0 oy
571 göst.
Güzellik-Bakım kategorisinde (5,551 puan) tarafından
Kızlar bugün eşim çirkin olduğumu söyledi Ben de Aynaya Baktım haklı galiba doğum yapalı 81 gün oldu daha bir kere fondöten yüzüme sürmedim artık Kendime bakacağım bana yüzü güzelleştirmek için doğal tarifleri olanlar söyleyebilir mi

22 Cevaplar

+3 oy
(8,082 puan) tarafından
Senin giden güzelliğin geri gelir makyajla kuaförde onunla bununla fakat; eşinin o iğrenç kalbi nolucak
tarafından
+++ katılıyorum gizoşum
(8,082 puan) tarafından
:*******
-Reklam-
+2 oy
(27,177 puan) tarafından

Dogum yapmis bir anneye çirkin demek ne kadar kötü bir tabir kusura bakma ama esin dengesizligin daniskasini yapmis.

(5,551 puan) tarafından
Evet maalesef ki öyle
+1 oy
(8,889 puan) tarafından
Resmen sen çirkinsin mi ddi yani
(5,551 puan) tarafından
Evet çirkin olmuşsun dedi ve haklı galiba Ben de ona dedim sen aynaya bak kendine bak önce
(8,889 puan) tarafından
:) ya sinir oluyorum bu erkeklere valla bak.. 80 gunluk bebekle yuzunu yıkayabildiğne şukretsin..
(5,551 puan) tarafından
Vallahi yüzümü zor yıkıyorum benim halimi bilen bilir zaten
0 oy
tarafından
Pardonnn esin çirkin  diyo kabul.ediyosun sende tuhafff kendisi nasil acaba
(5,551 puan) tarafından
Kabul etmedim ki ona dedim git aynaya bak çirkin  görürsün ama hakli aslida :((
tarafından
Hakli diye bisey yok kocan bakmayi bilmiyor bence kalp gözü kötü  adamin demek evlat vermişsin  insabin vucudu degiskenliklerden geçiyor  normal olan herseyi alt üst  oluyor 9 ayyy hamilelik kolay  bir süreç  değil
0 oy
(307 puan) tarafından

Yüzümü dalinle yıkayıp nemlendiriyorum mis gibi oluyo arada içtiğim kahvenin televesini sürerim  yumuşacık olur makyaj filan bunlar hak getire bazen dişlerimi zor fırçaliyorum bebegmden :))

0 oy
(2,330 puan) tarafından
Ne demek direk yüzüne söylemek madem alsın getirsin kullanman için herşeyin bı söyleme şekli var yani .bb krem kullanabilirsin cnm kas kalekiylebkaslarinibduzeltip bayayip az doğal gorunumlu bakımlı olabilirsin o kadr bile yapma değiştiriyor insani
0 oy
(4,647 puan) tarafından
Ben öyle erkeğin ağzına tüküreyim sen doğurdun farkındamısın

Bende doğum yapalı 73 gün oldu her seferinde aaa çok çirkinim filan diyom eşim bana kızıyor öyle deme kendine 

Ben bir senedir kaşlarımı bile almışım hele makyaj hiç yapmıyorum eşim seni doğal seviyorum diyo 
(5,551 puan) tarafından
Çevremdeki insanlar bana çok güzel olduğumu söylüyor ama eşim bunu görmüyor
(4,647 puan) tarafından
O zaman senin eşin kör
0 oy
tarafından

İiyy aklıma şey geldi gavur bı kadın regl kanını yüzüne sürüyormuş güzel olsun diye:sick: bitaneside sperm:sick: iğrenç insanlar var yaaaa.... Canım.hicbisey surmuyorum vallahi

(5,551 puan) tarafından
Midem kalktı kız O ne Hiç duymamıştım en iyisi çirkin kalayım daha iyi
tarafından
He valla boy boy fotoları vardı bide pislikler
(61 puan) tarafından
Sperm cilde iyi geliyor bilimsel bu. Hatta bi ara sivilce kremlerinde kullanıkcaktı araştırın:D
tarafından
İyykk vallami kiz
(61 puan) tarafından
Valla ya ne günlere kaldık:DD
0 oy
(1,262 puan) tarafından
Bana çirkinsin diyecek ve ben onun için mi güzelleşecem tükürürüm onun kalıbına adamlığına kadını güzel yapan eşi ve çocuklarıdır önce kendine baksın bence 
0 oy
tarafından
Sen bunu kabullenip haklı diyorsan boşuna bir tavsiye vermeyelim.. Çünkü sen kendini sevdikçe beğendikçe eşinde beğenir ama haklı dersen onun bu cahilliğine hergün başka bir kelime eklenir ve incinirsin.. 
0 oy
tarafından
Kokosh abla var instagramda ben kullanmadım ama arkadaşım ürünlerinden memnun bnmde alasım var ama şuan maddiyat sıkıntıda yaza doğru saç cilt hepsinden alacagım 
tarafından
Ayrıca eşinde saçmalamış insanın psikolojisi bozulur öyle derse..
Mesela ben dün aynanın karşısına geçtim göbeğime bakıp ağladım nerde o 36 beden Ayşegül diye..
Eşim duyunca çok kızdı böylede güzelsin ben seni herşeyinle seviyorum sıkma canını oğlumuz emmeyi bırakınca beraber egzersiz yaparız eritirsin dedi biraz moralim düzeldi ama hala aynaya bakınca sinirim zıplıyo ne hale geldim ben diye :(((
0 oy
(2,009 puan) tarafından
Esin burak ozcivit mi nekdar kendini yakışıklı buluyosa sinir oldum vlla üzülme ben senin yerinde olsam şunu alcam bunu alcam deyip para alirdim batirirdim onu :) 
(161 puan) tarafından
Aynennnn)))
(5,551 puan) tarafından
Yemin ederim bende  öyle de dedim:))
0 oy
(161 puan) tarafından
Bence bu dediğini şimdi kabullenip hiç bir şey dememiş gibi davranirsan. Yaptığı şeyde haklı olduğunu sanıp ileriki günlerde daha çok şey söyler. Karı koca arasında aslında dürüstlük falan olmalida ama karın sonuçta bence bakımsız kadın bile kocasından güzel söz duymak ister yalan veya dogru
0 oy
(1,358 puan) tarafından
Bimde garniyelin bb kremi var yuz temizleme jelleri var garniyel hem piligk hem maske olani var bunlardan alabilirsin evdevmaya maskesi yapalirsin yuzun isil isil olur kahve ve zeytin yaginivkaristir pilig yap cildin yumsacik olur bunlar cnm benim bildigim  bakma erkeklere kendisi pekmi guzelmis yap makyajini tak takistir bu kezde sen onu begenme 
(1,358 puan) tarafından
Hicde hakli degil esin o cocugu o mu cikarmis dogum yapsin bakalim o nasil olcak dogum da dogum lekesi olur catlak olur napalim bizmi catlattik kendimizi lekeyi bizmi yaptikk dogumdan ciktigimda ruh gibiydim ben yuzumde sanki kahve rengi maske vardi her goren noldu sana diyordu gecti gitti kizim bes aylik simdi kimseyi kafaya takmadim sen kendini begenmezsen kimse seni begenmez
0 oy
tarafından

Cirkin degilsin  sen kadinsn. Kadin guzeldir <3bakan goz niyet akil cirkin 

0 oy
tarafından
Yüzünü güzelleştirmek istiyor makyaj yapmamani tavsiye ederm makyaj hava almasını engellediği için sivilce çıkmasına sebep oluyor özellikle hassas tenlilerde yapicksanda yüzünde çok durmasın derm pirinç i sıcak suda sütü cikasaya kadar beklet sonra o suyu suz döndür geceleri temiz yüzüne masaj yap çok faydasını gorursn birde ben kayısılı pleng kullaniyorm su elle kullanılan makinalardan almsdm fırça tarfyla yüz temizleme Jeli ile temzliyorm sonra kayısılı pleng yapiyorm en son uyumdnda ondedigim pirinç suyunu suruyorm azalttı baya lekeleri sivilceleri birde ben çok kola cekirlk yemem e rağmen azalttı yüz tipine göre temzleme sabunları alabilrmsn benmki sivilcliydi çay ağacı yağlı sabun aldım yüzdeki yağı çok iyi temzliyor 
tarafından
İlla makyaj yapicm dersen gratisde note nin fonteteni var o çok iyi ama sürmeden yemek kasigina köy az bir miktar çakmakla alttan isit kullancgn sungeride hafif suda nemlendir öyle kullan porselen makyaj gibi oluyor o zaman bir rimel bir yanaklara parlatıcı ruj bence baaya yeterli olur :)
0 oy
tarafından
Internette doğal şeylerle yapılacağını şeyler var. Trendyoldan yüz temizleme jelleri kremleri var. 

Ayrıca fonteden dersen firmasının vfx pro diye fonteden var es geçerim bazıyla beraber aldığında kullandığında resmen sanki fonteden yokmuş gibi okuyo. 

Ayrıca maybellinin kapaticilari var onları deneyebilirsin. Hatta sen trendyolda gir oralarda çok güzel şeyler kendine uygun şeyler bulursun eğer farmasi üyelik şeyi yoksa kimse de yoksa trendyoldan alabilirsin. 

Bu arada eşinde kendini bir *** sanmasın yaa doğum yapmış insana bu söylenmez. Ben dert ederdim esm ne dert ediyorsun sen dogum yaptın derdi. Kilomu takardım saçmalama derdi. Eşine  iyi bir ders vermen lazm 
0 oy
(489 puan) tarafından
Ne kadar kaba bı ifade sen bakımsız olsan bile eşinin bunu sana soylemesi :/ 

Bende hep evdeyim hiç yapasim gelmiyor yapmiyorum eşim böyle bir şey söylese çok üzülürüm ki zaten hamilelik surecindeyim seninde yeni bebeğin varmış kendine bakamaybilirsin keşke anlayışlı olsalar bu konuda. 
0 oy
tarafından
Güzel bakan güzel görür temiz ol yeter çok istiyorsa baksın çocuğa versin sana parayı kuaför du yağ aldırma sıkılaştırma dikleştirme gerdirme ne varsa yap güzelleş sanki kendi manken dönüp bidaha bakılacak o senin çirkinliğin de geç ayıptır ya mal bunlar paragöz olacaksın kuaförden cikmayacaksin adam sınıfına öyle koyarlar böylelerine bakmıyorlar mi zaten
0 oy
(456 puan) tarafından

Yaa bu erkekler ne kadar düşünmeden konuşuyor lar.

Benimkide sürekli bana sanki asker arkadaşım la evliymisim gibi hissediyorum diyor. O an ağzına kürekle vurasim geliyor ama tutuyorum kendimi offff şuan hatırladım daha çok sinirlendim :angry:

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 199 göst.
0 oy
6 cevap 364 göst.
17 Eylül 2019 Güzellik-Bakım kategorisinde pelinsi (14 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 81 göst.
0 oy
15 cevap 228 göst.
7 Nisan 2021 Diğer kategorisinde KardelnEr (2,259 puan) tarafından soruldu

374,668 soru