0 oy
449 göst.
Diğer kategorisinde (417 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Fotografı kaldiricam hemen kızlar ardindan biz ailecek gezmektir oyle boyle soyle yani ustune dusuyoruz bazen iste paylasim yapiyorum instadan sonra bukusunca beni cevremdeki kizlar taslıyorlar makyajimi yapar esimle geze foti ceker atarim yani ben kendimle barisigim oyle yada boyle ne bilim hakikaten ama yani fktigrafta gukumseyince dahi abzurt durycak diş yapim yok sizce bana dogruyu konusun cok aman allah yansiyan bir dis yaoimmi var Allah askina yani  hakikayen tel  yaptirmama ihtiyac varmidir 

12 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Sacmalama

Gayet guzel hos bir kadinsinn

Dislerinde guzell tellik bisey yok
(6,203 puan) tarafından
Yazmama gerek kalmamış sağol geniscim❤️
tarafından
Ya adini gorunce guluyorum diyorum geldi gene 3.kisi :D cansin
(417 puan) tarafından
Cok sagolasin ama icimi ferahlattirmak icin degildir ins guveniyorum sana
tarafından
Valla kuzu ben seni tanimam eger tuhaf olsaydi cene yapin soylerdim evet bozuk tel taktir diye  icin ferahlasin diye degil dogruyu soyledim
(417 puan) tarafından
Cok sagol canim benim
-Reklam-
0 oy
(48,690 puan) tarafından
dislerine mi laf ediyorlar
(417 puan) tarafından
Evet cok ondeler iste cenen uzun konusma yapini bozuyor birlesmiyir evet var ama yani cok cook ne bilim igrenir gibi anlattilar yaa
(48,690 puan) tarafından
benim dislerimde ***** cene kemigim gelismedigi icin hepsi ustten geldi takmıyorum esim begeniyo laf etmiyo kime ne
(417 puan) tarafından
Kusur bukup vurmaya calisinca insan kendine bakip donup dusunuyor ama psikolojik etkiliyor
(48,690 puan) tarafından
eskiden gulerken hep agzimi kapatirdim utanirdim hala daha resim cekilirken gulmem disten cok cektim o yuzden estettigine degilde sagligina bakıyorum artik laf edenlere isiririm seni gör de sakaya vur kime ne ki
0 oy
tarafından

Ne güzel çenen var çokta güzelsin yani tel taktir demiştim ama öyle bir durumun yok canım <3

(417 puan) tarafından
Bende aslinda dusundum ama abartilcak kadar degil dedim yaa hakikaten bende tuhaf oldum
tarafından
Aman onların dediklerine bakma çokta güzel çenen var yani ama sana kalmış bir şey tabi
0 oy
(6,364 puan) tarafından
Dişerin gayet güzel canm masallah size 

Mardin beyaz su mu orası :) birde sen d.bakırdaydn yanılmıyosam demi
(417 puan) tarafından
Evet beyaz su sen de mi diyarbakirdansin
0 oy
tarafından
Sen demeyen kadar görmedim ama zaten kötü bir dişinde yok kendinle barışık ol eşin seni böyle seviyor sa hiçbir sıkıntı yok elalem için zerre kendini üzmeye degmez... Eşimle kasımda Mardin'e gidecez nasipse çok güzel yerler :) 
(417 puan) tarafından
Ya esimde bazen diyor olabilir tel taktirabilirsin dogru takilsa duzelme imkani var ama disardan ne bilim cok buyuk yansitilcak kadar cirkinlestirilcek kadar bir ortam topluluk diyince tuhaf oldum
0 oy
(4 puan) tarafından
Canım seni bilmem de yazı şeklin kötü.Kim ne düşünmüş niye önemsiyorsun ki Allah herkesi en güzel şekilde yaratmış.Disinde bi problem varsa tabiki bakımını yaptır.Ama sırf guzellesmek için estetik makyaj vs hoş değil.Ya olduğun gibi görün ya göründüğün gibi ol.
(417 puan) tarafından
Evet yaa ben hep yazarken duzgun yazdim saniyorum ama bakiyorum ki karman corman cok haklisin ya soyledigin söz tabikide guzel ama bazen bayan olarak insan diyor evet guzel olayim varsa kusur yer evet estetik falan filan degil canim diş konusunda gerek varmi yokmu olabilirmi diye dusunuyorum bozuyormu beni filan
0 oy
tarafından
Allahım yarattigina nie mana bulur ki bu insanlar tek tırnağını bi yapsınlar bakalım sen onlara bakma gayette güzel bi kadınsın 
(417 puan) tarafından
Insallah canim bunu icinden gercekci yazmissindir sevindim tesekkur ederim
0 oy
(16,504 puan) tarafından
Yaa önceki postunu okuyunca merak etmiştim senı. Bu postunu şimdi gördum kaldırmışsın resmi :(
0 oy
(2,874 puan) tarafından

Kaçırdım.....:(

0 oy
(2,589 puan) tarafından
Resmi kacırdım ama için kadar yüzünde güzeldir hiççç üzülme art niyeti olan üzülsün 
0 oy
(1,921 puan) tarafından

Gormedim fotunu ama bosver sen milleti benimkiler de çok kucuk gulemiyorum falan herkezin yaninda hic agzim acik fotom yok  mesela :) kimin ne dedigini takmiyom amman napim Allah vergisi yapcaak bisey yok :)

0 oy
(456 puan) tarafından

Kız fotoğraf yok bide heralde klavye yanlış yazmış çünkü bazı kelimeler den bişey anlamadım:D

İlgili sorular

+1 oy
12 cevap 435 göst.
27 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde Sule Hilal (36 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 347 göst.
18 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde Emineninanesii (3,400 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 547 göst.
0 oy
4 cevap 295 göst.
11 Nisan 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu

380,042 soru

11,376,463 cevap

34,862 kullanıcı

...