0 oy
443 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Kaç gündür evde ufacık bir fare vardi yakaliyamiyorum yapistiricialdm kartona sürdüm oturdumuz odaya koydum kızımla yerde yatiyoruz biraz önce koltuğun altna girdi yapistiricikartona basmadi kayboldu gözden gece bnle kızımı isirirmi zarar verirmi bize çok korkuyorum fareden bı turlu yapiskan kartona basmiyo şuan odadami hala başka yeremi kaçtı bilemiyorum uyuyamiyorum

10 Cevaplar

0 oy
(100 puan) tarafından
Canım yüksek biyer yokmu oraya yatın korkma bak ağır ağır ve sesiz olun sesiz oldumu çıkar ortaya inşallah gider ya ben huylanirim Allah yardımcın olsun bebeğine bak kimse yokmu yanında 
tarafından
Varda orayada gelir diye korktum
(12,856 puan) tarafından
Başka odaya geç kapısını kapat kapının altındaki boşluğa da battaniye koy kapat balkonda hasta olursunuz canım
(100 puan) tarafından
Canım hava soğuk balkon olur mu bebeğin hastalanır içerde dur koltuğa çıkın ama sen uyuma bugün otur bı yakının vs yokmu çağir gelsinler sizi alsınlar yada öyle olmaz bebeğin var
tarafından
Mardinde havalar sıcak daha komsularimizda balkonda yatıyor annem karşımda geç oldu gidemedim yarın kapan alicam peynir koyucam
(100 puan) tarafından
Koy canım bak çaresine Allah esirgesin yani Allah yardımcın olsun inşallah birde canım pasta var fareler için ondan da al her yere koy benim tanıdım birindede vardı hatta bı kaç tane heryere pasta aldılar yani fare ilaci koydular 3 güne gitti
-Reklam-
0 oy
(456 puan) tarafından
Başka bir odaya geç canım 
0 oy
tarafından
Farenin işi belli olmax valla yükseğe yatır cocuga yazık aç lambayı sessiz ce bekle o çıkar eline de bişey al vurunca bayiltacak 
tarafından
Ufacık ve çok hızlı yakalnmiyo
0 oy
(8,081 puan) tarafından
Yiyecek birşey koy kartona belki öyle gelip yapışır.
tarafından
Koydum cnm gofret ekmek koydum bi haftadr yemiyo
(8,081 puan) tarafından
Peynir koy  canım onunn kokusuna gelir belki
tarafından
Peynir yok yarın kapan alicam peynir alicam koyucam ins yer tlvizyon odasına giremiyom artk
0 oy
tarafından
Canim peynir koy kartona birazda fare yapistiricisi ayrica oeynir koyarken elinle sakin koyma catal yardımıyla koy fareler insan kokusu alinca gelmiyor tenin degmesin
tarafından
Fare yapıştırıcısı koydum elimle ekmek gofret koydum belki o yüzden yemiyor girmiyor yanına yarın kapan alicam peynir köyücam korkudan balkonda yatiyom
tarafından
Elinle koyma canim anliyorlar bi catalla falan koy igrenirim bn fareden inşallah cabuk yakalanir canim ya çocuğa dikkat et Allah yardimcin olsun
0 oy
tarafından
Fare bebegin kulak kıkırdagını yer haberiniz olsun bebegı yalnız bırakma ve uyuma
tarafından
Odanın kapısını kapattim balkona gectk
0 oy
(45 puan) tarafından
Fare kulak yer yerinizde olsam asla uyumam ölüsünü gormeden ve çok mikropludur
tarafından
Okudum odada kapiyi kapattım balkonda uyumaya gectik
0 oy
(176 puan) tarafından
Ayy canım benim kıyamam sana yapıştırıcı'yi bir sürü yere koy nalet fare inşallah yapışır sizde rahat uyku uyursunuz Allah yardımcın olsun inşaallah 
0 oy
(266 puan) tarafından
Peynir de koy üstüne yemeye gelir 
0 oy
(582 puan) tarafından

Aynı dertten muzdaribz hala yakalayamadm hala bilmiyorum nolcak :ermm:

tarafından
Benimki bu sabah basmış yapistiricya o kadar sevindindimki
(582 puan) tarafından
Yakaladnzmi
tarafından
Evt cnm yakaladm
(582 puan) tarafından
Ne güzel ya bizimki kartonun üstünden geçiyor yapışmıyor bile :(
tarafından
Bnmki ufacikti sabah yapismisti sesiyle farkettim yapıştığıni tüylerim diken diken hala

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 139 göst.
19 Temmuz 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Esra_esra (2,581 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 172 göst.
6 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Mervela (7,253 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 40 göst.
2 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Azracan11 (880 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 224 göst.
31 Mart 2024 Diğer kategorisinde Azracan11 (880 puan) tarafından soruldu

380,116 soru

11,379,375 cevap

34,865 kullanıcı