0 oy
416 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (2,792 puan) tarafından
Dökülmem uzun zamandır vardı döküle döküle kafamda saç kalmadı sinirden stresten dediler doktorlar kaç kere gittim tahlil vs yaptırdım bişey yok şampuan sprey felan kullandım ama faydası olmadı bıttım sabunu kulllanıyorum dökülmem şuan dırdu çok şükür artık dökülmiyor saçlarım ama kafada saç yok bi tutam saçım var bu durum canımı çok sıkıyor normal bi insanın saçının 10 da 1 i kadar diyeyim siz anlayın resmen kelim yani,saç nasıl çıkar ne yapmam lazım nasıl gürleştiricem bi akıl verin nolur 

8 Cevaplar

0 oy
(489 puan) tarafından
hangi sampuanlari kullandınız canim öğrenebilir miyim 
(2,792 puan) tarafından
hair 360 kullandım en son ondan öncekinin adını unuttum netten baktım ama bulamadım bide minoxil sprey kullandım
(489 puan) tarafından
canim bak ben 2010 yılından bu yana neler neler kullandim ama o sekilde sampuanlar kullanmadım.  Sana bi kac öneri verebilirim istersen . Ben ducray in ürünlerini kullandığım sene resmn saçlarımın diken diken çıktığını bilirim elimi attığım da saclar gelirdi minik minik ve sonra saçlarım saglikli olmaya başladı ve kendine geldi . Günlük sampuanini dokulme karsitini ve sac çıkaran kucuk sprey ler vardi onlardan almistim . Oncesinde eczanede abla sac analizi yapmıştı.  Kesinlikle market şampuanı kullanma asla çünkü sac diplerini kapatıyor ve saçın uzamasını beslenmesini engelliyor . Ayrica zararlı seyler yitop icme hamburger Burger kola asitli icecekler den uzak dur . Ayrica bepanten sac serumu evigen ve tatlı badem yagi bunlari karisitirp haftada 1 defa surdum sonra yıkadım.  Uzun yıllar cok sorun yaşamadım. Ama hep bu ürünlere devam ettim .  Bu sürede ducray harici urunler de kullandim . Laroche posay  gibi
 Simdi ise vichy dercos kullaniyorum.  Vichy ürünlerine bakabilirsin
 Eczaneden bu tip ururnler alabilirsin.  
Sac cikaran ürün linki su bak https://ty.gl/88hhqexp
(2,792 puan) tarafından
Ya teşekkür ederim canım denicem bi bakıcam
(489 puan) tarafından
canm bak ben 2010 yılından bu yana neler neler kullandim ama o sekilde sampuanlar kullanmadım.  Sana bi kac öneri verebilirim istersen . Ben ducray in ürünlerini kullandığım sene resmn saçlarımın diken diken çıktığını bilirim elimi attığım da saclar gelirdi minik minik ve sonra saçlarım saglikli olmaya başladı ve kendine geldi . Günlük sampuanini dokulme karsitini ve sac çıkaran kucuk sprey ler vardi onlardan almistim . Oncesinde eczanede abla sac analizi yapmıştı.  Kesinlikle market şampuanı kullanma asla çünkü sac diplerini kapatıyor ve saçın uzamasını beslenmesini engelliyor . Ayrica zararlı seyler yitop icme hamburger Burger kola asitli icecekler den uzak dur . Ayrica bepanten sac serumu evigen ve tatlı badem yagi bunlari karisitirp haftada 1 defa surdum sonra yıkadım.  Uzun yıllar cok sorun yaşamadım. Ama hep bu ürünlere devam ettim .  Bu sürede ducray harici urunler de kullandim . Laroche posay  gibi
 Simdi ise vichy dercos kullaniyorum.  Vichy ürünlerine bakabilirsin
 Eczaneden bu tip ururnler alabilirsin.  
Sac cikaran ürün linki su bak https://ty.gl/88hhqexp
(489 puan) tarafından
rica ederim ne demek insallah faydası olur
-Reklam-
0 oy
tarafından

Benimde çok dökülüyor pantene blendax fln aylarca kullandım düzelme yok şimdi elidor aldım 1 aydır dahada çok dökülüyor saç kalmadı resmen ya :(

(2,492 puan) tarafından
Ben krem kullanmadığım için sert oluyor galiba canım. Teşekkür ederim bilgi verdiğin için
(2,792 puan) tarafından
Rica  ederim canım
(489 puan) tarafından
firmanın adini bende alsam. Bi araştırayım bende bunu cnm
(2,792 puan) tarafından
(489 puan) tarafından
cok teşekkür ederim yaa bi bakicam
0 oy
tarafından
Badem yağı kullan
(2,792 puan) tarafından
Çıkarır mı dersin
tarafından
Tabiki dene ve gör
0 oy
(2,330 puan) tarafından
Kokar mokar ama sarımsak çok scikartiyor canım kullandığın şampuanın içine rendeleyip koyabilirsin .aslında en iyisi zeytinyagla karıştırıp sürmek sonra yıkamak ama zor geliyor işte  
(2,792 puan) tarafından
Deniyim canım teşekkürler
0 oy
tarafından
Valla bende dogm yapalı dört ay oluyor resmen sakallarım açıldı bariz belli oluyor aşırı dökülüyor saçım kaynanm bana sarımsağı rendele maske yap sarımsak çıkarır dedi ama yakarmi yakmaz mi bilmiyorm henüz denemedm
tarafından
Şakaklarim yazdım klavye düzeltmiş
(2,792 puan) tarafından
Doğymdan sonra da dökğlmem olursa hepten kel  kalıcam sanırı
tarafından
Valla canım telaslandirmak istemem ama çoğu annenin doğumdan sonra artıyor saç dökülmesi vitaminlerini ihmal etme doğumdan sonrada ben kullanmadım bebeğim emiyor belki ondan bu kadar dokuluyordurr
(2,792 puan) tarafından
Yok hiç ihmal etmiyorum şimdi bile,doğumdan sonra da etmem inşallah sağol teşekkür ederim inşallah daha fazla seyrelme olmaz saçımda
0 oy
(2,492 puan) tarafından
Bıttım sabununu çok övdüler birkaç defa denedim ama kupkuru oldu saçlarım açamadım tararken. Deneyeyim bidaha o zaman 
(2,792 puan) tarafından
Kremiyle birlikte kullanıyorum ben canım krem yumuşatıyor kolay taranıyor memnunum
(2,492 puan) tarafından
Deneyeceğim canım çok sağ ol
(2,792 puan) tarafından
Rica ederim canım
0 oy
(10,411 puan) tarafından
Bende gel kalırım bı 2 seneye kadar şurda bekliyim bakalım
(2,792 puan) tarafından
Dökülmen varsa bıttım sabunu kullan canım,kel kalmadan al önlemini ben geç buldum çareyi şimdi saç çıkarmak için çabalıyorum
(10,411 puan) tarafından
Benim sorunum dökülüyo ve dökülenler geri cikmiyo
(2,792 puan) tarafından
İşte dökülmeyi önlemen için o sabunu kullanmanı öneririm benimki de döküldü çıkmıyor şimdi ama şuan dökülmem yok en azından
(10,411 puan) tarafından
Bu şampuanı berden bukabilyrim srn bemnunmusun onu kullanırsam hepten dökülmesin. Bide ben hamileyken saçlarım çok gurleşmişti zannedersem aldığım vitaminlerden dolayı ana ilaçları bıraktım yine başladı
(2,792 puan) tarafından
Memnunum canım ben bayadır kullanıyorum dur ayrı post açayım bunun için herkese önerim olsun
0 oy
(174 puan) tarafından
Bende annemin özel kürüne başladım sarımsak yumurtanın sarısı zeytinyagı karıştırıp uyguluyorum. Sonuç alınca yazarım 
(2,792 puan) tarafından
Tamam canın

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 104 göst.
30 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde Babysmom (774 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 248 göst.
23 Mart 2021 Diğer kategorisinde Zehra63 (27 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 57 göst.
0 oy