce geliyor az galiba :/
0 oy
(6,203 puan) tarafından
Nerden anladin cekemedigini?
(6,203 puan) tarafından
Bunun annelikle alakası yok bebeğin yenidogansa zaten çene kaslari gelişmediği için çok normal öyle emmesi şükür hemşireyim baya bilgim var bu konuda sütün azsa bunu promalt içerek,Galactago kullanarak,pompayla sagarak çoğaltabilirsin.Yenidoganin midesi zaten küçücük sen onun soyup,doymadigini aylık kontrollerde ve kakasindan anlarsın.Bebegi emzirirken de göğsünü c şeklinde tutup sokmam gerekir zaten süt gitmesi icin ayriyete yenidoğan 0-3ay bebekler doyduklarini anlamazlar.En başından mama verdiyse zaten o mama onun midesini genisletmistir
(1,466 puan) tarafından
44 gunluk işde çok da küçük  sayılmaz  ilk baslarda ver mama demislerdi şimdi de mama yemeden durmuyor ne uyuyor ne susuyor
(6,203 puan) tarafından
Dediğim gibi mama midesini genislettigi içi bide yenidoğan doydugunu anlamaz sen ona kusana kadar yedir kustuktan sonra yine ver yine yemeye devam edecek.Mamayi gün gün azaltirsan sadece anne sütü alir
(1,466 puan) tarafından
Bak mesela 2 saattir  ac vermim  diyorum  ama gogsumde  max  5 dk emio  ya :/ sonra ya uyuyo  ya aglio  illa mama onu yiyince resmen  rahatlio  mamayi  agzina  koyar koymaz  1 gundur ac gibi lok  lok  cekio  gözlerini  buyutuo  sanki çok ac oysaki emdi beni :/
(6,203 puan) tarafından
Sen acıkınca memeyi ver direk ağzına bunu dene bir kaç kez alıştıktan sonra sütün varsa zaten istemez
0 oy
(3,901 puan) tarafından
Yenidogan hemen cekemez cnm zamanla büyüdükçe daha güçlü cekck merak etme..sen buarda mastit fln olmamak icin sütünü sağ mutlaka..sagdikca sütün artar zatn..
(1,466 puan) tarafından
Kız mastit  olacak  kadar süt nerde
0 oy
(135 puan) tarafından
Ağzında iken elinle sağ sen tadını alınca iyice öğrenir annesi pes etme 
(1,466 puan) tarafından
Evet öle yapiyorum canim :)
0 oy
(395 puan) tarafından
Birde göğsünü çenesine değdirme çenesi zaten güçsüz oda üstüne yük olunca emmiyorlar yoruluyorlar hemen 
(395 puan) tarafından
Bunu bilmediğim için mama yedirdim 1 buçuk ay sonra sağolsun teyzem geldi emzir bakim şunu dedi emziriyordum dedi koca memeyi senin çenen bile taşımaz sen napıyon dedi çenesine değmicek dedi öyle emzirdim bi baktım çocuk daha biberon kabul etmedi maşallah bir buçuk yaşında hala emiyor
(1,466 puan) tarafından
Benimde 1.5 aylik canim acaba mamayi birakdirabilirmiyim  :/
(395 puan) tarafından
Tabi bırakır Allah’ın iziniyle sağlık ocağından bile destek alabilirsin sütün gelsin emsin yeterki bırakır
(1,466 puan) tarafından
Sağlık ocaginda nasıl yardımcı oluyorlar  canim senin dedini  denedim  olmadi :/
(395 puan) tarafından
Emzirmeyi gösteriyorlar sana karşısında emziriyorsun sonra doğru mu değil mi bakıyorlar ona göre sana bi tavsiye veriyorlar bebeği izlemliyorlar sana yol gösterirler en azından

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 137 göst.
4 Ocak 2021 Aile kategorisinde Sifanurr (209 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 499 göst.
3 Ekim 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 284 göst.
27 Nisan 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde Cancazmihram (3,398 puan) tarafından soruldu

381,497 soru

11,421,790 cevap

34,978 kullanıcı

...