0 oy
587 göst.
Diğer kategorisinde (450 puan) tarafından
Ya kızlar:( Dün gece 5.30 falandı bebeğimi emzirdim çok toktu uyudu Bende saati kurdum tekrar emzirmek için ama uyanamamışım:( Saat 10 olmuş saatlerce ac kaldı çocuğum öncelikle birşey olur mu acaba bide nasıl bi çözüm bulabilirim uykusuzluktan kalkamadım yanımda kimse de yok eşim var onunda uykusu ağır o hiç duymuyor

6 Cevaplar

0 oy
tarafından
Ne kadarlık bebeğin canım iki saatte bir sen mi uyandırıp besliyorsun ? Kendi acıkınca uyanmıyor mu hiç 
(450 puan) tarafından
20 günlük daha canim
tarafından
Benim kizim da 21 günlük canım aciktikca kendi kalkıyor sarılık yoksa senin bebeğinde aciktikca uyanacaktır canım
(450 puan) tarafından
Uyanmiyosa acikmiyomudurki
tarafından
Bence acıkmıyordur uykusu vardır rahatı yerindedir yatıyordur benim kızım 15 günlükten beri kendi uyanıyor gazi sancısı olmadığı sürece yatar uyur aciktikca kalkar
(1,048 puan) tarafından
Bende bunu diyecektim. Benim kızımd a uyanırdı acıkınca ama her bebek bir değil maalesef. Gün içinde bebek uyudukça uyu. Aiırı uykunun gelmesini bekleme bence. O zaman o kadar derin uyumazsın hem.
-Reklam-
0 oy
(81 puan) tarafından
Kaç aylık canım 
(450 puan) tarafından
20 günlük daha
(81 puan) tarafından
Ya 2 aylık falan olsaydı bırak uyusun dicektim ama 20 günlük sarılık olur canım peş peşe alarm kursan 5 dakika da bir
(450 puan) tarafından
Sarılığı yok çok şükür kilo alışı da iyi evet öyle yapım ben aklıma gelmemişti teşekürler
0 oy
tarafından
Bende ilk baslarda kalkamiyordum canim alarmi kurup kapatip geri uyudugumu hatirliyorum annemde kurma alarm kendisi uyanir aciktiginda dedi kurmadim aciktikca uyandi emzirdim geri uyuu cok sukur hic bi sorun olmadi sarilik hic olmadi suan 3 ayligiz kilo alimi felan iyi kizimin 
(450 puan) tarafından
Benimki 20 günlük daha ya :( gerçi ağlasa kesin duyarım
0 oy
tarafından

Kendi uyanamiyo mu kuzum bebegin acikinca. Ben hic alarm kurmuyorum o alarm gbi 2 3 saatte bi uyaniyo:D

(450 puan) tarafından
Birşey olur mu ya ne yapsam acaba
tarafından
Google playde akilli alarm var. Ondan indir. Matematik sorusu fln soruyo yada sifre koyuyorsun onlari yapmadan kapanmiyo alarm.
(450 puan) tarafından
Hadi ya çok tesekur ederim hemen indiriyorum:))
tarafından
Rica ederim :) üzülme o kadar aciksaydi uyanirdi mutlaka
(450 puan) tarafından
Tamam teşekürler:))
0 oy
tarafından
Bişey olmaz canm ama bol bol emzirmen lazım ilk zamanlar 
0 oy
(150 puan) tarafından
Cnm daha cok kycuk 5 saat ac kalmis nadil aglamamis  bebek telefonunun titresime alip yastigin altina koy o uyandiri seni sonrasinda alisirsin diye umuyorum

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 338 göst.
0 oy
12 cevap 765 göst.
+1 oy
10 cevap 255 göst.
30 Nisan 2022 Aile kategorisinde Kayrmm (683 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 256 göst.
29 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Nisa17 (303 puan) tarafından soruldu

380,206 soru